Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Iwayem można sobie czasem pograć jak ludzie z gildi są offline albo cuś. A build niech sobie będzie, nikomu nie szkodzi, a nowi gracze mogą sobie nabić rank żeby do jakiegoś lepszego PuGa wlecieć. Zresztą co za problem, od niepamiętnych czasów prawie każdy wbijał rank iwayem :P

Dnia 18.05.2009 o 15:51, Master_J napisał:

> btw zaje***ta klasyfikacja: nie grasz 4fun - jestes nolife! co ma 1 do 2? oO
A jak można jeszcze grać? Dla mnie jest podział tylko na graczy 4 fun i nołlajfów, znasz
coś pomiędzy tym?

Nie trzeba być nolifem żeby być pr0. Niektórzy gracze mają przepakowane micro(szczególnie widać przy interrupcie i healu/prot), a to że nieco mniej nic nie przeszkadza. W końcu są postacie pvp i można bez problemu sobie full unla zrobić grając weekendami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 16:10, lordfett napisał:

Jakiś screen z tym "mchowym" można poprosić? :P


To jeszcze w [OLA] się woziłem z mchowymi armorami, miałem obsi i 15k platemail. Dobra beka byla :D
Screeny nie wiem czy znajdę, mieszanka to chyba green+yellow+yellow o ile dobrze pamiętam. Ew. green+yellow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 15:51, Master_J napisał:

> Chyba dobrego ajweja nie widziales jeszcze...
Hahaha ajwej dobry...weź mnie nie rozwalaj. Masz rację dobrego ajłeja jeszcze nie widziałem,
bo takie nie istnieją. Nawet Starcraft lami...wróć, ośmiesza się na tym buildzie. To
tak jakby zobaczyć dobrego taczera na RA.
Iway ma za zadanie nie zabić kogoś ale doprowadzić do takiego interruptu...wróć, random
interruptu monków i "wypaleniu" ene aż w końcu osiągnie ona 0 i nikt nie bedzie w stanie
monkować. Niestety taka taktyka zawodzi. Jeśli już znajdzie się dobry team który wygra
HA i ogarnia tego iwaya to i tak dla mnie tak jakby farmić na bocie.
Dla mnie iway jest jak RoJ na JQ. Mam iwaya nie potrzebuję mózgu.


W takim razie pokaz mi jak pwnujesz jakas gildie z ogarnietymi ludzmi grajacymi ajwejem. przeciez to taki slaby build ktory " ma za zadanie nie zabić kogoś ale doprowadzić do takiego interruptu...wróć, random
interruptu monków i "wypaleniu" ene aż w końcu osiągnie ona 0 i nikt nie bedzie w stanie
monkować." Gra nim tak duzo slabych graczy wlasnie dlatego ze jest stosunkowo prosty i MOCNY. porownania do jq nie skomentuje.

Dnia 18.05.2009 o 15:51, Master_J napisał:

Słabi gracze grający tym buildem świadczą o słabości tego buildu.

sup wyszlo kiedys tym buildem na ha, oni sa slabi czy build jest slaby? ; / w koncu graja nim tylko slabi gracze :/

Dnia 18.05.2009 o 15:51, Master_J napisał:

> btw zaje***ta klasyfikacja: nie grasz 4fun - jestes nolife! co ma 1 do 2? oO
A jak można jeszcze grać? Dla mnie jest podział tylko na graczy 4 fun i nołlajfów, znasz
coś pomiędzy tym?


imo nolife tez gra 4fun, co wtedy?!!!!!!!!!!!!!!??!??!?!11??1 wszyscy jestesmy nołlajfami? po raz 2 sie pytam, co ma styl gry do tego czy jestes nołlifem~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2009 o 18:59, miszcz929 napisał:

W takim razie pokaz mi jak pwnujesz jakas gildie z ogarnietymi ludzmi grajacymi ajwejem.

Nie robię screenów po kadej wygranej -.- Swojego czasu z balanced pugiem pojechałem bodajże w antichamberze lub samym HoHu [tV] czy jak oni się tam zwą. W każdym razie gildia słynąca z iwaya na HA.

Dnia 18.05.2009 o 18:59, miszcz929 napisał:

i MOCNY

To jak wytłumaczysz 1 kill na 10 minut?

Dnia 18.05.2009 o 18:59, miszcz929 napisał:

imo nolife tez gra 4fun, co wtedy?!!!!!!!!!!!!!!??!??!?!11??1

Masz złe IMO :P
@ Infinitas
Ta, można sobie pograć ale dobija mnie kiedy co 2 team na HA to iway. Gra przeciwko takiemu teamowi zajmuje więcej czasu niż zwykle, gdyż dość trudno jest zabić 5 warków z 80+20 armorem i +6 regenem 24/7 a na deser 2 elków z 3 sekundowym god mode i praktycznie niewyczerpywalną ene.
I tak teraz jest lepiej bo dawniej brali jeszcze igore pain, a wtedy to już było zupełnie imba.

Jeszcze gorsze od iwaya są lamy które biora 4 monkow i do tego gwen. Mój rekord to 45 minutowa walka >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 20:52, Master_J napisał:

To jak wytłumaczysz 1 kill na 10 minut?

brak ogarniania/ dobra gra przeciwnikow? jak wyjde bspajkiem na gvg i nie zabije nikogo to znaczy ze ten build tez jest slaby?...
>Masz złe IMO :P
wcale nie, bo ty
>Ta, można sobie pograć ale dobija mnie kiedy co 2 team na HA to iway. Gra przeciwko takiemu teamowi >zajmuje więcej czasu niż zwykle, gdyż dość trudno jest zabić 5 warków z 80+20 armorem i +6 regenem 24/7 a >na deser 2 elków z 3 sekundowym god mode i praktycznie niewyczerpywalną ene.

zapomniales o pro random intrerruptach warkow+niezlym presie ;p nadal uwazasz ze mimo prostoty tego buildu i jego mozliwosci nie wymaga on nerfa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 21:53, Infinitas napisał:

Wszystkie buildy pod tą metę to tankwaye. Wszystko przez pnh >:(

I tak teraz PnH dostało trochę po tyłku. Mimo wszystko update mi się nie podobał. Zbyt dużo nerfów i zbyt mało buffów. Jedyne co zbuffili to ele lorda, który i tak nie jest używany w pvp, a buffu Illusionary Wep to wcale nie rozumem z 10 ene na 5...rzeczywiście pomoże to w dużym stopniu. Ogólnie rzecz biorąc mało urozmaiceń...

EDIT: Ja chce órsana xd

@miszczu
Dobra może już to skończmy z tą dyskusją bo co post powtarzamy te same argumenty ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 22:16, Master_J napisał:

> Wszystkie buildy pod tą metę to tankwaye. Wszystko przez pnh >:(
I tak teraz PnH dostało trochę po tyłku. Mimo wszystko update mi się nie podobał. Zbyt
dużo nerfów i zbyt mało buffów. Jedyne co zbuffili to ele lorda, który i tak nie jest
używany w pvp, a buffu Illusionary Wep to wcale nie rozumem z 10 ene na 5...rzeczywiście
pomoże to w dużym stopniu. Ogólnie rzecz biorąc mało urozmaiceń...

Mi się nie podobał update pvp, bo znerfili mojego kochanego anty-kite warka, który imbą nie był >:( A PS to wciąż bardzo mocny spike bez żadnego skilla. Taki bb sin to mimo że mocny, ale był dla tej elity, co nie dostawała szału przy tej kombinacji klawiszy przy weapon change''u :P Poza tym jest zbyt mało buildów na tą metę i wszystkie to tankwaye(poza lichspikiem i bloodspikiem) :/ Przez co każda walka trwa 20 minut...
A o PvE to już w ogóle non skill. Próbował ktoś używać SoH? Mój kolega co grał sinem na WS z asuran scanem, tym skillem derva kurzick, critical aglitity tłukł po 300 dmg -.- Team był mniej więcej taki: Ja war, WS sin, 5 discordów i RoJ z SoH. Wynik? Kolosalny dmg i po zlurowaniu 3 grupek na 30 lvlach i tak nikt nie zginął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>bo znerfili mojego kochanego anty-kite warka, który imbą nie był >:(
Na upartego można jeszcze tego używać :)
>A PS to wciąż bardzo mocny spike bez żadnego skilla.
Teraz rzadziej widuję PSy na HA. bez flail to nie to samo...
>(poza lichspikiem i bloodspikiem)
Jeszcze rspike i mój kochany omegaspike który dostał nerfa :( Jeszcze do tego można dodać mathway i randomway xD
>Mój kolega co grał sinem na WS /../
U derva coraz częściej dostrzegam chore podnoszenie dmg na siłę. Praktycznie wszystkie skille u derva to podnoszacze dmg, a sam derv wali podstawowym atakiem. Szkoda że nie dał jeszcze Wow of strendż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz taki sin to miał tak.
Critical strikes- maxuje dmg z kosy, która ma najwięcej dmg ze wszystkich broni w grze
asuran scan- jakieś 70% więcej dmg
aura of holy might - 30% więcej dmg
critical aglitity - +33% IAS, czyli 50% więcej dmg
Strenght and honor - +26 dmg
Jakby dodać jeszcze judges insight +20% arm penet i holy dmg to by się brało wszystkie undeady na 1-2 hity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 18:03, Azra napisał:

ktoś puścił fanatyków pvp do wątku i nie mam kogo ochrzaniać :(


Fanatycy pvp mają to do siebie, że się nigdy nie dogadają i każdy jeden jest mądrzejszy od drugiego, niezależnie od ranku, buildu, klas, które ogarnia, poglądów jakie prezentuje, pozycji w top, gildii, sojuszu itd itp. Trzeba po prostu przeczekać aż się znudzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 18:03, Azra napisał:

ktoś puścił fanatyków pvp do wątku i nie mam kogo ochrzaniać :(

Bo pvp to ponad twoje umiejętności ;]

@Infinitas
Bo sin to taka profesja do której pasuje prawie każda broń. Wszystko przez fajny main attrib crit hits. Sin na kosie czy na łuku jest nawet lepszy od profesji które używają tej broni jako głównej. " Wluczniom" też można zrobić crit hitera bo parek ma parę skilli na additional dmg z "wluczni". Jedyne czego sin nie ogarnia lepiej niż profka która tego używa to hammer, sword i axe. O staffach się nie wypowiadam bo to nie broń meele. Ale ciekawe jak by wyszedł crit staff dmg xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 19:22, Master_J napisał:

Ale ciekawe jak by wyszedł crit staff dmg xd


Zajechalbys tym 3/4 monkow grajacych na ra (niestety to nie ironia :<)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 19:22, Master_J napisał:

> ktoś puścił fanatyków pvp do wątku i nie mam kogo ochrzaniać :(
Bo pvp to ponad twoje umiejętności ;]


nigdy nie twierdziłem, że jest inaczej ;]

Budo -> nieprawda, to ja jestem najmądrzejszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie naśmiewaj się, wielkiej finezji i inteligencji wymaga sprawne kliknięcie celu i OH, wstukiwanie 1-2-3 w odpowiedniej kolejności! >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę...
Nekro-lekarz, nekro-rytek, nekro-elementalista, nekro-mesmer, no co jest? Coś wszyscy nagle poczuli pociąg do nekrofilów (że już nie wspomnieć, że nekro jako nekro już trochę trudniej znaleźć).
Skoro teraz nekro jest taki popularny, to ciekawi mnie co by się stało, gdyby ANet przywróciło dawny porządek rzeczy: soul reaping bez limitu, oraz nieskończona ilość minionów. Nekro Wars - tak to by się wtedy zwała ta gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to na PvE najlepszy ene management jest :/ Ja bym zrobił coś takiego: Zmienił SolS na działanie takie jak soul reaping, a moc jego zwiększa się z rankiem SR. I by się kończył np. jak się użyje skilla z restora albo heal prayers ;s No jeśli za skomplikowane to np. zmienić SR, żeby dawało 1 pkt ene za każdy skill neca na pasku gdy poćwir ginie. Do tego by się zabiło discorda i wtedy byłby już zbalansowany :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować