Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Mam takie malutkie pytanko: co to jest sztuka Jundu i gdzie się jej można nauczyć?!?!?
PS: Jedyno co wiem to to że jest to potrzebne na siarczanych pustyniach!
byłbym naprawde wdzięczny gdyby mi ktoś odpowiedział!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, ze na siarkowej pustyni możesz podóżowac za pomocą wielkiego robaka. Czytałeś Diunę? To jest to coś podobnego, tyle, że podróżujesz tutaj we wnętrzu robaka. Dzięki temu można na pustyni przeżyć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 10:12, baldspot napisał:

Mam takie malutkie pytanko: co to jest sztuka Jundu i gdzie się jej można nauczyć?!?!?

Junundu, nie Jundu.
Musisz ukończyć misję Gate of Desolation. Wtedy będziesz mógł podróżować przez siarkowe pola na pustyni wewnątrz Junundu, czyli wurmów/robali. ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 10:11, HumanGhost napisał:

OreVenO -->> Nie mam zamiaru nim farmić. To ma być build dla bohatera. I do tego Golem
nie jest niezbędny.


Oczywiście że nie jest niezbędny, ale sprzydał by się :) Kup Factions, powiem Ci że coraz bardziej mi się podoba, po prostu trzeba nad nim dłużej posiedzieć ale jest na prawdę fajne GWF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że chodzi raczej o ten elit Junundu, czyli Junundu Siege. Zdobywa się go po wykonaniu questa Horde of Darkness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, kiedyś może i kupię Factions, to się okaże. Ale nie teraz.
Teraz sobie gram moim Paragonem. Robiłem sobie tą challenge mission w Dajkah Inlet, ale coś mam pecha, bo nie wypadł miżaden Stolen Sunspear Armor. Po ile teraz chodzą?

Chyba zrobię sobie resztę misji na master to będę miał drugi wymaksowany tytuł. Zostały tylko trzy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie
Czy ktos z was probowal grac w Guild Wars na 2 PC z tej samej neostrady??
Chcialbym pograc z dziewczyna tylko ze akyualnie nie wiem czy to jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko dobrze przydzielisz transfer to nie powinno być problemu, ale wiele również zależy od tego jaką Neostradę posiadasz. Oczywiście nie możesz grać na jednej kopii gry jednocześnie we dwie osoby - każde z Was musi posiadać własną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem się spytać czy Nighfall pójdzie na takim kompie:
Windows XP Proffesional SP2
AMD Athlon 1.2 GHz
256 MB RAMu
Geforce 2 MX 400

I jeszcze raz tym razem ostatni raz te pytanie w celu potwierdzenia:
To nie ma znaczenia że po ściągnięciu Clienta waży on ponad 100 MB ?
I nie przeszkadza to że nie mam DVD ? Po prostu po zarejestrowaniu i zalogowaniu się gra będzie mi się ściągała tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dropnie Ci Stolen Sunspear Armor pm Jasmine Sandflower, tyle kupie ile będziesz miał. Cena ich kiedyś wynosiła 3-5k, teraz chodzą chyba po 8k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na takim kompie to pójdzie... na spacer poszukać czegoś lepszego. ;) A tak na serio: odpalić - odpalisz, ale będzie to wyglądało i działało baaaardzo słabo... choć patrząc na kartę graficzną obawiam się, że nawet Święty Boże nie pomoże - poza tym ilość ramu jest co najmniej 2x za mała. :/
Jeśli grę instalujesz z oficjalnego klienta ściągniętego ze strony www.guildwars.com to na początek ściąga on tylko plik niezbędne do dalszej instalacji - dopiero po uruchomieniu gry zaczynają się pozostałe pliku, aby w końcu osiągnąć "wagę" ~3.5GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 12:49, oOreVenOo napisał:

Jeżeli dropnie Ci Stolen Sunspear Armor pm Jasmine Sandflower, tyle kupie ile będziesz miał. Cena ich kiedyś wynosiła 3-5k, teraz chodzą chyba po 8k.


Jak mi dropnie to sam będę chciał go zatrzymać. :-)
Hmm czyli taka jest mniej wiecej cena. Więc jak koleś proponował mi 5k za jeden to opłaca sie brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 12:47, Chlorofil napisał:

Witam. Chciałem się spytać czy Nighfall pójdzie na takim kompie:
Windows XP Proffesional SP2
AMD Athlon 1.2 GHz
256 MB RAMu
Geforce 2 MX 400

I jeszcze raz tym razem ostatni raz te pytanie w celu potwierdzenia:
To nie ma znaczenia że po ściągnięciu Clienta waży on ponad 100 MB ?
I nie przeszkadza to że nie mam DVD ? Po prostu po zarejestrowaniu i zalogowaniu się gra będzie
mi się ściągała tak ?


Powinno Ci chodzić ale na najniższych możliwych detalach,GWN ma największe wymagania z 3 części, pozatym zacznij grę od podstawki czyli od GWP. Klient może ważyć nawet 45,28,37 mb czy to ma jakąś różnice ? GWN jest na DvD więc możesz mieć problem, po prostu będziesz musiał ściągnąć pliki które się same ściągną zamiast wgrywać z płyty i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 12:51, HumanGhost napisał:

Hmm czyli taka jest mniej wiecej cena. Więc jak koleś proponował mi 5k za jeden to opłaca sie
brać?


Raczej nie, wytarguj na 7-8k i możesz sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK czyli to co jest na DVD to mi się ściągnie bez konieczności instalacji tak ??

PS. Liczę na dalsze info co do kompa.. czy pójdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 12:57, Chlorofil napisał:

OK czyli to co jest na DVD to mi się ściągnie bez konieczności instalacji tak ??


Tak.

Dnia 28.02.2007 o 12:57, Chlorofil napisał:

PS. Liczę na dalsze info co do kompa.. czy pójdzie ?


Sprawdź sobie tutaj, pójdzie Ci ale będzie chodzić na max low detalach i może przycinać.
http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 12:55, oOreVenOo napisał:

Raczej nie, wytarguj na 7-8k i możesz sprzedawać.


Hehe nie zrozumieliśmy się. On chcial 5k za swój sprzęt. Wieć jak widze opłaca się taka cena. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko pytanie czy te ściąganie mogę przerwać w dowolnym momencie i potem jak będę chciał znów ściągać będzie się ściągało od tego momentu gdzie skończyłem czy od nowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta stronka co mi podałeś jest walnięta ta co sprawdza czy pójdzie gra na kompie. Według niej Nightfall wymaga:

Vertex Shader Ver.: Required - 1.1 , You have - 0.0
Pixel Shader Ver.: Required - 1.1 , You have - 0.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko Cisie samo bedzie ściągać w trakcie gry. Jak gra jest uruchomiona to ściaganie odbywa się w tle. Chcesz je przerwać - wyłącz grę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować