Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2006 o 12:48, jaruczek napisał:

Co z polską wersją Guild Wars ?


Będzie. Nie wiadomo dokładnie kiedy, ale ponoć trochę po wypuszczeniu nightfalla, czyli niedługo- miesiąc, dwa.. tak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 21:41, HumanGhost napisał:

Wiecie co? Nie jestem już tak wściekły na CDP za te wysyłki. Tak sobie myśle, że jak bym dostał
paczkę o czasie to:
1. Nie skończyłbym wykładu z postępowania cywilnego
2. Nie nauczyłbym się farmić Rangerem w FoW
3. Nie pojechałbym do sklepu i nie spotkał uroczego dziewczęcia miedzy półkami sklepowymi,
które nie dałoby mi swego numeru telefonu :-D [szczerzy kły]
hiehiehie


...
Muahaha, dobre :) . Punkt pierwszy mnie mało obchodzi (wybacz,to jeszcze nie dla mnie), punkt trzeci to Twoja prywatna sprawa (choć pojęcia nie miałem, że Tyś takim, hm, podrywacz ;P *), punkt drugi za to... Heh, właśnie chciałem się tego nauczyć. Już od dawna interesowałem się tym tematem, poczytałem itd.. Wczoraj jednak zassałem oba filmiki (jak dobiec i jak tłuc) i powiem Ci, że to wygląda całkiem sympatycznie.
Mam dwa łuki z Blankets..., aczkolwiek nikt chyba nie ma Poisonous Bow String i Bow Grip of Defense (+5), które chcę kupić... I jak dotychczas nie byłem jeszcze w FoW, ale w końcu musi być ten pierwszy raz. Zabrałbyś mnie ze sobą...? Kwestia wejściowego do uzgodnienia :) .

PS *-haha! Wy się nie dajcie zwieść! HumanGhost Was tu czaruje! Ja wiem, jak wyglądała ta sytuacja!
-Przepraszam, ja tu wczoraj kupiłem budyń śliwkowy, ale był niesmaczny, przeterminowany.
-No...
-No... no i ja chciałem zgłosić zażalenie do kierownika.
-JA jestem kierownikiem. Pyrzyca Aldona.
-M... miło mi. Dobrze, to ja chciałem zgłosić zażalenie, bo wczoraj kupiłem...
-Spoko-loko, młodzieńcze. Masz tu mój numer, zadzwoń jutro, pogadamy. Teraz nie mam czasu, muszę przyjąć kolejną partię budyniów.
W tym momencie HG poczuł się głodny, wyszczerzył kły, zachichotał niepewnie i opuścił kompletnie niezainteresowaną nim Panią Aldonę.

;]

PPS Itemki NIE znikną, tak jak nie znikały w zeszłym roku, na Gwiazdkę itd..

PPPS Brałeś udział w "Konkursie dla fanów Guild Wars" :> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 13:02, MonkOfWar napisał:

punkt drugi za to... Heh, właśnie chciałem się tego nauczyć. Już od dawna interesowałem się
tym tematem, poczytałem itd.. Wczoraj jednak zassałem oba filmiki (jak dobiec i jak tłuc) i
powiem Ci, że to wygląda całkiem sympatycznie.


Można poprosić o linki? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie mzoe czmeu nigdzie nie widze swoich broni bonusowych? =.= od razu mwoie, ze bonus key dodalem... no i oczywiscie key do ngihtfalla... dodatkowy slot jets ale broni nie widac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 13:57, oOreVenOo napisał:

Hmm spróboj podczas gry wpisać /preoder . W przypadku GWF tak było.


wielkie dzieki :D dziala ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 14:15, Wolvi napisał:

wielkie dzieki :D dziala ^_^


Heh trafiony zatopiony , fartem strzeliłem , bałem się że w przypadku GWN będzie inna komenda :-)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, bardzo śmieszne. ;-D
Filmiki jesli masz te same a zapewna tak, sa bardzo dobre i pokazuja wszystko w zupełności. Co więcej, jak byłem po raz pierwszy to troche za szybko chciałem przerunnowac grupę szkieletów i dostałem Deep Frezem. Mimo to udało sie uciec, bo zajęli się walką z Shadow''ami. Jest to znacznie łątwiejsze niż farm Wojownikiem w FoW na plaży.
Jak zobaczysz mnie w grze to daj znac, można spróbować wyczyścić las w FoW. Chyba, że dostanę Nightfall. Wtedy to mnie zobaczysz w Elonie najwyżej. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HEHE o 14 przyszedl do mnie kurier z gw p i gw n:D napoczatku otworzylem gw p i w srodku bylo pelno rzeczy,plakat cd z muzyka i bonus key(co on daje??)instrukcja (spodziewalem sie ze bedzie po polsku ale jeszcze po angielsku:/).Mialem rowniez klucz dla kumpla.Pozniej otworzylem gw n i tez byly rozne rzeczy(instrukcja po polsku:D)zdziwilo mnie jedno.Od gram.pl w zamowieniach mam 1 play key.Wopakowaniu mam jeszcze probny epicki klucz do gry gw i klucz dla znajomego czyli razem 3.Dziwne.Teraz zastanawiam sie nad zainstalowaniem najpierw gw p i zrobic image a pozniej gw n ale nie wiem czy robie dobrze.Prosilbym o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ale historia z moją paczką. Kurier dostał ją z samego rana w mnie w Płocku. Co ciekawe ja ją dostałem jakieś dwie godziny temu. Czemu po tak długim czasie? Bo kurier miał wypadek i paczki rozwoził jego kolega. Ja nie mogę, ze mna to zawsze coś ciekawego jest. ;-)
Życzę panu kurierowi aby wszystko się dobrze skończyło. :-)
A plakat jest świetny. Piękny, lakierowany. Zamawiam z Factions Rytualistkę zaraz. Tylko nie składajcie, pakujcie w tubę. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 15:49, Outlander-pro napisał:

jeszcze nie ma GW po polsku? No bo mialo byc gdy wyjdzie nighfall a nie ma...
Wie ktos kiedy bedzie polska wersja ???


Powiem Ci jedno zanim zadasz pytanie zajrzyj do pierwszego postu. Nie mam już siły w ciągu 3 dni były ponad 3 takie same pytania ? Coś jest nie tak z wami ?

- Kiedy ma pojawic sie premiera polskiej wersji GW?
- Oficjalne info jeszcze sie nie pojawilo, choc plotki glosza, ze ma sie pojawic albo podczas premiery GW:N albo do konca roku...

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem najpierw gw p a pozniej gw n.utworzylem derwisza i zaczelem grac jedna denerwuje mnie caly czas sciaganie plikow,wiec bede musial zrobic image.Czy jezeli tej nocy bede robil image to bedzie mi tak wolno sciagalo(1 kb)poniewaz jest duzo graczy??czy moze lepiej zrobic w pozniejszym czasie??a i co znaczy w prawym gornym rogu ikonka blyskawicy i cos sciagajacego sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myslisz, co oznacza w rogu blyskawica i cos sciagajacego sie?
odp: sciagaja sie cos

Image zrob w nocy, nawet jak przerwiesz image w polowie to i tak bedziesz mial czesc plikow sciagnietych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a i co znaczy w prawym gornym rogu ikonka blyskawicy i cos sciagajacego

Dnia 28.10.2006 o 17:29, żyrafa napisał:

sie?


To jest ikonka STREAMING''u. Jeśli ja masz to znaczy , coś ściągsz , zbytnio to nie wpływa na stan gry , chociaż różnie z tym bywa.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś gdzie teraz można farmić? Bo mój SS jużw elonie nie może ;/.
Znacie może jakieś buildy do farmu dla R, N i gdzie je można wykorzystać? Bo bez kaski, to ciężko bedzie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować