Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2007 o 11:57, Pajonk78 napisał:

Hmmm Mesmer/Ritualist rzucający Protective Spirit, który jest skille Monka? Jakim cudem?
A to, że nikt Ci nie ściąga Enchantów świadczy tylko o tym jakie n00by grają na RA. ;)

Zgadzam sie.Chociaż czasem można sie ładnie naciąć :/ Ostatnio wbiłem sie na RA i napotkałem tam ekipe w której było 2 dervishów z awatarem Balthazara...bardzo bolało :( Czas chyba sprecyzować swój build,bo ostro mi sie na RA dostaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to Windwalker i Forsaken to są insgynia dla derwiszów a nie rodzaje pancerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 14:39, Muro napisał:

Słuchaj kolo o ile mi widomo to od Nightfall nie ma już rodzajów (róznorodności) armorów, sam sobie go wyrabiasz dojąc runy i insygnia.


Chyba nie zdajesz sobie sprawy ,ze odpisujesz mi zupełnie nie na temat na który dyskutowano. Nie chodziło o jakieś właściwości armorów czy cos takiego a o sam WYGLĄD pancerzy Derwisza.

P.S. Nie jestem twoim kolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecacie jakiś build na PvP, bo mi jakoś nie idzie z touch rengerem... Jakiś żeby był niezwykle dobry i cholernie mocny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 15:19, DEViANCE napisał:

Wiesz... 3 monki :P Do tego Shogun z BSP to wiadomo, że glada macie w kieszeni.


A wiesz że nie :(
To była chyba ostatnia bitwa, 10 z rzędu i nastapiło w naszym teamie takie rozluźnienie, że przestaliśmy prawie leczyć... efekt był taki, że sie posypało...

reven---> ten monk daje radę na TA, bo nie ściagają tam enchów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 18:39, Selv napisał:

Jak Ci tym nie idzie to graj lepiej zmień gre...


Hyhy, no fakt toucher to raczej prostsze niż trudniejsze ;]
Co najlepsze w tym buildzie to dostatek many i omijanie pancerza. Kiedyś to był szał na toucherów, teraz już nie aż tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech to. Ostatnio strasznie zaniedbałem GuildWars''a. Nawet nie wiem kiedy upłynęły 3 tygodnie od ostatnich odwiedzin mojego konta. :/ Nawet mnie nie zdziwiło, że gildia, w której byłem się rozpadła podczas mojej nieobecności.
Ale teraz wezmę się do roboty. Obiecuję to sobie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 19:22, 8bit napisał:

Niech to. Ostatnio strasznie zaniedbałem GuildWars''a. Nawet nie wiem kiedy upłynęły 3 tygodnie
od ostatnich odwiedzin mojego konta. :/ Nawet mnie nie zdziwiło, że gildia, w której byłem
się rozpadła podczas mojej nieobecności.
Ale teraz wezmę się do roboty. Obiecuję to sobie! ;)

I tak trzymaj. Dla takich graczy zawsze znajdę czas ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 19:16, knight91 napisał:

Gdzie znajdę ambasadora luxonów żeby zawiązać sojusz z nimi mam wersję gry faction ????Pomocy
!!!!

W Cavalonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam do was pytanie (tak, wiem, noobskie - ale mam nadzieję, że nie zjedziecie mnie za bardzo).

czy moglibyście polecić mi jakiś w miarę prosty build dla początkującego? chodzi mi o buildy dla Necro i Elementalisty. ostatnio stwierdziłem, że Czas Spróbować Czegoś Nowego i stworzyłem sobie te postacie.
przeszukałem już gw guru, jednak nie potrafię (jeszcze) ocenić, jak dany build będzie się sprawdzał.
dodam jeszcze, że mam tylko podstawkę, a postacie stworzone są z myślą o PvE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz co? JAkoś tak myśle sobie że jeśli bierzeszz N/Ele to wez tak: Ele Ognia: 11 do magia Ognia. Dwa skille: Flara , Płynny Płomeiń a reszta od necro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 21:30, barteg napisał:

wiesz co? JAkoś tak myśle sobie że jeśli bierzeszz N/Ele to wez tak: Ele Ognia: 11 do magia
Ognia. Dwa skille: Flara , Płynny Płomeiń a reszta od necro.


chyba mnie nie zrozumiałeś. stworzyłem DWIE postacie: jedna to Necro, a druga to Ele... zauważ, że pisałem w liczbie mnogiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 21:33, barteg napisał:

AAAA
To tylko powiedz jaką masz wersje gry ?Factions Nightfall czy Prop?


a umiesz czytać ze zrozumieniem? wszystkie informacje zawarłem w pierwszym poście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku naucz się czytać. Napisał, że ma proph i chce build na pve...

Azrathel --> Dla necro, jak na początek zrób sobie jakiegoś blood-a. Dobierz skille jakoś tak, żeby miały ręce i nogi, potem pomyslisz o MM i SS.
Co do ele, to nie masz wilekiego wyboru. Używaj skilli z fire magic (byle nie fire strom=syf).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używaj tych co ci najbardziej pasują i dobieraj je do potworów na które idziesz, nic tego nie zastąpi. Ja necro używam paru przyzwań, wampirycznego dotyku i śmiercionośnego roju. Zabijam potwora tym pierwszym a kilku tym drugim, i sobie armie robie:) Na początku możesz używać kościanej poczwary, a potem se kościanego biesa kup (lions arch).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować