Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Gościu jedna podstawowa sprawa: w przyklejonym poście widnieje jak byk Screeny z itemami do wyceny prosimy wklejać tylko i wyłącznie w wersji angielskiej! - masz problemy z czytaniem czy po prostu tego w ogóle nie czytałeś?
Poza tym ceny obu łuków widzisz na screenach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 18:40, protason napisał:

sorki za poprzedni post

zrobiłem scrina dwóch łuków

mam nadzieję że będzie widać...


a za kare napiszesz 100 razy "będę robił zrzuty z angielskiej wersji językowej"...

(wystarczy nacisnąć prawy ctrl i przytrzymać go)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 18:43, Krejt napisał:

> Mnie zastanawie czemu nie ma bonusowych tarczy? W końcu juz trochę tych bonusowych przedmiotów

> w historii GW było, ale nie pamiętam żeby była jakas tarcza.
Jest Serrated Shield z One Million Edition. Jeden z lepszych bonusowych itemków.
Tactics, -2 in stance, +30HP.
I skin ładny. :)
http://gw.gamewikis.org/wiki/Serrated_Shield

Ale nie dla mnie. :) 9 Tactics - dałem Kossowi, niech się pocieszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 15:43, HumanGhost napisał:

To się nie zrozumieliśmy. Chodziło o questy konieczne do skończenia fabuły. Wiadomo, ze jak
się robi wszystko co możliwe to długość danego rozdziału jest zdecydowanie inna.
Mnie skończenie Nightfall zajęło zdecydowanie mniej czasu niż skończenie Prophecies. Może dlatego,
że Prop jakoś tak sie bardzo dłuży. Przynajmniej mnie.

Tu sie zgodze-GWP naprawde dłuży sie w nieskończoność i jakoś nie chce mi sie 5 raz robić ten rozdział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 18:51, Pajonk78 napisał:

Gościu jedna podstawowa sprawa: w przyklejonym poście widnieje jak byk Screeny z itemami
do wyceny prosimy wklejać tylko i wyłącznie w wersji angielskiej!
- masz problemy z czytaniem
czy po prostu tego w ogóle nie czytałeś?
Poza tym ceny obu łuków widzisz na screenach. :P


nie jestem twoim gościem a jeśli mnie znasz to się przedstaw, tego wymaga grzeczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...]
zauważyłem błąd już po wklejeniu, nie chciałem robić 4 posta pod rząd, kary chyba nie będę sobie wymierzał bo więcej tu niczego nie wkleję, pomocy i tak nie uzyskam a na docinki nie mam ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, a nawet WTF? Może skończ spamować i zacznij rozmawiać na forum tak jak powinno się to robić? Może wtedy będziesz lepiej odebrany, bo na razie widać spamera, który nawet nie przeczytał przyklejonego posta i się na dodatek rzuca po zwróceniu mu uwagi. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 18:43, Krejt napisał:

Jest Serrated Shield z One Million Edition. Jeden z lepszych bonusowych itemków.


No faktycznie, zapomniałem o tej tarczy. Skin naprawde bardzo fajny, jeden z ładniejszych według mnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 19:11, Pajonk78 napisał:

LOL, a nawet WTF? Może skończ spamować i zacznij rozmawiać na forum

Po co te nerwy? Zdarzyło się nie jeden raz, że ktoś nie zauważył przyklejonego posta (zresztą nie wiadomo czy któryś jest przyklejony). A poza tym jak raz się ktoś pomyli, to nie tragedia.
Dwa posty pod rząd, to też nie tragedia.
Ten temat w odbiorze dla nowych forumowiczów nie jest wcale taki przyjazny jak się niektórym tu wydaje. Sytuacja z obu stron wymaga poprawy. Bo reagowanie arogancją na głupi drobiazg u osoby, która jest raczej tu nowa, to bardzo, bardzo zła "tradycja".

Prosiłbym wszystkich dwuletnich wyjadaczy w GW, żeby przemyśleli czy wolą udzielać się tutaj wśród polskich często zaczynających graczy, czy może na gwguru lub innym forum dla "niszczycieli noobów". Sądzę, że powiększanie się liczby graczy jest jednak w interesie wszystkich - nawet już grających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 18:58, protason napisał:

bo więcej tu niczego nie wkleję, pomocy i tak nie uzyskam a na docinki nie mam ochoty

Przykro mi za forumowiczów i mimo to proponuję nie rezygnować z forum. Zawsze też można założyć nowy temat. Nigdzie nie jest napisane, że musi być jeden temat ogólny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 19:11, Pajonk78 napisał:

LOL, a nawet WTF? Może skończ spamować i zacznij rozmawiać na forum tak jak powinno się to
robić? Może wtedy będziesz lepiej odebrany, bo na razie widać spamera, który nawet nie przeczytał
przyklejonego posta i się na dodatek rzuca po zwróceniu mu uwagi. :/

Człowieku,wyluzuj!Pomyśl czy Ty tak naprawde zwracasz uwage na przyklejone tematy w wątkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O masz...ale napinka...
To ja zmienię temat lekko..czy jest tu ktoś, kto mógłby mnie zabrać ze sobą do garden of seborhin? Bo ja niestety nie mogę się do niego teraz dostać, a chciałem wykończyć dwa questy... jakby co, to mój ign: Murazor Uvatha
Z góry dzięki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 21:47, BuuBuu napisał:

ok, mogę Ci ją sprzedać. Tylko jak możemy się skontaktować??

gg i mail na Gramsajcie. GW też odpalam, ale niestety mam często czas tylko wieczorem i późno w nocy. Nick "Olamagato Quovadis" (lub Inna Bajka, Muku Foko, Wanda Nienamacalna, Ostatnia Szansa), mogę skoczyć na dowolny kontynent najlepiej do miast morskich: Lion''s Arch (lwie Wrota), Kaineng lub Kamadanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 21:56, Olamagato napisał:

> ok, mogę Ci ją sprzedać. Tylko jak możemy się skontaktować??
gg i mail na Gramsajcie. GW też odpalam, ale niestety mam często czas tylko wieczorem i późno
w nocy. Nick "Olamagato Quovadis" (lub Inna Bajka, Muku Foko, Wanda Nienamacalna, Ostatnia
Szansa), mogę skoczyć na dowolny kontynent najlepiej do miast morskich: Lion''s Arch (lwie
Wrota), Kaineng lub Kamadanu.


to wejdz na GW na postać Olamagato Quovadis teraz jak mozesz, bo na gg Cię nie ma. moja postać to Kar Da Al

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol , wracam po 2 tygodniach wakacji do gw a tu polskie serwery.... ide sie posmiac na miasto. Btw. Stresci mi ktos szybko co tam słychac w gw?(cena ecto, cena rare itemsow spadły /wzrosły) bo kur..de musze sciagąc gw od nowa przez -image, bo mnie doczytywanie denerwuje. Wiec do gw wejde dopiero jutro po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ecto się trzyma tego śmiesznie niskiego poziomu (ciągle ok. 5k), rare itemy coraz tańsze, ceny elite tomów lecą na łeb na szyję i ogólnie handel się czołga ledwo zipiąc.
Robiłem dziś czystkę w storage i sprzedawałem greeny oraz upgrade do broni za 750g per capita. Pies z kulawą nogą się nie zainteresował, udało się opchnąć tylko tarczę od collectora (tact, -5/20%, +30) za platynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 22:40, Krejt napisał:

rare itemy coraz tańsze, ceny elite tomów lecą na łeb na szyję i ogólnie handel się czołga ledwo zipiąc.

Nie mamy podstaw, żeby tak mówić. Nie mamy danych o ilości transakcji. A tylko obrót decyduje o tym jaki jest stan handlu. Wiadomo tylko, że mamy swoistą deflację. Ceny spadają podaż rośnie. Ale dzięki temu rośnie też wartość pieniądza. Dzisiejsze 100k jest o wiele więcej warte niż 100k pół roku temu. Prawdopodobnie coraz mniej transakcji będzie przy użyciu ecto bo większość z nich zmieści się w 100 platynach. Samo w sobie jest to korzystne. Niezbyt korzystne dla starych graczy z dużą ilością chomikowanego towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jupi ... ostatnie poty wylałem na nowego titila. Jestem tak ucieszony że muszę się pochwalić :P,a dokładniej zawitałem w szeregach ludzi którzy mają tytuł "Protector of Tyrria :)" Teraz czas zacząć robić Hard Mode. Mam tylko małe pytanie... żeby zrobić Guardina trzeba też zaliczać lokacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować