Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

No to się stało.
Guild Wars - przesyłka została dzisiaj wysłana.
Pozostaje nic tylko czekać ;)
Jakby co będę tu zadawał dużo pytań, na które mam nadzieję mi odpowiecie, bo jestem jeszcze żółtodziobem w takich sprawach :)
Aha. Czy w pudełku jest jakiś poradnik do gry ? Jakiś taki dosyć szczegółowy ?
Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 12:30, Super gość napisał:

No to się stało.
Guild Wars - przesyłka została dzisiaj wysłana.
Pozostaje nic tylko czekać ;)
Jakby co będę tu zadawał dużo pytań, na które mam nadzieję mi odpowiecie, bo jestem jeszcze
żółtodziobem w takich sprawach :)
Aha. Czy w pudełku jest jakiś poradnik do gry ? Jakiś taki dosyć szczegółowy ?
Pozdrawiam,


Jeżeli zamówiłeś Prophecies, tzw. pre-searching wprowadzić Cię w podstawy gry znakomicie, w dość przystępnym tempie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 12:30, Super gość napisał:

Jakby co będę tu zadawał dużo pytań, na które mam nadzieję mi odpowiecie, bo jestem jeszcze
żółtodziobem w takich sprawach :)

Lepiej szybko naucz się szukać, poczytaj FAQ itp., bo to, że jesteś nowym nie usprawiedliwia lenistwa i zadawania po raz milionowy identycznego pytania jak poprzednicy. W pudełku nie ma poradnika, bo nie jest do niczego potrzebny: gra na początku prowadzi gracza za rękę i nie ma możliwości skopać czegoś.

Dnia 11.04.2007 o 12:30, Super gość napisał:

jestem nowy i chciałbym się dowiedzieć czym jest to wasze "farmienie"

Następny leń, któremu nie chce się szukać? Farmienie to samotne (przeważnie) młócenie mobów mające na celu zdobycie kasy i itemów z wysokopoziomowych wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 12:34, Pajonk78 napisał:

Lepiej szybko naucz się szukać, poczytaj FAQ itp., bo to, że jesteś nowym nie usprawiedliwia
lenistwa [...]

Jakiego lenistwa ? Już na forum w ogóle się nie można czegoś zapytać ? Tak Ok, będę przeszukiwał 573 strony :/ Nie będę się w ogóle pytał, bo po co jak to było już 100 razy wałkowane. Jakbyś powiedział że w grze nie ma instrukcji, że gra łatwo wprowadza nas w świat GW, mnie to by wystarczyło. Ale nie od razu leniem jestem. :/
A i tak na przyszłość. Przy cytowaniu słów innego użytkownika napisz go one są, bo to wyglądało jakbym się ja zapytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 12:44, Super gość napisał:

A i tak na przyszłość. Przy cytowaniu słów innego użytkownika napisz go one są, bo to wyglądało
jakbym się ja zapytał.

Nie ucz ojca dzieci robić, ok?
Poza tym patrząc na Twoją sygnaturę: Super gość bądź jak wolicie Sprytna Gadzina :] nie wątpię, że oszczędzisz nam infantylnych pytań i wykażesz się sprytem przy znajdowaniu na nie odpowiedzi. :P Jak na razie widzę, że do pyskówek masz zdolności - obyś również posiadał inne bardziej przydatne cechy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 12:30, lordfett napisał:

Kim tam grasz, jaki build? :>


To jest farm Derwiszem 130hp. Pełny build opisany na wiki, nie będę przepisywał.
Farm łatwy, szybki i opłacalny w przeliczeniu czas/platyny. Kosa wystarczy ta preorderowa. Albo dowolna inna z enchantments20%. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 21:58, DragonLord napisał:

0wn3r ur pvp mast4h n0w ^^. Arena askalońśka jako przykład gry PvP, niezłego rotfla zaliczyłem
xD.
Człowieku, to nie jest PvP. Nierówne poziomy, mozna zodbyć elita i max zbroję, gdy inni mają
jakieś łachy itp. To jest specjalne miejsce, gdzie albo Ciebie rozwałkowują na miazgę, albo
ty oszukujesz mając full amror + max dmg + elit.
Sprawdź ty sobie postać PvP i obcykaj chociaż Random Arena. Ale nie dziw się, że i tak mogą
zdarzyć się podobne sytuacje. To nie jest jakiś WoW, że jak w teamie jest 4 wojów to każdy
identyczny, każdy ma swój włas build, każdy może różnic się przeznaczeniem.
A "real" PvP masz dopiero od HA i GvG, ale zanim tam się udasz, lepiej obcykaj DOBRZE guildwiki
nt. tego trybu...


To był jedynie przykład na to, że niskolevelowe Dervy moga roznieść teoretycznie lepsze chary z prophecies. W typowe PvP też grałem, ale niedługo. Rozumiem, że te dervy mogą mieć skille wykupione specjalnie do PvP, że mogą nimi grać lepsi gracze, ale co tłumaczy taką różnicę? Ale ja gram w GW niedawna, więc pewnie masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 14:16, Gorn11 napisał:

Mam pyatnie, czy warto kupić Guild Wars???


Jakiej odpowiedzi spodziewasz isę w tym wątku? ;-)
Pewnie, że warto. Ja się rok zastanawiałem nad kupnem gry i po ponad roku grania nie żałuję ani złotówki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście w temacie, który ma prawie 23 tysiące postów i jest od dnia premiery gry (dwa lata temu) jednym z najczęściej uczęszczanych na forum...
... w którym dziennie przybywa kilkadziesiąt postów zapalonych graczy GW...
... w którym burzliwe dyskusje nie mają końca i zachwyty nad grą brzmią od dwóch lat...

... nikt Ci nie napisze, że nie warto gry kupić.


Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 14:16, Gorn11 napisał:

Mam pyatnie, czy warto kupić Guild Wars???
jestem ciekaw, lecz nie jestem pewien czy warto :p
pozdro, z góry dzięki :p

Pyatnie retoryczne:
odpowiedź: Warto, naprawdę warto!!! Nie namyślaj się tylko biegnij do sklepu albo kliknij na link powyzej z napisem "Sklep" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 14:22, Łeber napisał:

odpowiedź: Warto, naprawdę warto!!! Nie namyślaj się tylko biegnij do sklepu albo kliknij na
link powyzej z napisem "Sklep" :D


Jutro do mnie przyjdzie :] (gierka)

Ale nie oto chodzi.
Wchodząc na mmo.gram.pl myślałem że to strona ogólnie o grach mmo : GW czy Wow, a nie wiedziałem że jest strona guilwars.gram.pl ! :P
Dopiero teraz patrząc na nick HumanGhost skojarzyłem fakty. O! Jaki ze mnie głupek :P <joke>
Fajna stronka, na pewno przyda się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 11:01, Goblin Sharpshooter napisał:

Hm a twoim zdaniem jak rozpoznać dobrego gracza? Moze masz Legendary Survivor tak jak ja? Wydaje
mi sie ze Obsidian + Syty tytuł to chyba cos znaczy nieprawdaz?


Nah, nie sadze zebym gral tyle na pve zeby w ogole nabic expa potrzebnego do legendary survivora a co dopiero bez umierania ^^
Ciekawe za tam jak sie prezentuje twoj fame, gladiator rank i FB, o HB rank itd

I jak juz Pajonk slusznie zauwazyl- to o ecto wypadajacych w pre-ascalonie to byl sarkazm -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 10:39, Selv napisał:

Chyba na battlenecie się wychowałeś, że w takie sposoby karmisz trole. Nie potrafisz zignorować
forumowego trola? ;/


Selv- o ile pamietam tez nie zignorowales "na HA sa podobne buildy jak w GvG" tylko tez wysmiales, wiec o czym mowa? :d
Poza tym wiesz- zawsze madrzejszy ustepowal glupszemu i dlatego swiat wyglada tak jak wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wyśmiałem, baa tylko wyprowadziłem z błędu zbłąkaną owieczkę.
Swoje ofiary wybieram ze szczególnym naciskiem na rykoszet oraz możliwości obronne celu.
Wystarczyło rzucić okiem na post powyższego `użytkownika forum`, aby dowiedzieć się, że każda próba trafienia mu w umysł argumentem będzie bezskuteczna z powodu braku celu.
Twój wybór, Twój cel.
Ja takich po prostu nie ruszam :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 15:33, Selv napisał:

Ja nie wyśmiałem, baa tylko wyprowadziłem z błędu zbłąkaną owieczkę.


Miło wiedzieć, że wg Ciebie jestem zbłąkaną owieczką, bo zdaje się, że to ja coś takiego napisałem dawno temu. A niektóre buildy są niemalże identyczne, więc raczej nie zbłądziłem :P

Dnia 11.04.2007 o 15:33, Selv napisał:

każda
próba trafienia mu w umysł argumentem będzie bezskuteczna z powodu braku celu.


Czyli, że jednak coś w głowie mam? I''m flattered ;)

A co do pana trolla - posiadanie 23987 Obsidianów o niczym nie świadczy, bo ich zdobywanie jest kwestią czasu. Ja na przykład nie mam ochoty tyle go marnować, żeby zdobyć armora, który mi się niespecjalnie podoba. Legendary Survivor? Jedyna trudność to nie zginięcie podczas drogi Shing Jea -> Lutgardis. Potem to po raz kolejny tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować