Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2007 o 19:16, HumanGhost napisał:

to porównaj sobie twój post i post Muro. Widzisz różnicę? Jeśli nie to chyba nie ma o czym
mówić.


Tak zdecydowana różnica pomiędzy moim postem a Mura to różne literki oraz wyrazy. Nie użyłem żadnego wulgarnego słowa, nie obraziłem Cię. Można wiedzieć o co Ci chodzi ? Na tyle grasz w tą grę że chyba powinieneś wiedzieć że takie coś nie jest warte nawet 1k i co najwyżej można to zostawić herosowi ale szkoda mu odejmować -5 armoru. Skoro się pytasz o wycenę takiego "czegoś" złego to też odpowiedź jest stosowna a jak jesteś za bardzo przewrażliwiony to przykro mi. Kończymy już z offtopem, no i oczywiście przepraszam Cię że uraziłem Ciebie i Twoje sztylety. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka ze was tak mecze dzisiaj (ale rzeczoznawca majatkowym nie jestem).
Ile dostane za te sztylety ?? (BTW mam jakis zielony dzień dzisiaj xD)

20070403204723

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 19:26, Olamagato napisał:

Czy jest jakas możliwość wejścia w zielonym Ascalonie na ten obszar na wschód od Ascalonu i
na Północ od fortu? Nie mam pojęcia jak go zobaczyć (wejść), a nie sądzę, żeby był kawał mapy
na południe od muru niedostępny, który na dodatek znika sobie.

Jak będziesz wychodził z Ascalonu (ostatni quest), to to będzie miejsce pierwszej niby-misji (o ile chodzi Ci o ten obszar, do którego prowadzi most z zamkniętą bramą z miasta).

@oOr
ul, 3/-1 to max dla Daggersów, szczególnie ,że to green z max dmg = nie noobish green = max upy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 21:42, oOreVenOo napisał:

...ale to niestety nie maks vamp tylko 3:1. :-)

Hmmm a czyż przypadkiem sztylety nie mają Vampiric właśnie 3/1? ;) Tak samo jak i topory, miecze oraz włócznie- chyba, że się mylę? ;) 5/1 mają młoty, łuki i kosy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 21:42, oOreVenOo napisał:

Jak dla mnie od 7 do 15k zależy na kogo trafisz, ale to niestety nie maks vamp tylko 3:1. :-)


Rotfl, weź nie załamuj człowieku wypowiedziami bo Twoje teksty są na poziomie Draxvoxdor`a.
3:1 to max vamp dla daggerów/axów/swordów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 19:26, Olamagato napisał:

Nie outsider tylko wiochmen. A poza tym jak się do niej podczepić? :) I w ogóle co jest na
płaszczyku? (z pytań lekkich i żenujących)


Chętnie na priv, na płaszczu mamy... białą wilczą łapę :)

Dnia 03.04.2007 o 19:26, Olamagato napisał:

Czy jest jakas możliwość wejścia w zielonym Ascalonie na ten obszar na wschód od Ascalonu i
na Północ od fortu? Nie mam pojęcia jak go zobaczyć (wejść), a nie sądzę, żeby był kawał mapy
na południe od muru niedostępny, który na dodatek znika sobie.


Zdaje sie, że to teren "akademii" będzie tam miał miejsce krótki epizodzik po wyjściu z pre, nie da sie tam wejśc bez konczenia fabuły.

>Tak więc podejrzewam

Dnia 03.04.2007 o 19:26, Olamagato napisał:

swoje potrójne frajerstwo. :)


Jakie frajerstwo, daj spokój. Każdy gra jak lubi, a pomniejsze błędy nie mszczą sie na graczach, Strasznie analizujesz tą grę i wgłębiasz sie w szczególy... skoro lubisz to proszę byle żeby nie zatracić radochy z rozgrywki.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, a mianowicie zainteresowany masowym wysypem w/rt w ostatnim czasie. Stałem sie... W/rt kumpel pokazał co i jak , fajnie, w jeden dzien 40k(zrobilem tylko 4rny i pare nie do konca) do tego duzo zlotych leci (4runy-2zlote i nawet ciekawe) kumpel w jeden dzien(ale od 10rano) zrobil 130k iec 12 takich dni i jest fow armor. ALe czy nam(mi i kumplowi) sie zdaje czy aN lekko nerfneła UW? Moze nie do konca nerf ale jest wiecej smitów teraz, o wiele wiecej..o tyle wiecej ze same sie zabijaja i o wiele ciezej dobiec, teraz bez dobrego rozstawienia ataxów 2 sklili do biegniecia jest ciezko. Jestem pewny z wczoraj a i kolega mowi ze i czesniej tego nie było. No wiec orietnuje sie ktos?

Acha i małe pytanie tylko prosze bez SPOILEROW

A mianowicie, primeval armor dostajemy(mozemy kupic) pod sam koniec fabuły(tak jak w factions po zabiciu glownego zlego teleportuje nas GDZIeszi tam to kupujemy) czy np w miescie przed tymm złym/po tym złym, bo bym dla derwisza kupił primevala moze cus innego lub zobacze jak z tym uw leci to moze i fow^^(mazenia) tylko prosze bez SPOILEROW typu po zabiciu XXX, kupisz to w YYY tylko np po zabicu super zlego kupisz to w miejscu gdzie cie teleportuje. I czy to miejsce jest normalnym miastem czy z akazdym raze mtrzeba zabic zlego zeby tam wejsc?(bo nie wiem czy nosic materialy przy sobie). COs mi sie pytanie rozrosło w małe wypracowanie no wiec na koniec jeszcze, jaki jest najlepszy (drogi/ladny) skin kosy i jaki jest najlepsza green kosa. Wdzieczny był bym za linki z wygladem tych itemow i ceną. Bo narazie zadowala mnie deathbringer ale co potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleh może, nie jestem chodząca Wiki i pamiętającą wszystko, mam prawo się pomylić. Zresztą obawiam się że mam już coraz większe braki w GW, coraz mniej gram a sama gra staje się dla mnie nudna. Co chciałem zdobyłem/ukończyłem jednym słowem lipton ice tea. A co do poziomu to może się nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oOreVenOo - Wygląda na to że kolega jest niewiarygodny.
Pajonk78 - wymieniłeś prawidłowo wszystkie itemy z vampiric, byłem zdziwiony jak w/w gość napisał o 5/1 dla daggerów? Przez chwile myslałem że pojawiło sie coś nowego.

Ale do meritum, ile moge wołać za te daggery ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 22:23, Muro napisał:

oOreVenOo - Wygląda na to że kolega jest niewiarygodny.


Wygląda na to że kolega się pomylił, co do niewiarygodności to Ty lepiej się o tym nie wypowiadaj, wszyscy zapamiętają Twoje sławne buildy co biją wszystko na łeb i na szyje. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 22:28, oOreVenOo napisał:

> oOreVenOo - Wygląda na to że kolega jest niewiarygodny.

Wygląda na to że kolega się pomylił, co do niewiarygodności to Ty lepiej się o tym nie wypowiadaj,
wszyscy zapamiętają Twoje sławne buildy co biją wszystko na łeb i na szyje. ;]


Chcesz sie przekonać ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 21:57, Budo napisał:

Zdaje sie, że to teren "akademii" będzie tam miał miejsce krótki epizodzik po wyjściu z pre,
nie da sie tam wejśc bez konczenia fabuły.

OK. Jasne. Nie przyglądałem się zbytnio mapie w czasie tej pokazówki. :)
A tak na marginesie co się dzieje, jeżeli ta sklecona automatem drużyna przegra? Nie wiem tego bo ta w której byłem wyciachała drugą.

Dnia 03.04.2007 o 21:57, Budo napisał:

Jakie frajerstwo, daj spokój.

Nie dałem :) ?

Dnia 03.04.2007 o 21:57, Budo napisał:

Każdy gra jak lubi, a pomniejsze błędy nie mszczą sie na graczach

To fajnie.

Dnia 03.04.2007 o 21:57, Budo napisał:

Strasznie analizujesz tą grę i wgłębiasz sie w szczególy...

Lubię we wszystko pakować nosa bo często mnie to bawi.

Dnia 03.04.2007 o 21:57, Budo napisał:

skoro lubisz to proszę byle żeby nie zatracić radochy z rozgrywki.

Gra jest bardzo przyjemna. A tak w ogóle jest sens zapuszczać się w zielonym na Charrów, żeby odkryć cały teren (o ile się da)?
Pytam bo kosztem kilku śmierci udało się parę razy ubić kilka czwórek, ale za drugim mostem są nieco za silni (i liczebnie też) jak na dwie postacie w drużynie. Jest tam dalej coś ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 22:15, Solstheim napisał:

/bzium/


Wszyscy Cię olali, tylko ja będę uprzejmym forumowiczem, który Ci odpowie ;)

Co do W/Rt, to nie wiem co w tym buildzie takiego dobrego, bo szczerze mówiąc na filmikach wygląda to na dużo wolniejszy od niemal bliźniaczego Rt/Me...Może w rzeczywistości jest inaczej.

Odpowiedź na drugie w telegraficznym skrócie: bo zabiciu Evil Geniusa przenosisz się jednorazowo do lokacji bonusowej, w której możesz zebrać gratulacje od wszystkich NPCów, dostać Book of Secrets i kupić Primevala. Po opuszczeniu tej lokacji wracasz do Kamadanu i nie masz do niej ponownego wstępu - oczywiście do czasu zabicia Złego po raz kolejny, co można robić nieskończoną ilość razy. Czyl de facto masz tam stały dostęp, okupiony 15-minutową misją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2007 o 23:24, qrczak90 napisał:

Co do W/Rt, to nie wiem co w tym buildzie takiego dobrego, bo szczerze mówiąc na filmikach
wygląda to na dużo wolniejszy od niemal bliźniaczego Rt/Me...Może w rzeczywistości jest inaczej.


W buildzie może nic, ale pancerz warriora bardzo pomaga w końcu to 80 AL, a nie jak w przypadku Ryta 60 AL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak przeczytałem Twojego posta w którym napisałeś o tzw:" Evil Geniusie" to myślałem że coś pominąłem po przejściu NF :D. Tym dziwniejsze mi się to wydało jak napisałeś, że dostajemy BoS i możem kupić Primeval. Dopiero potem "odgadłem" , że chodzi o Abbadona. Można było napsać tak od razu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować