Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Nowa część GW w końcu wychodzi czy nie?Wiadomo coś nowego?Póki co czytałem,że projekt jest tajny i ,że podtytuł to nie będzie utopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 07:29, Jarzy napisał:

Nowa część GW w końcu wychodzi czy nie?Wiadomo coś nowego?Póki co czytałem,że projekt jest
tajny i ,że podtytuł to nie będzie utopia.

sprawdz sobie na guildwiki.org tam masz napisane.... Podobno ma być w czerwcu o ile nie pomyliłem naz miesięcy z języka angielskiego XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne czegoś nowego dowiemy się na wiosnę. Pewnie gdzięs w połowie wiosny będą jakieś beta testy otwarte. Wszystko jest na "może", bo nic nie wiadomo konkretnie.

97,2% :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, w jaki sposób mogę dostać punkty uznania u Luksonów ?? Bo u faceta w GH, co zajmował się jakimś transferem uznania, pisało mi, że mam ich zero, a do końca nie wiem, jak je zdobyć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 08:43, Probos napisał:

Mam takie pytanie, w jaki sposób mogę dostać punkty uznania u Luksonów ?? Bo u faceta w GH,
co zajmował się jakimś transferem uznania, pisało mi, że mam ich zero, a do końca nie wiem,
jak je zdobyć ;D


Wypelniajac questy dla Luxonów (chociaż 10 000 w ten sposób raczej nie uzbierasz) i uczestnicząc w bitwach.
Lokacje dla bitw to: Fort Aspenwood i The Jade Quarry (z tym że istnieją wersje osobno dla Kurzicków i Luxonów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już faktycznie jesteś zmuszony kupować używkę to sprzedający musi:
a) podać Ci dane konta na jakim gra, czyli login oraz hasło;
b) musisz jak najszybciej zmienić tak login jak i hasło na takie, które Tobie będą odpowiadać, a sprzedający nie będzie miał do nich dostępu oraz musi je zaakceptować - dostaje mail na swoją pocztę o zmianie adresu, który musi potwierdzić;
c) sprzedający musi wysłać Ci cały komplet gry, tzn: pudełko, instrukcje, płyty i - co najważniejsze - paragon zakupu oraz zdrapkę z kluczem - jeśli nie dołączy tych ostatnich to w dowolnym momencie może pozbawić Cię konta wysyłając maila do AN z informacją o kradzieży konta;
d) zdajesz sobie sprawę, że odsprzedawanie oraz kupowanie używanej kopii GW jest niezgodne z prawem? ;)
BTW: czy to nie Ty narzekałeś jakie to GW jest ograniczone i słabe w porównaniu do WoW? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary upierdliwy jesteś!
Już Ci wcześniej odpowiedziano:

Dnia 23.02.2007 o 09:15, siba12 napisał:

Jeśli masz Prophecies lub Nightfalla to możesz opuścić "Kintaj" gdy dotrzesz do Kaineng Center

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sojusz się trzyma, trzyma i jest bardzo fajnie.:) Narazie nikt nowey nei dołączył.
Co do eventu, to nic o nim nie wiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o przestań się wkońcu oddzywać i zacznij pisać dopiero wtedy, kiedy nabieżesz wprawy w tym wszystkim. Narazie z Twoich wypowiedzi wychodzą nei stworzone historie, a ni posty, które mogą pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi
Mam pytanie
jesli zainstaluje GW z CD to i tak po zaczeciu gry zaczna sciagac sie aktuaizacje
Panietam ze mzna bylo dodac jakas komende i zostawic pc wlaczony na noc aby wszystkie aktualizacje sie sciagnely
Czy ktos moglby podac mi szczegoly tej calej procedury?
Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 09:34, graczomaniak napisał:

Sojusz się trzyma, trzyma i jest bardzo fajnie.:) Narazie nikt nowey nei dołączył.
Co do eventu, to nic o nim nie wiem :).

To dobrze :D Bardzo sie ciesze,że nasz "małżeństwo" dobrze sie trzyma.Nawet do głowy by mi nie przyszło,że ten sojusz tak ładnie sie rozwinie :) Nigdzie wcześniej nie doświadczyłem pomocy z gildii będącej w sojuszu z moją :D

Human->mam nadzieje,że wyjdzie ten dodatek jak najpóźniej z wiadomych względów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Update był, dotknał mnie bezpośrednio, bo zmienili tytuł timmy na skillz :)
I ciesze sie, bo ten przynajmniej jakos wyglada ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 11:37, Budo napisał:

Update był, dotknał mnie bezpośrednio, bo zmienili tytuł timmy na skillz :)

Ciekawe skąd się w końcu wziął ten Timmy.
Bo w oryginale to Skillz i chyba nie było powodu, żeby to zmieniać.

Ciekawe, czy zmienili Numchuck na Numchuck Skillz, ale to sprawdzę dopiero na swojej postaci jak wrócę wieczorem do domu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 11:30, Jarzy napisał:

Human->mam nadzieje,że wyjdzie ten dodatek jak najpóźniej z wiadomych względów :P


Mnie to tam bez różnicy. Bo czy wyjdzie w maju, czy w czerwcu, czy w lipcu i tam nie będę miał czasu zeby grać za bardzo. Mam wiosna-lato tyle egzaminów, że jak tylko pomyślę teraz to mnie łeb boli. :-/

97,4% :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 09:04, Pajonk78 napisał:

BTW: czy to nie Ty narzekałeś jakie to GW jest ograniczone i słabe w porównaniu do WoW?
:>


Tak, to ja i nadal bardziej podoba mi się WoW - tego nic już nie zmieni, ot po prostu mi się podoba tam PvP i klimacik :) Ale jednak GW złe nie jest i też można pograć, szczególnie jak nie stać na abonament chwilowo :) A co do łamania prawa, po przez zakup używanej gry - pierwszy słyszę... Pokaż mi zapis prawny, który tak mówi i kogoś, kogo w ogóle to obchodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli kupie klucz aktywacyjny do Nightfall i go uaktywnie toswiat z nightfalla automatycznie ciagnie sie na mojego PC z Prophecies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować