Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

We wszystkich częściach, płacisz 1k i farmisz ile wlezie, wkońcu do tego służy UW i FoW :). Ale istnieją też buildy 8 ludzikowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 18:51, Ashakel napisał:


> Płacisz za wstęp do UW i FoW


UW i FoW?Co to za lokacje i w jakiej części?I ile trzeba płacić?

Ehhh... W Prophecies jest to w mieście ToA (Temple of Ages) Chyba tak bo już dawno w Prophecies nie grałem ;] A płacisz 1k żeby wejść. Jak idzie 8 oso to każdy daję około 125G "szefowi" i on płaci odpowiedniemu avatarowi i wchodzicie ;] A o ile się nie mylę koło misji Dragon''s Lair, także Prophecies jest Outpoust i dam można za darmo do UW wejść (Underworld). Czy do FoW też jest gdzieś takie miejsce czy nie ?? Chyba nie co nie ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim tworcy GW trzepia taka sama kase jak Blizzard z WoWa.Praktycznie co kilka miesiecy wychodzi nowy dodatek w GW.W WoWie do tej pory jeden wyszedł.Najwiekszym plusem GW ze jest spolszczona.W WoWie sam mam problem (głownie ) z fabułą.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 19:16, witek194 napisał:

Moim tworcy GW trzepia taka sama kase jak Blizzard z WoWa.Praktycznie co kilka miesiecy wychodzi
nowy dodatek w GW.


Że nie taką samą, to wykaże proste mnożenie.
Zresztą nikt nikogo nie zmusza do zakupu ani GW ani WoWa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:


Jestem początkującym(10lvl) "farmerem",co nie znaczy że moją taktyką na gre jest grind,ale akurat teraz jest mi potrzebny,na tym etapie fabularnym(muszę mieć 12 lvl lub być porucznikiem SW...) oraz potrzebne mi złoto na zieloną broń i focusa jakiegoś bo gram MM Necro-elemental...ggdzie mogę znaleźć dobre miejsce do farmu?I jeszcze jedno:najgorsze jest to(mam w drużynie Kossa-idzie na 1 linie i Dunkoro-leczy i jak nie mam sygnet naładowanego to wskrzesza...) i zawsze jek z mobów wypada chociaż trochę kasy,i jak moja drużyna "dzieli" pomiędzy siebie 20 golda to niewiele mi zostaje...jaki jest spposób na kasę?Oraz ostatnie pytanie:skąd wziąść lepszą broń?Bo mogę używać tylko tych od kowala(sami wiecie że to żenada...) +te które są w chestach i z mobów wypadają...ja używam dopasowanego śmiercionośnego czegoś(taka "różdżka z czano białą końcówką,9-12)+pawęż z inskrypcją "Ratuj się kto może"...to chyba nie za dobry zestaw...wcześniej używałem berła całopalenia...z góry dziękuję za odpowiedzi na pytania...


PoZDRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pawęże to są akurat głownei dla Wojownika, bo żeby działaly jak powinny to wymagają Taktyki na odpwoiednim poziomie. Chyba że bierzesz ją dla samego bonusa, a nie dla armora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naj prawdopodobnie ma się nazywać Guild Wars Utopia i będzie rozgrywany w antycznym greckim świecie. Ale to jeszcze nic pewnego , ale imo tak raczej właśnie będzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 20:19, oOreVenOo napisał:

Naj prawdopodobnie ma się nazywać Guild Wars Utopia i będzie rozgrywany w antycznym greckim
świecie. Ale to jeszcze nic pewnego , ale imo tak raczej właśnie będzie ;-)

A nie czasem w świecie podwodnym ?? Bo coś mi się o uszy obiło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utopia - wyobraźnia, którą chcemy, żeby się spełniła, ale jej szanse na to są małe i raczej nikt w nią nie wierzy. Pierwsze utiopie powstawały w starożytności.
Utopia to również państwo doskonałe, pod każdym względem, nawet politycznie :).

Także miejsc, w których będzie Utopia może być bardzo duzo. Choć nie chciałbym, zęby była to grecja lub rzym, bo efekty ciepła i pustkowia mi się by znudziły po Nf.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rób zadanka, żaden farm nie da tyle, co zadanka jeśli chodzi o doświadczenie.
Ciężko radzić na początku. Zresztą, na starcie nie ma większej różnicy co używasz Zbieraj dzielnie każdy grosz, robiąc zadania wcześniej lub później dobijesz do 20, wtedy dopiero przydadzą Ci się rady. Teraz, graj, poznawaj, dziumdziaj co się da. Nie przykładaj z początku uwagi do broni dla bohaterów czarujących. Ja kończyłem gw:n zabójcą, gdy dunkoro i talkora mieli początkujące wandy :P Rób zadanka póki co, taka jest moja rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się wam pochwalić w jednym Dual UW runie dropnęło mi dzisiaj Ekto , sapphire , black dye , 20/20 do sworda , strom bow perf ale to juz dla monka , no i dla mnie perf Gloom Shiled. Poprostu mam szokda....^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 21:23, Bambusek napisał:

Co do świata z Utopii - zawsze mamy jeszcze Orr. Co prawda zatopiony, ale nie takie rzeczy
się robiło.

Mamy jeszcze scepter, o ile Lisza i Shiro się znajduje, o tyle ten po prostu gdzieś "zniknął". I jaki cel miała w tym wszystkim Glint? Co z Gwen itp. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 22:12, w-iktor napisał:

A ja zacząłem grać w GW pod koniec roku jestem w Vabbi i nie mogę przejść tej ciężkiej misji
w Cytadeli Dzagonur :/


Będę w grze tak koło 23 , jak coś to Ci pomogę. Mój nick Raven Painforge. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować