Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2006 o 21:29, oOreVenOo napisał:

Ja farmie cały czas ectosy i shardy , kasa bardzo szybko leci :-) Mówie o UW lub FoWie nic
innego się chyba nie opłaca , chyba że nabijanie FK lub FL i sprzedawanie jadeitów i amberów.


Jakie buildy? Bo jak tak się przyglądam, to jest ich od olbrzymia ilość, a na gw wiki połowy nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 21:29, Fett -gram.pl- napisał:

> A to niby czemu rozwalili, jedziesz na straych buildach i nie obchodzi cie noc poza tym


Problem z tym, ze z tego co wiem, przy części buildów potwory zaczynają uciekać... Choć moje
informacje są niepełne :D

MOje newsy trochę się starzeją ;)) no cóż nie podoba mi się, że AN zapomina ograczach którzy nie chcąkupować nightfall i ogranicza im sposób zabawy, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 21:29, Fett -gram.pl- napisał:

> A to niby czemu rozwalili, jedziesz na straych buildach i nie obchodzi cie noc poza tym


Problem z tym, ze z tego co wiem, przy części buildów potwory zaczynają uciekać... Choć moje
informacje są niepełne :D


zdaje się, że straciły rację bytu buildy opierające się na 55 i podobne im, czyli sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 21:33, Piotrek K. napisał:

A uzytkownicy nie potrafiacy ciac cytatow? Tak, to jest nawiazanie do Twojego posta :/...


Ech, no zwykle pilnuje, ale zdarza się, że za szybko napisze posta ;)
To przez te nerwy z przesyłką gwn :/
Zapytałbym się przy okazji czemu w masterlink twierdzą, że nie ma takiej przesyłki, ale ponieważ prawdopodobnie uznasz to za spam o się nie pytam :]


Jak ci to humor poprawi, możesz wstawić mi degrada, za wspominanie o przesyłce, pisaniu nie na temat, czy też za nie cięcie postów. Twoja władza, twój wybór, osąd ludu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Nie jestem już tak wściekły na CDP za te wysyłki. Tak sobie myśle, że jak bym dostał paczkę o czasie to:
1. Nie skończyłbym wykładu z postępowania cywilnego
2. Nie nauczyłbym się farmić Rangerem w FoW
3. Nie pojechałbym do sklepu i nie spotkał uroczego dziewczęcia miedzy półkami sklepowymi, które nie dałoby mi swego numeru telefonu :-D [szczerzy kły]
hiehiehie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 21:41, HumanGhost napisał:

Wiecie co? Nie jestem już tak wściekły na CDP za te wysyłki. Tak sobie myśle, że jak bym dostał
paczkę o czasie to:
1. Nie skończyłbym wykładu z postępowania cywilnego
2. Nie nauczyłbym się farmić Rangerem w FoW
3. Nie pojechałbym do sklepu i nie spotkał uroczego dziewczęcia miedzy półkami sklepowymi,
które nie dałoby mi swego numeru telefonu :-D [szczerzy kły]
hiehiehie


Human dobrze wiemy że najbardziej jesteś dumny z punktu III ;-) I wcale się nie dziwie jednak jak bym wziął numer od jakiegoś dziewczęcia moje dziewcze by mnie zatłukło gołymi rękoma :-P Co do samej przesyłki GWN są tego plusy , popierwsze gra chodzi bardzo średnio mam łącze 512kb/s , prawdopodobnie przez event , ja będę miał NighFall''a najwczęśniej we wtorek i ciesze się z tego , spokojnie będę grał. :-)

Pozdrawiam.

PS Też sie z Tobą ciesze że masz ten numer , grats :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w MM :).

Zacząłem grać Paragonem i musze powiedzieć, że gra się świetnie. Leczenie doskonałe, atak bardzo dobry, no i te skrzydła (animacja, ale może jakiś elit z lataniem będzie :P).
Od razu powiem, że po 3 godzinach gry Nightfall kładzie na łopatki niedorobione Factions.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 20:55, oOreVenOo napisał:

> czlowieku ja ten tekst co ty wyszukales znam...jednak mialo byc z GW N

To jeśli człowieku znasz ten tekst i wiesz że polonizajca bedzie wraz z wyjsciem GWN lub
pod koniec roku
to po kiego zadajesz głupie pytania ? Odpowiesz mi racjonalnie na to
pytanie ? Skoro znasz odpowiedz na pytanie które zadałeś po co się nas pytasz o to ? To tak
jak ja bym sie zapytał na forum ile ja mam lat. Zastanów się co piszesz.

Pozdrawiam.


mozesz sie odemnie odczedpic z laski swojej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 11:19, Budo napisał:

Powiedzcie mi ino co sie dzieje z okazji Haloween? Jest coś ciekawego?


Hehe fajnie wygląda LA, mówię Ci. Można wymieniać Decayed Orr Emblems na przedmioty eventowe. Są na stronie głównej gry opisane. Choć nie wiem co to jest ten duch w skrzyni, jeszcze nie wypróbowałem.
A 31 przyjdzie Mad King i będzie można dostać dynie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm moglibyście się zdecydować. Jedni mówią w grze, że przedmioty nie zostana a drudzy, ze zostaną. nikt nie pamieta jak było rok temu? Mnie wtedy nie było, więc pytam i czekam na sprawdzoną i pewną odpowiedź. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 12:02, HumanGhost napisał:

Hmm moglibyście się zdecydować. Jedni mówią w grze, że przedmioty nie zostana a drudzy, ze
zostaną. nikt nie pamieta jak było rok temu? Mnie wtedy nie było, więc pytam i czekam na sprawdzoną
i pewną odpowiedź. :-)


Wybaczcie double posta. Zostaną na 100%. Tak jak była po każdym evencie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 12:02, HumanGhost napisał:

Hmm moglibyście się zdecydować. Jedni mówią w grze, że przedmioty nie zostana a drudzy, ze
zostaną. nikt nie pamieta jak było rok temu? Mnie wtedy nie było, więc pytam i czekam na sprawdzoną
i pewną odpowiedź. :-)


Wszystko zostaje. Tak było w zeszłym roku i tak też będzie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że mimo iż Nightfall mi jeszcze nie przyszedł to mam przy zamówieniu na stronie dwa klucze do gry:
Jeden Bonus Key a drugi Play Key. Czy jeżeli mam zainstalowane Prophecies i wpiszę przed zainstalowaniem Nightfalla klucze Play Key to będę mógł grać w Nightalla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować