Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie


Kurde próbowałem coś kombinować z Grenth Balance, ale to mimo wszystko strata miejsca na elit. Z wojów zostaje mi typowy dmg dealer z toporem i moim ulubionym skillem Battle Rage :>
Buildzik ciasny, ale własny :P
Poza tym bede testował bleed+virulence, ale Selv mnie straszy, że sam se z virka pociągne (disease), zobaczymy jak będzie
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze sie,żeby polegac tylko na mnichach.Mając dobrze rozwinięte taktyki mozna użyć skilla blokującego typu Gladiator,Shield Stance albo wielu innych i sie leczyć.Oczywiście mówie o PvE.

Slev->podobał mi sie ten filmik i w sumie koleś nieźle sobie radził.Tylko to bła RA,więc tam ma więcej skuteczności taki kolo.Te wszystkie czary typu Vig Spirit lepiej,żeby były rzucane przez mnicha,bo mają wtedy większą skutecznośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to bylo TA.
1. Atakowal z SS na sobie, ale ktos mu go na szczescie zdął.
2. cast mendinga gdy sie ma jednego na sobie (rotfl!)
3. ganianie wariorow zamiast innych klas
4 uzywanie w biegu cyclon axe Oo
5. brak rez siga

Nie wiesz nic o pvp skoro filmik Ci sie podobal ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 18:13, Selv napisał:

Nie wiesz nic o pvp skoro filmik Ci sie podobal ;p

Ciesze sie,że Ty jesteś na tyle genialny,że możesz mówić innym co widzą a czego nie.Po pierwsze fi,mik był w tak koszmarnej jakości,że dałem rade tylko odróżnić kiedy użył mendinga i Vig Spirit.No i widac było kiedy użył sprintu.Po drugie poradził sobie,co w samo w sobie jest fenomenem!Niestety nie widziałem co on tak naprawde ganiał,bo ten kaflowany obraz na to nie pozwolił.Widziałem tylko,że na końcu zaciachał necrosa,bo dało sie obczaić charakterystyczną poze necrosa kiedy rzuca czar.Także synku nie zgrywaj mądrali.Film mi sie podobał,bo był zabawny.Albo koleś jest geniuszem albo trafił na przeciwną drużyne pełną kalek.W jaki sposób mu pomagali qmple z drużyny to nie mam pojęcia,bo nic sie nie dało zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Jarzy co masz do filmiku, ja widze go w calkiem dobrej jakosci i moge odroznic wszystko co sie dzieje na ekranie, kazdy hex itp :)
Zauwazylem ze w przeciwnym teamie byl monk ktory uzywal rez sig podczas gdy go wszyscy go lali :)
Kiepski wzrok masz ;P Vig spirit nie uzyl, monk z druzyny rzucil na niego (Vig spirita w niema w ogole na pasku :P), na pasku ma Live Vicariously ;)
Sprinta nie uzyl, nie wiem gdzie to wypatrzyles (ostatni skill na pasku). Moze mamy jakies inne filmiki? ;/ Kwestia kodekow czy co?
Zajmuje sie pvp na tyle dlugo ze jestem wstanie przeanalizowac filmik i zauwazyc bledy :p
Zreszta, kazdy kto gra w pvp je widzi, analizowac nie trzeba nawet przy takim graczu^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem (nareszcie) GW:F EK. MAm pare pytań:

1. Gdzie jest karta rejestracyjna ???
2. Gdzie są te komendy na specjalne emotiki dla Assasina i Rytualisty ???
3. Co to jest (zdjęcie) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psze państwa prosze o pomoc w wycenie (głównie wrappinga), oraz oferty w grze :)

Jarzy----> Ty masz talent do drogiego kupowania i jeszcze droższego sprzedawani, jak coś to sie odezwij :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 13:52, Lex napisał:

1. Gdzie jest karta rejestracyjna ???

Chodzi Ci o mozliwosc zarejestrowaia gry na gram.pl? Podobno ta przychodzila po jakims czasie na e-mail :-).

Dnia 31.08.2006 o 13:52, Lex napisał:

2. Gdzie są te komendy na specjalne emotiki dla Assasina i Rytualisty ???

Bodajze ''/dancenew'', ale moze chodzi Ci o cos innego

Dnia 31.08.2006 o 13:52, Lex napisał:

3. Co to jest (zdjęcie) ???

Hmmm... to mi wyglada na ten obrazek na plotnie co to mial byc w EK Factions :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 13:56, Piotrek K. napisał:

> 1. Gdzie jest karta rejestracyjna ???
Chodzi Ci o mozliwosc zarejestrowaia gry na gram.pl? Podobno ta przychodzila po jakims czasie
na e-mail :-).


Aha, a nie wiesz może po jakim czasie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 13:56, Piotrek K. napisał:

> 1. Gdzie jest karta rejestracyjna ???
Chodzi Ci o mozliwosc zarejestrowaia gry na gram.pl? Podobno ta przychodzila po jakims czasie
na e-mail :-).

> 2. Gdzie są te komendy na specjalne emotiki dla Assasina i Rytualisty ???
Bodajze ''/dancenew'', ale moze chodzi Ci o cos innego

> 3. Co to jest (zdjęcie) ???
Hmmm... to mi wyglada na ten obrazek na plotnie co to mial byc w EK Factions :)

A jakie tam płótno. To poliester jest. Albo jakiś inny syntetyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 13:58, Lex napisał:

> > 1. Gdzie jest karta rejestracyjna ???
> Chodzi Ci o mozliwosc zarejestrowaia gry na gram.pl? Podobno ta przychodzila po jakims
czasie
> na e-mail :-).

Aha, a nie wiesz może po jakim czasie ???

Na Twoim miejscu przypomniałbym im się. Ja (po zamówieniu EK Prophecies) nie dostałem kodu przez dwa miesiące. Dopiero po interwencji mailowej go otrzymałem (wtedy już bardzo szybko, w 10 minut :)) ).
Więc napisz maila, a Soleila podeśle Ci kod praktycznie od razu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie wydaje,że miał Vigourous Spirit na pasku!Albo ktoś na nim użył,bo widziałemk,że miał go w aktywnych enchantach.Widziałem,że ma sprint,dismember,cyclone axe,disrupting chop.Niestety całośc była koszmarnie kaflowana.Pewnie jakoś 320x240,bo wyglądało tragicznie.Widziałem,że koleś był leszczem.W PvP nie gram w ogóle,bo mnie zupełnie przestało bawić.

Budo->niestety mój kupiec z USA na ulepszenia już dawno sie wypalił.Ale ten HP30 sprzedałbym mu za 40k :) Tyle,że koleś już nie ma hajsu co mnie bardzo boli :/ Za wrap weźmiesz może z 5k.Taki sam ale 20/20 sprzedałem temu typkowi dawno temu za jakieś 18k :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meila napisałem z godzinę temu. Dostałem już odpowiedź z działu obsługi klienta ("...Klucz powinien trafić do Pana w ciągu 48g od potwierdzenia poczty bądź kuriera o dostarczeniu paczki..."). Szkoda, że muszę tyle czekać :). Aha Krejt, ile jest wPLN po zarejestrowaniu kolekcjonerki GW ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 15:00, Krejt napisał:

80 wPLN. Całkiem tłusta sumka.


Może i tłusta sumka (;D), ale przecież 70 wPLN wydałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 13:54, Budo napisał:

Psze państwa prosze o pomoc w wycenie (głównie wrappinga), oraz oferty w grze :)

Jarzy----> Ty masz talent do drogiego kupowania i jeszcze droższego sprzedawani, jak coś
to sie odezwij :P


to pierwsze 20-40k :D
to drugie to nie iwem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos juz czytal opis Nightfall na gram.pl? Pojawila sie tam fajna informacja, ktora jest ze wszech miar godna przekazania. Choc pewnie i tak wszyscy juz o tym wiedza oprocz mnie ;P

*** Nowy system grupowania przedmiotów w torbach i plecakach, aby uzyskać maksymalnie dużo miejsca! ***

Jak dla mnie bomba - ciekawe tylko jak to zostanie rozwiazane ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować