Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2007 o 13:26, legenda27 napisał:

Chciałbym kupić sobie Guild Wars Nightfalla ale nie wiem czy jak go kupię to będę miał dostępne
wszystkie profesje?


Naciśnij start następnie uruchom następnie wpisz komendę cmd potem c: i następnie fdisk poczym zatwierdz. Wtedy będziesz miał odpowiedz na to pytanie :D
pzdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 12:34, oOreVenOo napisał:

Normalnie tak samo można zostawić WoWa dla GW , jak ja zrobiłem chociaż inni by mnie za to
zarypali , zachowujesz się lekko Jarzy jak byś był jakimiś lekkim fanatykiem GW....

Ekhem...bo jestem fanatykiem ;) ODkąd wyjechałem po Nowym Roku na uczelnie codzień myśle o graniu w GW i czasem mi sie to nawet śni :P PEwnie dlatego,że nigdy nie mam tyle czasu,żeby sie do woli nagrać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 14:58, P3NCZUL napisał:

Proponuje dodac to info tam na gore (tzn., ze kupujac dodatki ma sie profesje z wczesniejszych
dodatkow & podstawki, ale bez tych skilli, bo ludzie nigdy nie przestana pytac XP). Mam nadzieje,
ze ogarniajacy tutaj rozumia ocb

Przepraszam, za niepolska mowe ^^ ''rozumia'', ale przez najblizsze 2 tygodnie bedzie mi sei to zdarzalo XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 14:58, P3NCZUL napisał:

Proponuje dodac to info tam na gore (tzn., ze kupujac dodatki ma sie profesje z wczesniejszych
dodatkow & podstawki, ale bez tych skilli, bo ludzie nigdy nie przestana pytac XP). Mam nadzieje,
ze ogarniajacy tutaj rozumia ocb

Przepraszam za niepolska mowe ''rozumia'' XP, ale przez najblizsze 2 tygodnie bedzie mi sie to zdarzalo XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 faster recharge/20 faster cast. Focus to to, co trzymasz w drugiej łapie jak tarczę, ale dodaje Ci bardziej manę niż armor. Ci dwaj dadzą Ci albo staff, albo focus 20/20 http://gw.gamewikis.org/wiki/Luven_Underwood http://gw.gamewikis.org/wiki/Sir_Pohl_Sanbert.

I nie polecaj graczowi, który nie lubi magii klas, które na niej bazują. Nie-magiczni są głównie warriorzy i rangerzy. A mes na pierwszą postać PvE to najgłupszy wybór na świecie, klasa trudna, trudno znaleźć party, wymiata dopiero w PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mes był moja pierwszą postacią :D i całkiem miło mi się nim grało, no ale on już nei istnieje i jakoś mnei do niego nie ciągnie :).

Ale co racja, to racja, mes to najtrudniejsza postać w GW i zaleca się ją lepszym graczom, na poczatek polecam W lub Mo.:)

Jesli bardzo ktoś chce grać od razu mesem PvE, to niech poczyta wiki i ten poradnik - http://starzaki.eu.org/~allanon/guildwars/forum/index.php?showtopic=16299

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 11:01, Jarzy napisał:

Jeśli chcesz pograć w giere,któa ma to co wymieniłeś to spróbuj Lineage 2-tam jest coś w tym
stylu->masz zamki,zamków trzeba bronić itd.Tyleze L2 to giera gdzie jest typowy grind co
raczej przeze mnie nie jest mile widziane :/


Dla mnie GW to taki sam grind. W obu grach stoję na tym samym poziomie po tym samym czasie grania, nawet GW ostatnio poszło w odstawkę, bo w Lineage 2 mam z kim grać, a w GW nie, a w grach online lubię towarzystwo...
Choć bez wątpienia cenię sobie to, że GW jest, jak to już ktoś w tym temacie powiedział, ''bez zobowiązań''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że grind w GW jest na `widzimisię` gracza, bo nie potrzebujesz spędzić 100h na zbieraniu pieniędzy np: aby skończyć kampanie aby przejść jakaś lokacje, czy aby zacząć wygrywać na pvp.
W L2 musisz grindować, obojętnie czy aby pobawić się w pvp, iść na siege czy chociaż pójść do ciekawych lokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 16:26, Selv napisał:

Tyle, że grind w GW jest na `widzimisię` gracza, bo nie potrzebujesz spędzić 100h na zbieraniu
pieniędzy np: aby skończyć kampanie aby przejść jakaś lokacje, czy aby zacząć wygrywać na pvp.

Niestety w GW:N jest grind (niby mały, ale jest), postacie z N muszą mieć 2,5k punktów Sunspears... A co, jak mi się nie chce ich zbierać? Mam max armor + runy + max weapon + 200AP więc NA CO mi te głupie punkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko postacie z N, postacie z gw:p czy f nie muszą nic zbierać. Zresztą, jest to uzasadnione linią fabularną. Innymi słowy - ujdzie.
Poza tym, ten grind, to żaden grind, bo gdy ranga jest potrzebna na muss aby iść dalej, to mamy stworki z np: 4 punkty za zabicie (później nawet 7, byle tylko dobić).
Max godzina i jest.
W ogóle nie uznaje tego za grind, przy takim nie wiem, L2 (grindowanie całym klanem tydzień na jedną recepte. Wszystko w terenie 100m x 100m ~~)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 14:36, Jarzy napisał:

Mnie w dzień rzadko zielsko wypada :/ Za to w nocy jest troche lepiej.


No tak, tylko problem w tym, że ja w nocy nie gram. Jak siedzę do 20tej to jest maksimum. Może zmienię obszar na Amerykę to w dzień będę miał lepsze dropy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się zdaje, że to pic z tym wypadaniem `gdy jest mało osób w danym terenie`. Weźmy na przykład gw:f. Są outpusty w których prawie nikogo nie ma, więc co, okoliczne stworki powinny mieć genialną szanse na drop a w ogóle nie jest on większy :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 16:26, Selv napisał:

Tyle, że grind w GW jest na `widzimisię` gracza, bo nie potrzebujesz spędzić 100h na zbieraniu
pieniędzy np: aby skończyć kampanie aby przejść jakaś lokacje, czy aby zacząć wygrywać na pvp.
W L2 musisz grindować, obojętnie czy aby pobawić się w pvp, iść na siege czy chociaż pójść
do ciekawych lokacji.


A w GW za wstęp do lokacji płacisz, na jedno wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 17:05, Eithen napisał:

A w GW za wstęp do lokacji płacisz, na jedno wychodzi.


Pierwsze słuszę. W takim razie ja wchodzę do uotpostów i lokacji na gapę. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam,w GW szybciej można nabić maxymalny poziom i to bez najmniejszego problemu.L2 testowałem z godzine,ale mi sie nie spodobała :/ W GW wole grać najczęściej sam,bo nie lubie ufać obcym.Co najwyżej czasem do ekipy dołącza sie mój szwagier albo qmpel i tyle.Herosi sprawdzają sie dużo lepiej niż żywi ludzie.Jedyna misja w której sie nie sprawdzili i musiałęm wziąć żywą ekipe to była misja z zabiciem The Draught-fajna i szybka misja :D

Human->to tylko moja teoria,ale fakt,że w nocy lepszy towar zbierałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 17:05, Eithen napisał:

A w GW za wstęp do lokacji płacisz, na jedno wychodzi.

Płacisz za wstęp do UW i FoW,ale to są lokacje gdzie nieprzygotwani żyją bardzo krótko.Jak nie wiesz o czym gadasz to lepiej nie gadaj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 15:23, Muro napisał:

> Chciałbym kupić sobie Guild Wars Nightfalla ale nie wiem czy jak go kupię to będę miał
dostępne
> wszystkie profesje?

Naciśnij start następnie uruchom następnie wpisz komendę cmd potem c: i następnie
fdisk poczym zatwierdz. Wtedy będziesz miał odpowiedz na to pytanie :D
pzdro


Dzieki
Pomoglo

Zycie bez komputera stalo sie prostsze
:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale to jest lekko chore skoro myślisz cały czas o GW i Ci się śni nawet. Proponuje znaleźć sobie kobietę ? Dobrą książkę ? Wypad ze znajomymi ? Na prawdę bo to się nie zdrowo robi co mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować