Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Nie ma sensu.Nawet jeśli kolo wydaje sie dojrzały psychicznie to i tak w końcu pokaże cechy niedojrzałości,które jednak są swoiste dla danego wieku ze względu na brak dojrzałości niektórych partii mózgu.Ot co.

Żeby nie było offtopów:nawet jeśli AN dało tylko 5krotną zmiane serverów z US na EU to i tak nałogowi farmerzy swoje robią i ich to nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mamy info o weekendowym evencie. FoW i UW za darmo, niezależnie od favoru. Zapowiada się ciekawie, można potestować buildy ^^
Ciekawe tylko czy da się pograć, bo więcej chętnych, to większe lagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 00:02, walgierz napisał:

No i mamy info o weekendowym evencie. FoW i UW za darmo, niezależnie od favoru. Zapowiada się
ciekawie, można potestować buildy ^^
Ciekawe tylko czy da się pograć, bo więcej chętnych, to większe lagi...

Owszem,ale pr0 farmerzy sie wkurzą,bo będą mieli miejscami problem ze znalezieniem drugiego pr0 do duala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 22:14, Jarzy napisał:

Nie zgodze sie.W wieku 18lat jesteś dorosły tylko prawnie.Pod żadnym pozorem nie fizycznie!

ehh... ręce opadają. Bądz tak łaskaw i przeczytaj raz jeszcze co napisałem (to w nawiasie również), a zobaczysz że nie pisałem o mięśniach, przysadce mózgowej, ani o innych narządach ciała. Pisałem o podmiotowości fizycznej i prawnej, a to takie terminy prawne i ekonomiczne, które wydaje mi się znane ogółowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ponieważ to jest główny temat to tu zadam moje pytanie - mam nadzieje że po napisani tego postu nieżuci się na mnie tłum osób z wypowiedziami typu:
1. "Taki temat już był, korzystaj z opcji szukaj"
2. "Znasz opcje szukaj? zanim napiszesz sprawdzaj czy nie było takiego tematu"
3. itp.

Ponieważ zaświadczam, że znam i korzystałem z tej opcji, jednak mimo tego nic nie udało mi się znaleźć. Mało tego, sam jestem moderatorem na forum (nie na tym :)) więc tym bardziej musiałem poznać tą funkcję ( szczególnie mówiąc 5 razy dziennie nowym użytkownikom o jej znaczeniu i ważności ). W związku z powyższym jeżeli taki Temat/Pytanie już istnieje/zostało zadane to bardzo wszystkich przepraszam i proszę o odnośnik do niego. Przepraszam za powyższą wypowiedź ale musiałem się zabezpieczyć przed potencjalnymi niemiłymi odpowiedziami.

A więc przejdźmy do sedna sprawy, otóż właśnie kupiłem sobie za pośrednictwem aukcji internetowej grę Guild Wars Prophecies + Guild Wars Factions (zaznaczam, że gra była używana przez sprzedawcę). Już miałem ją zainstalować gdy pomyślałem sobie: "a najpierw zobaczę sobie w internecie czy wszystko wiem"... i zobaczyłem (czytałem parę poradników odnoszących się do instalacji), teraz zupełnie mi sie namieszało we łbie i nie wiem jak zacząć, szczególne, że wszystkie te poradniki opisywały instalację i zakładanie konta mając na uwadze nieużywaną grę. Więc proszę was o pomoc, napiszcie mi jak mam to zrobić. Może zróbmy tak, ja wam powiem moją wizje instalacji i zakładania konta, a wy ją zweryfikujecie i mi ją napiszecie w poprawnej wersji.
Moja wizja:

ETAP I
1. Zainstalować grę Guild Wars: Prophecies
2. Założyć nowe konto? (właśnie nie wiem, skoro ktoś już na niej grał to czy mogę/muszę jeszcze raz je zakładać? Jeśli chodzi o login i hasło to mam je, ale nie na konto w grze tylko na konto e-mail, które było podane przy zakładaniu nowego konta w grze)
3. Aktualizować wersję gry (to jak sie włącza grę to trzeba czekać, aż zostaną pobrane wszystkie patche jakie zostały wydane po stworzeniu danego egzemplarza gry).

ETAP II
4. Zainstalować Guild Wars: Factions
5. Dodać cd-key do istniejącego konta? (muszę dodawać ten cd-key czy mogę porostu od razu zacząć grać?)
6. Aktualizować do najnowszego patcha.
7. Zalogować się (tylko jak, skoro nie mam loginu i hasła na konto w grze, ale za to mam dostęp do tego e-maila [właśnie się kontaktuje z sprzedawcą w sprawie tego, że hasło na e-mail jest nieprawidłowe ale z tym nie powinno być problemów - może na tej poczcie znajdę jakieś informacje odnośnie konta w grze])
8. Cieszyć i napawać się tą wspaniałą grą.

Proszę o weryfikację. Chciałbym abyście uwzględnili w niej najdrobniejsze szczegóły, po to abym się już więcej nie musiał dopytywać i zabierać waszego cennego czasu. :)

Deriox

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 00:02, walgierz napisał:

No i mamy info o weekendowym evencie. FoW i UW za darmo, niezależnie od favoru. Zapowiada się
ciekawie, można potestować buildy ^^
Ciekawe tylko czy da się pograć, bo więcej chętnych, to większe lagi...


Jaką siłę przebicia ma moderator ;>

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=21344 - ja napisałem, to nikt nie zauważył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 02:44, Deriox napisał:

Witam.
[ciach]
Proszę o weryfikację. Chciałbym abyście uwzględnili w niej najdrobniejsze szczegóły, po to
abym się już więcej nie musiał dopytywać i zabierać waszego cennego czasu. :)

Deriox


Jeżeli ktoś już używał gry, musisz mieć podany e-mail na który było założone konto i password do niego. Wystarczy pobrać grę/zainstalować ją, włączyć, zalogować i - dla świętego spokoju - zmienić e-mail i hasło na swoje.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ostatnio cos za duzo spamuje nie na temat. Pilnuj mnie!!!
Deriox>>>>> Zainstaluj gw phropecies i poproś gościa o hasło do podstawki i factions(prawdobodobnie ma jedno konto z odblokowanymi 2 kampaniami). Factions nie trzeba instalować, bo podstawka już posiada wszyskie kampanie, tylko że 2 sa zablokowane. Email służy mniejwięcej jako login. A co do aktualizacji-polecam sen ja tak zrobiłem i jak sie obudziłem to postać już stała gotowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie lipa - widać, że AN traci już pomysły na coś naprawdę ciekawego i łapie się każdego badziewia, które pojawi się im w głowach. Co zrobią następne? Może teraz jeszcze Easy Mode dla jakichś słabych graczy? Może autopilota/GPS, który będzie pokazywał dokładną trasę do questa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja najwyraźniej nie moge Cie zrozumieć.

Human->nowy eent daje możliwość wchodzenia do FoW i UW bez favora czy po prostu totalnie za darmoche?Mógłbyś rzucić linka do strony kolektywu :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O trybie hard mode pisałem na forum jakieś... 2 miesiące temu :p
Ale sposób na reklamę HG znalazł, łojejej :p
Pajonk78: A to GW nie ma GPS jeszcze? Tryb Hard może być ciekawy, przynajmniej będzie po co wracać do starych misji, może ciekawiej będzie np: w takiej Gates of Kryta albo coś z Factions.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fow i UW za free, pytam sie po co ??? Każdorazowe wyjście do w/w lokacji zwraca koszty opłacenia wejścia, nawet jeśli idziesz w 8. Teraz to jedynie bedę musiał farmić w pojedynke, bo wszystkie nooby z całego GW bedą LFG albo LFP to UW or FOW ROFL !! Ja odpadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 10:21, Selv napisał:

Pajonk78: A to GW nie ma GPS jeszcze?

Chodzi mi o typowy GPS, który wyznacza dokładną i najkrótszą trasę do punktu przeznaczenia. ;)

Jarzy niezły z Ciebie herbatnik. Może spójrz pod rangę HG - co znalazłeś? O jaaaaa link do strony kolektywu - imopossible. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka z drugi.
Mam pytanko ile dostane za tą tarcze?? (w prawdzie chyba jej nie sprzedam bo mi sie podoba ale wycenę warto znac?

20070321103046

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z tymi weekendami to ANet się już przesadnie nudzi... O ile poprzedni weekend był jeszcze w miarę to ten jest koszmarem. Nie dość, że ecto nie leci nawet jak się solo idzie, to na dodatek ceny ectosów spadną na łeb na szyję ;/. I z czego tu zarabiać na ostatnie 2 pety do kolekcji ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 10:30, Muro napisał:

Sorka z drugi.
Mam pytanko ile dostane za tą tarcze?? (w prawdzie chyba jej nie sprzedam bo mi sie podoba
ale wycenę warto znac?


Myślę że poniżej 30k na pewno nie schodź w złotych z NF nie orientuje się najlepiej ale tarcza całkiem niezła, jak by sie uparł możesz zmienić upy wtedy więcej wyciągniesz z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować