Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2009 o 21:05, Patrix0707 napisał:


No a skąd moge zdobyć elite toma?


Dropi z bossów, odpowiedni tome dla profesji bossa. Na przykład boss ele dropi tome dla ele. Ale szybciej będzie kupic za kilka k od playerów.

I oczywiście możesz też złapac elitkę za pomocą Signet of Capture, którego kupujesz za 1k u skill trainera. Potem idziesz do bossa, który używa danego skilla, zabijasz go i uzywsz signetu.
Na http://wiki.guildwars.com/wiki/Main_Page wpisz sobie nazwę skilla i ci pokaże jacy bossowie go używają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 21:12, Vandaeriel napisał:

>
> No a skąd moge zdobyć elite toma?

Dropi z bossów, odpowiedni tome dla profesji bossa. Na przykład boss ele dropi tome dla
ele. Ale szybciej będzie kupic za kilka k od playerów.

I oczywiście możesz też złapac elitkę za pomocą Signet of Capture, którego kupujesz za
1k u skill trainera. Potem idziesz do bossa, który używa danego skilla, zabijasz go i
uzywsz signetu.
Na http://wiki.guildwars.com/wiki/Main_Page wpisz sobie nazwę skilla i ci pokaże jacy
bossowie go używają.

o właśnie mam ten sygnet. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 19:54, Budo napisał:

Gratulacje. Masz już kartę stałego klienta w Błękitnej Ostrydze? ;]


Te te, ja tam paraska lubię i wara od niego ! :P Aye, now you fight alone banished sunspear !

Żeby nie zaśmiecać tematu, od tej pory wszelkie objawy samozachwytu będę wrzucał raczej na sajta. Tak, żebym mógł sam się nimi pozachwycać w samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 20:39, Vandaeriel napisał:

Jak już pisałem dla mnie nie liczy się olanie klimatu by zdobyć kilka wirtualnych numerków,
które nic nie dają.
Z tarczą u monka nie tak jest to samo co z WoHem u wara.
Gdyby healer w GW miał nosić tarczę i angażować sie w walkę, to byłby to kapłan w stylu
tego z DnD lub szaman taki jak w WoWie, a nie mnich. Monk powinien stać z tyłu i korzystać
z boskiej ochrony swojej magii, a nie kryć się za kawałkiem metalu.

uswiadamianie wszystkich ze g**no wiesz o mechanice gry(ew. twoje posty to podpucha o tak duzym stezeniu ironii, ze nie jestem w stanie tego ogarnac) po raz n-ty naprawde nie jest konieczne!
"jezeli na ta/ra/gvg mam monka bez def setu to niestety psuje on zwykle zabawe reszcie graczy w swojej druzynie. no ale za to enemy team na pewno bawi sie swietnie~~"
tak jak juz inni napisali, w pvp liczy sie efektywnosc nie klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2009 o 10:11, miszcz929 napisał:

uswiadamianie wszystkich ze g**no wiesz o mechanice gry(ew. twoje posty to podpucha o
tak duzym stezeniu ironii, ze nie jestem w stanie tego ogarnac) po raz n-ty naprawde
nie jest konieczne!


umrzyj pl0x.... na jakiej podstawie tak stwierdzasz? Ja mogę powiedzieć, że g**no wiesz o niebieskich żyrafach ico?

Dnia 24.05.2009 o 10:11, miszcz929 napisał:

"jezeli na ta/ra/gvg mam monka bez def setu to niestety psuje on zwykle zabawe reszcie
graczy w swojej druzynie. no ale za to enemy team na pewno bawi sie swietnie~~"
tak jak juz inni napisali, w pvp liczy sie efektywnosc nie klimat


Jak już pisałem dla mnie liczy się właśnie klimat bo nie jestem nolifem siedzącym przed GW po kilkanaście godzin dziennie żeby podbić sobie rating o 2 pkt. Monk bez def setu radzi sobie równie dobrze. Skoro uważasz inaczej to co powiesz na warriora healera? Przecież on ma jeszcze większy armor! Można dać cały build z Warrior''s Endurance + bloki + signet of Dolyak i orison jako heal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 10:11, miszcz929 napisał:

"jezeli na ta/ra/gvg mam monka bez def setu to niestety psuje on zwykle zabawe reszcie
graczy w swojej druzynie. no ale za to enemy team na pewno bawi sie swietnie~~"


To akurat jest trochę przesadzone, gram healerem na RA (E/Rt) i przeważnie nie bawię w sety, i tak większość czasu trzymam prochy. Jakoś daję radę bez wachlowania się brońmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o gvg bądź HA to wypadałoby żeby monk miał w zapasie tego def seta,natomiast jeśli ktoś wbije od czasu do czasu na RA tylko ze zwykłym 40/20% Protection staffem czy tam 40/40 Heal Setem to nic się nie stanie. Jeśli trafi się na dobry team,to ogarniający monk wyhealuje nawet używając młota (niekiedy duuużo lepiej niż ten niby pwner z def setem)
Miszczu,z twoich postów wnioskuje że jesteś typowym "skillzem" (nie wiem nawet jak to nazwać),któremu w głowie tylko wygrana i który zapomina że GW to GRA,a w grze chodzi przede wszystkim od dobrą zabawę. Jeżeli ktoś lubi grać na pvp staffem,to niech gra staffem, w końcu po coś one są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że już nie dodać że łażenie z def setem na RA jest tak oryginalne jak jajecznica na śniadanie w sobotni ranek - nie jest zła, ale to tylko jajecznica. ;]
Wszystko to oczywiście przekopiowane z PVX, bo ktoś napisał że to jest dobre. Ja osobiście nie klnę i wyzywam od nabuff monków ze zwykłymi laskami do podparcia. O ile nie popisują się używaniem meteora, czy czegoś innego.
A jak już taki monk ze zwykłym staffem pozwoli nam zwyciężyć, to ma ogromnego plusa w moich oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2009 o 11:05, Dylen napisał:

Miszczu,z twoich postów wnioskuje że jesteś typowym "skillzem"


To się pronoob nazywało chyba. :)

A i ja mam takie pytanko: Bo zacząłem się bawić w ten turniej Xunlai, obstawiłem gildie i skąd będę wiedział czy zdobędę to coś co mam zdobyć? (Już nawet zapomniałem co tam się zdobywa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 12:44, Markush napisał:


A i ja mam takie pytanko: Bo zacząłem się bawić w ten turniej Xunlai, obstawiłem gildie
i skąd będę wiedział czy zdobędę to coś co mam zdobyć? (Już nawet zapomniałem co tam
się zdobywa)


Reward Pointy się zdobywa. Jak zostaną przyznane to będzie je można odebrać u Tolkano i wymienić na skiny do PvP lub zkeye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 10:20, Vandaeriel napisał:

umrzyj pl0x.... na jakiej podstawie tak stwierdzasz?

"Monk z tarczą po prostu nie pasuje tak samo jak sin z kosą." ; "Monk bez def setu radzi sobie równie dobrze."

Dnia 24.05.2009 o 10:20, Vandaeriel napisał:

Jak już pisałem dla mnie liczy się właśnie klimat bo nie jestem nolifem siedzącym przed
GW po kilkanaście godzin dziennie żeby podbić sobie rating o 2 pkt.

znowu ten nolife, masz jakies kompleksy? oO jezeli takie podstawowe rzeczy jak uzywanie mozgu i zmienianie setow na pvp kwalifikuja kogos jako nolife''a to gratz.
>siedzącym przed GW po kilkanaście godzin dziennie żeby podbić sobie rating o 2 pkt.
to, ze ty potrzebujesz kilkanasice godzin zeby wyfarmic 10 fame, nie znaczy, ze ktos kto ma r12+ jest nolifem
>Miszczu,z twoich postów wnioskuje że jesteś typowym "skillzem" (nie wiem nawet jak to nazwać),któremu w >głowie tylko wygrana i który zapomina że GW to GRA,a w grze chodzi przede wszystkim od dobrą zabawę. >Jeżeli ktoś lubi grać na pvp staffem,to niech gra staffem, w końcu po coś one są.
rofl, rozumiem ze ty grasz po to zeby przegrywac. ta gra ma 4 lata, i jezeli ktos do tej pory nie ogarnal ze taka podstawowa rzecz jak zmiana setow podczas gry nie jest potrzebna to gz. ofc mozna , tylko po co sobie utrudniac? oO to tak jakbys wyszedl z 6 skillowym buildem, bo po co brac wiecej.
>To się pronoob nazywało chyba. :)
Na dzielni mówią,że ludzie którzy nazywają kogoś noobem, chociaż nigdy z nim nie grali/nie rozmawiali to idioci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2009 o 13:51, miszcz929 napisał:

"Monk z tarczą po prostu nie pasuje tak samo jak sin z kosą." ; "Monk bez def setu radzi
sobie równie dobrze."


Udowodnij, że to nieprawda....

Dnia 24.05.2009 o 13:51, miszcz929 napisał:

znowu ten nolife, masz jakies kompleksy?


No, w domu przypalają mnie gorącym żelazem i muszę odreagować na forum i w GW poprzez granie casterem bez tarczy.

oO jezeli takie podstawowe rzeczy jak uzywanie

Dnia 24.05.2009 o 13:51, miszcz929 napisał:

mozgu i zmienianie setow na pvp kwalifikuja kogos jako nolife''a to gratz.


Naucz sie czytać ze zrozumieniem. nie piszę o zmianie setów, bo sam to robię(np z +30 hp na 20% ench) tylko o używaniu tarczy.

Dnia 24.05.2009 o 13:51, miszcz929 napisał:


to, ze ty potrzebujesz kilkanasice godzin zeby wyfarmic 10 fame, nie znaczy, ze ktos
kto ma r12+ jest nolifem


Skoro dla ciebie PvP to farm to gz, get a life.

Dnia 24.05.2009 o 13:51, miszcz929 napisał:

rofl, rozumiem ze ty grasz po to zeby przegrywac. ta gra ma 4 lata, i jezeli ktos do
tej pory nie ogarnal ze taka podstawowa rzecz jak zmiana setow podczas gry nie jest potrzebna
to gz. ofc mozna , tylko po co sobie utrudniac? oO to tak jakbys wyszedl z 6 skillowym
buildem, bo po co brac wiecej.


Tak jak wyżej. Udowodnij, że z tarczą jest łatwiej.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 14:50, Vandaeriel napisał:

Udowodnij, że to nieprawda....

Po dlugich rozwazaniach doszedlem do wniosku, ze dodatkowe 8 armora zmniejsza otrzymywane obrarzenia! dodatkowo tarcza umozliwia nam chowanie energii przed takimi nikczemnymi zakleciami jak energy burn! aha, no i jest to swietny set "do umierania".

Dnia 24.05.2009 o 14:50, Vandaeriel napisał:

No, w domu przypalają mnie gorącym żelazem i muszę odreagować na forum i w GW poprzez
granie casterem bez tarczy.

ha ha ha

Dnia 24.05.2009 o 14:50, Vandaeriel napisał:

Skoro dla ciebie PvP to farm to gz, get a life.

" Naucz sie czytać ze zrozumieniem. " co ma farmienie fame do "get a life?"
nie wiem czy zauwazyles ale wiekszosc pvp title polega na farmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zrozum człowieku że klimat jest najważniejszy. Po co wygrywać GvG i dostawać punkty skoro musisz iść na tarczy? Przecież to psuje klimat...lepiej iść bez tarczy i przegrać niż wygrać z tarczą :P

Gandalf w LoTR używał miecza i jakoś mnie to nie gorszyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 18:00, Master_J napisał:

Gandalf w LoTR używał miecza i jakoś mnie to nie gorszyło...

I zginął śmiercią odszarzenia! Od tej pory był znany jako Gandalf The White.
Morał z tych kłótni: nie chodź monkiem na PvP z tarczą, bo Gandalf Cie mieczem zabije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 18:00, Master_J napisał:

Zrozum człowieku że klimat jest najważniejszy. Po co wygrywać GvG i dostawać punkty
skoro musisz iść na tarczy? Przecież to psuje klimat...lepiej iść bez tarczy i przegrać niż
wygrać z tarczą :P

to i tak nie fair w stosunku do monka. mo/w z tarcza nie jest klimatyczny, ale za to w/mo z rojem/wohem juz tak( w koncu paladyn). mam nadzieje ze w nastepnym update cos z tym zrobia. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja taki pytanio-marzenie mam.
Czy AN wspominało coś, o stworzeniu AuctionHouse w GW? Czy raczej nigdy nie mają zamiaru zrobić tej jakże sprytnej i ułatwiającej handel maszynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować