Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2007 o 12:44, Pajonk78 napisał:

> Mistrzu nie zdązysz nawet walnac a już bedzeisz miał masakrycznie dużo kondycji na siebie
nałożonych
> w walce z assasynem...

Avatar of Melandru i Twój Ass może mnie najwyżej smyrać po... czymkolwiek.


Misiek daje ci najwyżej 70 sec życia dłużej :D, potem do ciebie doskocze i niezdążysz przeładowac :D
i już będziesz żarł glebe :). Oczywiśce jest taki motyw że niezdążysz aktywować avatara jak doskocze i cię przewróce :) dalej to już sobie dopowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Misiek"? Wybacz gejem nie jestem, więc tak zwracaj się ewentualnie do swojego mężczyzny. :P
Widzę, że z Ciebie jest pr0ubermastah i mocnyś w gębie. Niestety znam multum takich krzykaczy, którzy w grze nic sobą nie reprezentują - śmiem twierdzić, że Ty właśnie do takich należysz.
EOT, bo szkoda marnować czas na dyskusję z osobą, której wydaje się, że jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 14:09, Pajonk78 napisał:

"Misiek"? Wybacz gejem nie jestem, więc tak zwracaj się ewentualnie do swojego mężczyzny. :P
Widzę, że z Ciebie jest pr0ubermastah i mocnyś w gębie. Niestety znam multum takich krzykaczy,
którzy w grze nic sobą nie reprezentują - śmiem twierdzić, że Ty właśnie do takich należysz.
EOT, bo szkoda marnować czas na dyskusję z osobą, której wydaje się, że jest najlepsza.


Słuchaj nieuku "Misiek" to zawrot bardzo pare lat wstecz popularnej rekalmy jednego z banków (Bogdan mówi bankowy) widocznie jestś natyle młody ze w tym czsie latałeś z kolegami i bawiłeś się resorkami :D. I nie obrażaj nikogo w ten sposób, bo nikt ciebie nie obraził!(aczkolwiek widzę że ty się tak zwracasz do swojego faceta :D, bo jestś obcykany w tym temacie)ustępuje ci pierwszeństwa w tej tematyce, bo jestem całkowice zielony. Do meritum jestm natyle obeznany z GW, że ja z koleji smię twierdzić że wybiore jedną z moich 7 postaci i tak ci do kopie że się posr... po poachy dzieciaku. Wybież miesce i czas ale miej na uwadze że parcuje i będe w domu o 20 !, oczywizna po biadku bo inaczej mnie żona zabije ;) Co ty na to krzykaczu jeden ?!Ok 21 pasuje ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśliś łaskaw to zważ na to, że z nieukami i ortograficznymi ćwokami nie raczę dyskutować, bo to nie ten poziom.
Mam żonę i czuję się z tym dobrze, a liczę sobie rocznikowo 29 lat, więc nie wiem kto jest dzieciakiem.
Jeśli zwracasz się jakimś znanym zwrotem skądś tam to umieszczasz go w cudzysłów co jest logiczne. Poza tym tamta reklama kojarzy mi się tylko z "Bogdan mówi bankowy" - ewentualnie z czułym zwracaniem się mej żony do mnie, więc STFU "misiu", bo za niski w uszach jesteś jeszcze.
Poczytaj sobie wpierw słownik ortograficzny - zresztą jeśli grasz tak jak piszesz to chyba nawet ludzie, którzy ledwo wyszli z Pre-searingu skopią Ci zad - i zapraszam do rzeczowej dyskusji, o Wielki Pr0uberMastahu!
Ja nie jestem krzykaczem, gdyż nie twierdzę, że Cię rozłożę jakąkolwiek z moich postaci: podaję Ci tylko możliwe kontry na Twe jakże "doskonałe" metody wykończenia każdego dowolną swoją postacią: popracuj nad swoim ego, bo gdybyś w tej chwili skoczył z niego na swoje IQ to... umarłbyś w powietrzu z głodu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 14:58, Pajonk78 napisał:

Jeśliś łaskaw to zważ na to, że z nieukami i ortograficznymi ćwokami nie raczę dyskutować,


Słuchaj głabie bo widze cztrzeba hardcorowo do ciebie (guzik mnie to interesuje ile masz lat, owszem ma mnie bo 26) ale jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to twoja broch btw nazwałem cie "MISIEK" nie "misiu", misu to mów do mnie żona choć tego nie lubię! na swoje usprawiedliwienie mogę dodac jedynie że jestem ekonomistą(bankierem) a nie lingwistą, więc bardziej znam sie na Krzywych Laffera niz na ortografiI (choć w dobie elktorniki do czego służy word, z samo zaznaczeniem błedów, aczkolwiek mnie to nie tłumaczy tak do końca). Ale znów obiegam od meritum, słuchaj gościu (chaiałem napisać synku ale byś mnie o pedofilstwo posądził ;P) wieć gościu co z tym meczem o 21 !??? Bo mi tak cisnienie podniosłeś że sprzyjemności pokażę ci co zanaczy 2 lata w GW!!
ps
Podajesz kontry na moje posty w bardzo agresywny sposób, jestem ciekaw czy tak samo walczysz w GW !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co starasz sie wszystkim udowodnić jaki z Ciebie gangsta.Wyjeżdżasz ze swoim jedynie slusznym argumentem...tylko szkoda,że nie potrafisz go wyrazić w sposób poprawny ortograficznie(skoro jesteś dorosły to powinieneś znać otografie na tyle,żeby nie popełniać tak żanujących błędów).Fakt faktem,że Av.Melandru jest dobry przeciw kondycjom,więc nie wiem po co ta cała gadka.Może i doskoczysz do Pajonka,ale to nie znaczy,że byłbyś w stanie zrobić jeszcze coś więcej.Jesteś tak pewnym siebie,jakby derwisze mieli jeden jedyny skill-avatar :/ A wystarczy rzucić Ci piachem w twarz albo w inny sposób oślepić i będziesz sie musiał wycofać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pajonk78: masz dwa konta na gramie? :))
Rany, ale człowieka znalazłeś ;))
Teraz wiemy już, jak wygląda troll, gdy dorośnie :|

Dawno nie widziałem tylu błędów w jednym tekście :)
Zresztą, co to pvp 1 na 1? Jakoś tak ni jak pasujące do GW.
Może w statki pograjcie?

BTW: was obu na raz rozwalę swoimi postaciami, o! :)
(urosłem w waszych oczach?)
Dawno nie słyszałem tak tandetnego tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spędziłbyś te 2 lata lepiej na jakimś kursie poprawnej pisowni, na kursie szkoleniowym na bankiera też tak pisałeś?
Już widze te druczki:
Cztrzysta pienciesiąt zotych.
Pisz powolutku i a jak chcesz szastać wiekiem, to zachowuj się jak na swój wiek przystało.
To nie jest podwórko za oknem, gdzie beztrosko dzieciaki obrzucają się błotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahah, oplułem monitor świeżo przeżutym pierogiem. :)))
Masta Assassin kontra Pr0 Derwisz.
Round 1.
FIGHT!

Panowie, panowie, niby stare z Was dziadki, a zachowujecie się jak dzieciaki w gimnazjum. Cóż, przynajmniej mamy z Was fun. :)

(Dopóki nie przyjdzie Budo i nie zabierze Wam zabawek.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziomek, jesteś za bardzo pewny siebie i to Cię kiedyś zawiedzie.:)
Nie lubie jak ktoś popisuje się przed drugim i mówi co on może, a co ten drugi nie. Nas naprawde najmniej ochodzi czy masz 10 czy 26 lat, czy jesteś ekonomistą czy księdzem, czy masz żone czy rower. To nie istotne, ale musisz zrozumieć, że na tym forum raczej daleko nie zajdziesz z textami tego typu, bo poprostu ludzie będą uważali Cię za "obcego".
Po co cchesz wiedzieć jak walczy w GW? Jeżeli nie gra pvp, to na pewno dobry nie jest, a Ty masz przez to motyw do kolejnego śmiania się? Wyluzuj bo twój następny post będzie istną paranoją.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zostawmy tych uber pro wymiataczy w ich własnych światach :)
Pajonk78, Muro- dalsza dyskusja w tym tonie tylko na priv, na pewno nie tutaj ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze panowie że znacie sie na pracy w banku jak ja na wypędzaniu demonów z ciał opentanych. Każdy bank ma tzw zawansowane systemy menadzerskie, nie ma już pisowni ręcznej chyba że własny podpis i pieczatka pod danym pismem :D.(oczywizna przyznaje sie ze pisze szybko i wale błedy ale szkoda że niem tu podkreślenia tak jak w wordze to by problem z głowy zniknąl ) aczkolwiek sądze ze dalsz dyskusja spowoduje że przypomną mi się czasy licealne gdze jeszcze umiałem pisać :D:D:D. A i znów do meritum obecna praca w baku polega na operacjach na Wordze, Excelu, Power P, itd. Nie ma miejszcza na reczna pisownie!! Więc przyznaje sie do błedu i przepraszam wszystkich z moje rażące błedy, posatrajcie się pominąc ten jakże bolesny dla mnie szczegól.

Oczywizna na koniecm, nadal nie uzyskałem odpowiedzi na mój pojedynek o 21, jak zauważyłem to odbiegamy od tematu z MISKIEM !?? A do SELV-ai z przyjemnosciom i z tobą sie zmierze, zawsze to nowe doświadczenie w GW, a ostatnio zaczęłe mnie ta gra PvE nudzić. A jak wiecie na naszym rynku pracy jak sie nie doskonalisz, kształcisz to wypadasz z obiegu, a tak jak dostane od kogoś to przynajmniej będę mógł się dalej rozwijać, i doskonalic bo bardzo lubie GW. (choc jak tak dalej pójdzie to moja pani weźmnie ze mna rozwód ):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Selv nie przesadzajmy: mam tylko jedno konto tutaj - zresztą nie potrafiłbym pisać jak dyslektyk, bo:
a) to by było naprawdę nie w moim stylu;
b) jeden post musiałbym pisać z godzinę, żeby robić tyle błędów, gdyż ja "sam z siebie" piszę po polsku. :D

Muro tak wielce się "ustawiasz" ze mną do walki, a:
a) do tej pory nie podałeś ani jednego swojego IGN;
b) jak na takiego pr0ubermasta na jakiego starasz się kreować zadajesz mocno debilne pytania co do Derwisza - może masz rozdwojenie jaźni?
BTW: to bankierzy pracują do 20-tej? Dziwne - ja jestem księgowym i już od 15-tej mam wolne. :P
Poza tym widzę, że pięknie rzucasz inwektywami bez powodu: zauważ, że to Ty pierwszy zacząłeś mnie jechać, a nie odwrotnie. A może należy Ci przeprowadzić szkolenie z zakresu emotikon i wytłumaczyć co znaczy np. ":P" na końcu zdania? Aha - jeśli tamten komentarz to pokaz hardcore`u to... do przedszkola się nadajesz, bo to jest miałkie jak piasek na Saharze. ;)
EOT - misiaczku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj:
1. Kto mówi o piśmie ręcznym? No bo... nikt z nas.
2. Zainstaluj sobie firefox2pl w pracy, powinno pomóc, też podkreśla.
3. Nie tłumacz braku koordynacji ruchowej na poziomie "mózg->ręka" nową technologią bo to także źle świadczy o człowieku.
4. Wiemy, że używasz w pracy Exc, Wd i nawet Pp. Cieszy to, naprawdę! Powiedz tylko w jakim banku pracujesz, abym nigdy tam się nie udał. Chociaż sam pracuje na komputerze i wiem co to znaczy robić literówki to swoich pieniędzy nie oddałbym do banku, gdzie zatrudniają kogoś, kto nie jest wstanie pisać patrząc na monitor, bo prawda taka, że literówki robimy podczas patrzenia na klawiaturę, inaczej od razu człowiek wyłapuje błędy, wystarczy czytać co się napisało.
5. Tekstami z reklam karm żonę, pewnie się ucieszy.
6. Nie będę walczył z Tobą pvp, więc możesz już przestać snuć taktyki. Wcześniej użyłem ironii.
7. Koniec osobistych wycieczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhhh zapomniałem o najważniejszym:
Jeżeli tylko masz ochotę powalczyć z PvP newbie to spoko - jeśli to tylko wyleczy Twoje ego to mogę się podłożyć (dla dobra ogółu) takiemu "masterowi" moim Derwem, który jest mniej więcej w połowie Nightfalla. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 15:16, Muro napisał:

> Jeśliś łaskaw to zważ na to, że z nieukami i ortograficznymi ćwokami nie raczę dyskutować,


Nie obrażaj sam siebie...

Dnia 26.01.2007 o 15:16, Muro napisał:

Słuchaj głabie bo widze cztrzeba hardcorowo do ciebie (guzik mnie to interesuje ile masz lat,
owszem ma mnie bo 26)


"cztrzeba" hardcorowo ?! Jak będziesz pisał po polskiemu to będziesz miał piątków jak mrówków w dzienniku... Z Twoich zdań nic konkretnego nie można wywnioskować , to jeden wielki chaos , w których nie wiadomo o co chodzi , z Ciebie taki bankier jak ze mnie baletnica. Ty masz 26 lat ? Jak już coś to od 26 odejmij 10 (26-16=...) , no właśnie na takiego 16-latka wyglądasz , co dużo krzyczy mało robi...

>ale jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to twoja broch btw nazwałem

Przyganiał kocioł garnkowi...

Dnia 26.01.2007 o 15:16, Muro napisał:

cie "MISIEK" nie "misiu", misu to mów do mnie żona choć tego nie lubię! na swoje usprawiedliwienie
mogę dodac jedynie że jestem ekonomistą(bankierem) a nie lingwistą, więc bardziej znam sie
na Krzywych Laffera niz na ortografiI (choć w dobie elktorniki do czego służy word, z samo


Jak dla mnie to może nawet mówić do Ciebie pterodaktylu , nie wiem w ogóle za bardzo o co Ci chodzi , tak piszesz że nawet Miodek , by nie załapał o co kaman . :| Trzymajmy się tematu ale zaraz najlepsze będzie...

Dnia 26.01.2007 o 15:16, Muro napisał:

zaznaczeniem błedów, aczkolwiek mnie to nie tłumaczy tak do końca). Ale znów obiegam od meritum,
słuchaj gościu (chaiałem napisać synku ale byś mnie o pedofilstwo posądził ;P) wieć gościu
co z tym meczem o 21 !??? Bo mi tak cisnienie podniosłeś że sprzyjemności pokażę ci co zanaczy
2 lata w GW!!


Hehehe , tu jest najmocniejsze , dosłowne apogeum nie wiadomo czy śmiechu czy żenady. 2 lata w GW ? A Ty myślisz że tutaj to ile grasz , ma jakieś konkretniejsze znaczenie ? Że to Ci w tym pomoże, ktoś może grać 2 miesiące i sobie prędzej poradzi z dinozaurem niż Ty z mrówką. Za dużo się przechwalasz kolego, chciałeś hardcorowo , toteż jest hardcorowo. Pozdrawiam oOreV...

Dnia 26.01.2007 o 15:16, Muro napisał:

Podajesz kontry na moje posty w bardzo agresywny sposób, jestem ciekaw czy tak samo walczysz
w GW !


Żałosne...

A teraz coś ode mnie , nie mów chop zanim nie przeskoczysz. Prawda jest taka dużo się przechwalasz a mało robisz , już to chyba gdzieś pisałem , zachowujesz się jak totalny gówniarz a jedyne co ściągasz na swoje posty to pośmiewisko. Jako że to temat o GW , proponuje skończenie tej dyskusji i zaczęcie jakieś innej , normalnej na poziomie , tylko nie poziomie bankierów...

Pzr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oOreVenOo:
"Jak już coś to od 26 odejmij 10 (26-16=...)" x)
Ten tego, weź coś zrób z tłem na gramsajcie bo oczy bolą jak człowiek chce coś wyczytać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 16:55, Selv napisał:

oOreVenOo:
"Jak już coś to od 26 odejmij 10 (26-16=...)" x)


Ty fakt , za bardzo hardkorowo wziąłem się za matme , a przecież ferie jeszcze są , hłehłe :P

No właśnie jaja są z tym tłem , nie wiem co dać , nie mam nic ciekawego. Miał byś może jakąś ładną tapetke na tło ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przychodze tutaj zeby sie podszkolic z wiedzy o Guild Wars
A tutaj takie podworkowe klotnie
No coz mowi sie ze mezczyzna jest cale zycie dzieckiem

W tym momencie chcialbym podziekowac oOreVenOo za konkretne informacje
Przynajmniej z jego postow mozna sie wiele dowiedziec i nauczyc, a nie zaobserwowac jakies przepychanki slowne

Pozdrawiam

Zebek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować