Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2009 o 08:51, Infinitas napisał:

/cut/

I oby tak się kiedyś stało. Jeśli nie, to niedługo ANet wyda nowy update, gdzie zamiast rytualistów, mnichów, elementalistów będzie do wyboru nekromanta o innym odcieniu skóry (lub ubranym w inne ciuszki), a jeśli chodzi o klasy polegające na białej broni: ich miejsce zajmą różne rodzaje zabujcuff. ;]
Ogólnie to discord + necrosis rządzą. Jakby jeden uber-damaging-skill to za mało. Potęgę w ręce umarlaków, powiadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam jedno... denerwuje mnie ostatnia tendencja buildowa w GW, gdzie każda klasa ma zajmować się dokładnie czymś przeciwnym, w stosunku do tego, do czego została stworzona (czyt. w 90 % przypadkach to necros). Już miałem sobie zrobić monka, standardowego woh healera na misje w pve, a tu w gildii zaczynają truć o jakimś uber-siedmiomonkowym-farmie-smite. Nie wspomnę, że również próbowałem się ostatnio przemóc do nekromanty. A, no i nikt nie chce już robić misji w HM bez trzech necrosów w teamie buildem ctrl+c ctrl+v z pvx wiki (kombinacja powtórzona razy liczba osób w teamie). Czy naprawdę można mieć satysfakcję z osiągnięcia jakiegokolwiek achievementu w grze posługując się tylko i wyłącznie cudzymi buildami ?

Blech... wprowadzić jakiś porządny ogranicznik co do używania skilli drugiej klasy, ot co :P. Szczęście, że sam sobie układam to czym gram i z reguły nerfy mnie nie dotyczą :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 15:41, Fagno napisał:

Czy naprawdę można mieć satysfakcję z osiągnięcia jakiegokolwiek achievementu w grze posługując się tylko i wyłącznie cudzymi buildami ?


Jasne, że można. I nie widzę w tym nic złego jeśli się nie zgrywa na uber wymiatacza przy okazji.
Buildy konstruuję sobie tylko na warku, którego w miarę ogarniam i nekrosie (dopiero próbuję, ale i tak wychodzę od template''a z pvx i tylko go zmieniam pod siebie). Inne klasy za słabo mam opanowane, by się wymądrzać.
Gdy zaś mam grać z innymi ludźmi, to zawsze biorę wypróbowany build. Tego samego oczekuję po innych, bo jakoś nie pocieszy mnie fakt, że ktoś sam składał build (gardząc PVX) jeśli będzie biegał warkiem z mendingiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 19:45, walgierz napisał:

Jasne, że można. I nie widzę w tym nic złego jeśli się nie zgrywa na uber wymiatacza
przy okazji.
Buildy konstruuję sobie tylko na warku, którego w miarę ogarniam i nekrosie (dopiero
próbuję, ale i tak wychodzę od template''a z pvx i tylko go zmieniam pod siebie). Inne
klasy za słabo mam opanowane, by się wymądrzać.
Gdy zaś mam grać z innymi ludźmi, to zawsze biorę wypróbowany build. Tego samego oczekuję
po innych, bo jakoś nie pocieszy mnie fakt, że ktoś sam składał build (gardząc PVX) jeśli
będzie biegał warkiem z mendingiem :D


Aj Walgierz, jasne że to normalne że czasem coś się zerżnie z wiki, z resztą też tam często jestem... tylko strasznie mnie ostatnio irytuje bezmyślnie wciskane "1,2,3,4" np. na AB :D.

A, no i sam (jak na czas w GW) jakiś uber nie jestem, ale mimo wszystko polecam każdemu chociaż na PvE samemu sił próbować ze skill barem, choćby po to by poznać lepiej umiejętności.

Odchodząc od tematu, to straaasznie dawno nie grałem w GW... no i muszę sprostować to co kiedyś pisałem na forum. Większość zmian grze wyszła na dobre, rzeczywiście przyjemniej jest teraz niż za czasów suchego propa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 20:16, Fagno napisał:

Odchodząc od tematu, to straaasznie dawno nie grałem w GW... no i muszę sprostować to
co kiedyś pisałem na forum. Większość zmian grze wyszła na dobre, rzeczywiście przyjemniej
jest teraz niż za czasów suchego propa.

Czy ja wiem? Oldschool fajny byl. Wiecej sie kombinowalo ze skillami, buildami, nie bylo hero, przez co gra byla nastawiona jeszcze bardziej na druzynowa rozgrywke. No i to powolne piecie sie w gore - jakaz to radocha byla, gdy po 2 tygodniach wreszcie osiagnalem 20lvl na moim warku (pierwsza postac).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 20:40, Master_J napisał:

Sry ale nie mogłem się powstrzymać żeby zaszpanować xD

A tak przy okazji, co daje to Boże Błogosławieństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 21:07, KubooPL napisał:

> Sry ale nie mogłem się powstrzymać żeby zaszpanować xD
A tak przy okazji, co daje to Boże Błogosławieństwo?

Kiedyś dawało wstęp do UW/FoW z danego kontynentu, na którym akurat był favor a teraz po połączeniu kontynentów to chyba nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 21:13, Vandaeriel napisał:

> > Sry ale nie mogłem się powstrzymać żeby zaszpanować xD
> A tak przy okazji, co daje to Boże Błogosławieństwo?
Kiedyś dawało wstęp do UW/FoW z danego kontynentu, na którym akurat był favor a teraz
po połączeniu kontynentów to chyba nic

Maxowanie tytulow daje teraz favor, kiedys dawalo HA dla danego kontyntentu. Skosnoocy plakali, ze nigdy go nie maja, wiec wymyslono taki wlasnie sposob rozdawania favora i dziala on po dzis dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 21:16, gothicsheep napisał:

Maxowanie tytulow daje teraz favor, kiedys dawalo HA dla danego kontyntentu. Skosnoocy
plakali, ze nigdy go nie maja, wiec wymyslono taki wlasnie sposob rozdawania favora i
dziala on po dzis dzien.


Czyli za komuny było lepiej, bo tylko zdolni gracze mieli fajnie, a nabki płakały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 22:09, Mithrandir napisał:

> hehe, nudziło mi się...

Akurat w używaniu Ressurecta przez łowcę nie widzę nic zdrożnego...

To już by mógł wziąść Death Pact Sig, Flesh of my flesh, rebirth... ressurection ma długi cast i daje 25% hp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Może fakt, że to najbardziej szitowy res w grze?

ps rozbijają mnie łebki używające tego na RA, a sporo takich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 20:40, Master_J napisał:

Sry ale nie mogłem się powstrzymać żeby zaszpanować xD

Jeśli twoje to gratulacje [rachunku za prąd xD]. A poważnie ^^ rly gratz ;d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 21:21, Mithrandir napisał:

Czyli za komuny było lepiej, bo tylko zdolni gracze mieli fajnie, a nabki płakały...

lol
w czym zdolni gracze mieli fajnie? plakali glownie farmerzy z hameryki, bo mieli favora praktycznie tylko wtedy kiedy europa spi ~~ azjaci zadko kiedy mieli favora nie dlatego ze slabo grali (hexy ftw!) a dlatego ze bylo ich x razy mniej...

Dnia 20.05.2009 o 21:21, Mithrandir napisał:

moze nie oganiam, ale co jest dziwnego w n/w z deadly riposte i w/p, w/me z power atack?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 13:47, miszcz929 napisał:

> http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=285260&n=43&k=2#km
> http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=285260&n=39&k=8#km
moze nie oganiam, ale co jest dziwnego w n/w z deadly riposte i w/p, w/me z power atack?

War nie miał żadnego energy managementu, a necro z ripostami... No cóż, nie widzisz w tym nic dziwnego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 16:33, Infinitas napisał:

War nie miał żadnego energy managementu

bo i po co ;d
nie wiem jakich jescze skilli uzywali ale w tym momecie w ktorym zrobiles screena nie ma nic nadzwyczyczajnego, bo w/p mogl popierdzielac na rem signet a w/me na hex breaker/blackout czy co tam jeszcze jest.
>a necro z ripostami... No cóż, nie widzisz w tym nic dziwnego? :P
nie, pelno nekrosow lata z tym zamaist shield basha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 17:37, miszcz929 napisał:

> War nie miał żadnego energy managementu
bo i po co ;d
nie wiem jakich jescze skilli uzywali ale w tym momecie w ktorym zrobiles screena nie
ma nic nadzwyczyczajnego, bo w/p mogl popierdzielac na rem signet a w/me na hex breaker/blackout
czy co tam jeszcze jest.

Czy ja wiem, możliwe że w czasie robienia screena zmienił :E W każdym razie był już war z diversion, backfire i VoRem ;d

Dnia 21.05.2009 o 17:37, miszcz929 napisał:

>a necro z ripostami... No cóż, nie widzisz w tym nic dziwnego? :P
nie, pelno nekrosow lata z tym zamaist shield basha

Głupota. Shield bash łamie chainy przy spiku, a riposta w użyciu neca ma słaby dmg i 15 recharge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować