Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2007 o 21:33, Jarzy napisał:

Interfejs nadal jest ten sam jak gram.Na pasku można mieć nawet i 8 elitów na raz.Trzeba tylko
albo mieć dużo tomów elitarnych albo załapać dużo elitów na danym obszarze.

Przecież z tomów można korzystać tylko w miastach i outpostach...
Taki elit z książki dodaje się do listy skilli, ale nie do paska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 21:36, Krejt napisał:

> Interfejs nadal jest ten sam jak gram.Na pasku można mieć nawet i 8 elitów na raz.Trzeba
tylko
> albo mieć dużo tomów elitarnych albo załapać dużo elitów na danym obszarze.
Przecież z tomów można korzystać tylko w miastach i outpostach...
Taki elit z książki dodaje się do listy skilli, ale nie do paska.

W takim razie mój błąd.Nigdy wcześniej nie korzystałem z tomów.Waydawało mi sie,że można ich użyć i poza miastem.No cóż-pomyliłem sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze się pochwalić. Doszedłem do gildi - You Think You Are [CooL] (<- to jest tag ;P). Dzisiaj zagrałem pierwsze Gvg z nimi. Grałem na pozycji flaggera. Zagraliśmy 3 walki i 3 wygraliśmy. Jutro ponownie gramy. Pierwsza walka była trudna, walczylismy z gildia z ok. (nie pamiętam już dokładnie) top 400. Było trudno, ale częsciej sypali się przeciwnicy. Był VoD, a później wyszedł Guild Lord i ich rozwalilismy. Następnie walczylismy z krzaczkami (Koreanczycy albo coś takiego..). To było łatwe. Grali samymi rytkami, nawet im wychodził spike, ale nasz był lepszy. Na początku nawet dawali rade, ale później już było coraz łatwiej. Latali po całej mapie, nie za bardzo wiedzieli co robić. I trzecia walka. Gralismy z nowym monkiem, który jest średni. Padał dużo razy i nabili mu 60% :>. Przeciwnicy nad nami dominowali, chyba przez to, że ten monk tak padał. W ostateczności jak się zaczęło VoD (to było na mapie Jade Isle) szybko skorzystalismy z teleporta i od razu rasz na lorda. W ostateczności gg.

Nie wiem czy kogoś to interesuje, ale musiałem się pochwalić... :)

Jutro też gramy. Może wbijemy do top 700 jak tak dalej pójdzie.
Narazie mamy miejsce 826. Dowód http://guildwars.com/competitive/ladder/show_guild.php?guid={E3C46673-324F-419E-AFB5-DA5A0697B4AB}&lang=pl

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 21:33, Jarzy napisał:

Interfejs nadal jest ten sam jak gram.


Chyba chodziło mu o to, że kiedyś nie było paska do obsługi heroesów/henchów pod minimapą

Co do elitek... chyba max można mieć 4 czy 5 naraz na pasku wyłapując wszystkie z danego obszaru. Znaczy, nie że takie jest ograniczenie, ale po prostu więcej skilli się nie znajdzie na danym obszarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 23:50, DEViANCE napisał:

Powodzenia dalej :)

Nie wiem czy dziekować :P.

Dnia 04.07.2007 o 23:50, DEViANCE napisał:

Bo im bliżej top100 tym będziecie mieli znacznie trudniej :)

Tego się można domyślić ;)

Dnia 04.07.2007 o 23:50, DEViANCE napisał:

Spojrzałem i zobaczyłem, że jesteście w top 100 ;P. Powodzenia.

Dnia 04.07.2007 o 23:50, DEViANCE napisał:

BTW Dzisiaj znów wygraliśmy z [ToW] :D

Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 23:50, DEViANCE napisał:

Spójrz na moją gildię.


No, gratki. Miejsce w pierwszej setce to nie w kij dmuchał :)
Mnie jednak jakoś dalej nie ciągne do pvp. Może to przez wrażenie, że za kiepski jestem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 23:57, walgierz napisał:

> Spójrz na moją gildię.

No, gratki. Miejsce w pierwszej setce to nie w kij dmuchał :)
Mnie jednak jakoś dalej nie ciągne do pvp. Może to przez wrażenie, że za kiepski jestem ^^


To pewnie pewien rodzaj presji, jako czuje się grając o jakieś miejsce w rankingu... "Opóźnię się o 2 sekundy i wszystko w pi...u" ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po długiej nieobecności w Tyrii doznałem przypału w misji Iron Mines Of Moladune.Szedłem sobie obok fortu,gdzie jest panienka co daje bonus i se pomyślałem,że świetnym pomysłem będzie zbombienie wszystkiego co chodzi po drugiej stronie muru i jest w moim zasięgu.Wszystko pięknie i ładnie szło do piachu.Problem w tym,że 2 wojaków Gey-Mantle obczaiło panienke i skosili ją do kostek :/ Szkoda,że nie wiedziałem o tej możliwości.

Walgierz->jedyne PvP jakie ja robie to Zaishen i Zaishen Elite każdego dnia :D Dzięki nim odblokowałem prawie wszystkie mesmerskie elity :D Ekipą 3SF Ele i 1 Communing Rita spokojnie można tam wyciągnąć 4-5k FB dziennie.Ech,ta cholerna ekipa ViM Trapperów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 00:52, Jarzy napisał:

jedyne PvP jakie ja robie to Zaishen i Zaishen Elite każdego dnia


Zaishen to nie PvP. To challenge mission jak Dragon''s Throat itp. w Factions i NF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest chanllenge mission. To jest jakowy trening przed rozgrywką pvp. Są one po to by ustalić czy wprowadzić jakieś zmiany w buildzie, przetestować go na mobach itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odbiegnę trochę tym co napiszę od ostatnio modnych tutaj tematów czyli screenów i rozgrywek PvP. :)
Pamiętam, że już kilka razy radzono mi tutaj robienie Legendary Survivora jako Door Man w FFF co daje całkiem przyzwoitą ilość exp w dość krótkim czasie. Oczywiście odmówiłem, bo wolę ten tytuł zdobywać "normalnie", ale... to co wyczytałem wczoraj położyło mnie na łopatki. Wiecie, że LS-a można zdobyć w... ~15 godzin od stworzenia postaci niezależnie od tego w której kampanii tworzy się postać? Padłem gdy to wczoraj wyczytałem. :O Nadal jednak olewam te metody i z uporem maniaka dążę do celu, który sam sobie obrałem - aktualnie mam już drugi stopień i zostało mi jeszcze ~700k exp do ostatecznego tytułu. ;) Co ciekawe: na samych głupich i stosunkowo "prostych" questach z Kaineng Center zdobyłem w przeciągu 2 godzin ~80k exp - po co mi w takim razie "oszukiwać"? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 08:19, kamciu609 napisał:

Czym sie różnią kurzikowie od luxonów?


Jedni mają żółwie, a drudzy depresję. Oprócz tego różnią sie kolorem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Budo, a wie ktoś jak przenieść hara z propa do klasztoru szing jea? bo tam ma być festy a ja chce uczystniczyć w walkach moim lepszym harem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 09:30, kamciu609 napisał:

Dzięki Budo, a wie ktoś jak przenieść hara z propa do klasztoru szing jea?

Wyjdź z Marketplace do Kaineng Docks i zagadaj do First Mate Xiang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 09:30, kamciu609 napisał:

harem :)

Uwaga drodzy Gramowicze: przed nami prawdziwy szejk i jego harem. Nie mam pytań. :/

Dnia 05.07.2007 o 09:30, kamciu609 napisał:

sry pajonk, tobie terz dzieki :)

Jeśli masz mi dziękować pisząc takie orty oraz ksywę z małej litery to... się powstrzymuj, bo moje oczy tego nie wytrzymują. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować