Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2007 o 21:49, oOreVenOo napisał:

> ŚMIERĆ!!!!!!!

Może powiem inaczej, zachowuj się. A i zamień sobie podpis, masz tam "mały" błąd.

@DragonLord Z forum są ciągle jakieś jaja, mi również nie odświeża ale jak widać do tej pory
problem nie został rozwiązany.

Żle napisałem ale wiedziałem jak to jest,a ty nie bądż taki cwaniak ja miałem 4 z polskiego,a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 10:10, dominik713 napisał:

Żle napisałem ale wiedziałem jak to jest,a ty nie bądż taki cwaniak ja miałem 4 z polskiego,a
ty?


Dobra, dobra, to nie temat od paplania o języku. Zrobiłeś błąd, poprawiłeś i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Factions jest zrobione na styl azjatycki, więc wszystko tam jest po "chińsku". Podstawka jest bardziej zrobiona na fantasy. Ma klimaty górskie, pustynne, dżungle i lasy, czyli bardziej europejski styl. Ze średniowiecza to tam najbardziej pasują miecze, siekierki i inne zabawki dla wojaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 10:12, dominik713 napisał:

A dokładnie:podstawka ma klimat średniowiecza?Bo jak grałem w triala Factions,to był taki bardziej
azjatycki.

GWP- takie +/- średniowiecze
GWF-klimaty orientalne
GWN-klimat afrykański
BTW-w któej części są najłądniejsze mniszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od osobistych preferencji, bo dzięki Bogu w GW nie ma uber klas - wszystkie są bardzo dobrze przemyślane i żadna nie jest ponad inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma najlepszej postaci, każda ma swoje dobre strony. Na poczatek wybierz tą, którą uważasz za słuszną, może to być Woj, monk lub ele. Na początek nie poleca się grania mesmerem, ale jak zaczniesz to i tak nabierzesz wprawy.
Graj tym czym chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, co? To, że idziesz gdzieś z 1 bohaterem, nie oznacza to, że farmisz. Farmienie to jest sposób na zarobek, np farma FoW lub UW, ale tam używa się raczej prawdziwych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 11:17, graczomaniak napisał:

Eee, co? To, że idziesz gdzieś z 1 bohaterem, nie oznacza to, że farmisz. Farmienie to jest
sposób na zarobek, np farma FoW lub UW, ale tam używa się raczej prawdziwych graczy.


a gdzie to się idzie żeby tam dojść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze się z przemówcami. Pojęcie farm nie jest tożsame z samotnym wybijaniem potworów. Może to być farm dwuosobobowy albo nawet trzyosobowy, np. trapper party w UW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Farm może być nawet 12 osobowy, nie wiem co to za moda, że nagle tylko UW czy FoW to farm.
Farm = grind = mordowanie stworów na określonym terenie w celu zdobycia przedmiotów/zlota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echh, naucz się troche sam szukać, a znajdziesz.
Podstawka - Temple of Ages
Factions - Zin Ku Corridor
Nightfall - Chantry of Secrets

Human ---> Pewnie, że może być, ale kto powiedział, że musi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować