Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

hmm skoro przenosząc postać z innej kampanii zaczyna się od razu na kontynencie (chodzi mi o Factions) to czy możliwe będzie zrobienie importowaną postacią 100% Cartographera? bo jeśli nie ma się dostępu do wyspy noobów, to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 16:39, Outlander-pro napisał:

OmG co za ludzie by botów używać ... a poterm takie "cfaniaki" sprzedajązłoto czy przedmioty
na allegro. Po porstu żal ... : /


Nie wiem kogo bardziej żal. Tych co sprzedają czy tych co kupują. Dla mnie gra ma być rozrywką i satysfakcję odczuwam gdy sam coś znajdę, ukończę jakąś misję czy rozwinę postać a nie kupię gotowca na allegro. Jak wiadomo z ekonomii popyt powoduje podaż, więc jeżeli nie byłoby kupujących, to "cfaniaki" nie sprzedawałyby zdobytych przez botów przedmiotów, złota itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 17:04, Azrathel napisał:

hmm skoro przenosząc postać z innej kampanii zaczyna się od razu na kontynencie (chodzi mi
o Factions) to czy możliwe będzie zrobienie importowaną postacią 100% Cartographera? bo jeśli
nie ma się dostępu do wyspy noobów, to...


dostep jest, wiec mozesz zrobic 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 17:04, Azrathel napisał:

hmm skoro przenosząc postać z innej kampanii zaczyna się od razu na kontynencie (chodzi mi
o Factions) to czy możliwe będzie zrobienie importowaną postacią 100% Cartographera? bo jeśli
nie ma się dostępu do wyspy noobów, to...

Wychodzisz z Marketplace do doków i tam jest NPC, który transportuje na Shing Jea.
Gdyby tak nie było, to jakim cudem postać z Tyrii lub Elony miałaby zrobić Protectora Canthy? Na SJ są przecież dwie misje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 16:32, Crazy frogus napisał:

BTW. Dziś na fajnego buga trafiłem na RA :D Po upływie 1 minuty oznajmiło nam, że wygraliśmy
Załączam zdjątka ;D

To nie bug. Jeśli drużyna przeciwna ma masowy DC to gra czeka do 1:00 po prostu.

@Oskar
Shing Jea to nie więcej niż 20% gry. Możesz sobie potem tam wrócić, ale questy główne (primary) nie będą już dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie jeden screen, który mnie osobiście bardzo się podoba i często mam go jako tapetę. Jeśli tylko znajdę kolejne warte uwagi to nie omieszkam ich tutaj zamieścić. ;)

20070704181930

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 13:58, Pajonk78 napisał:

> przecież inaczej GW:EN będzie tylko dla tych, co grali w poprzednią część...
Chyba nie doczytałeś, że GW:EN będzie wymagało posiadania co najmniej jednego
z wcześniejszych chapterów, aby można było w nie grać.

Nie do końca rozumiem, czyli kupię ZAŁÓŻMY P+EN i mogę grać w EN? To czysto hipotetyczne założenie, bo posiadam Proph, i postacie 20 lvlowe :)

Dnia 04.07.2007 o 13:58, Pajonk78 napisał:

To nie jest chapter "stand alone" jak poprzednie tylko dodatek do dowolnej z części. :>

Wychodzi na to, że już rozumiem- mam P,F lub NF i muszę osiągnąć 20 lvl w dowolnej z krain by zagrać w EN?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 19:12, qrczak90 napisał:

Wrzucę jakiegoś skrina nie-krajobrazowego, bo mi już bokiem te Wasze wychodzą :P
Dla odmiany - coś modderskiego xD

Blah, a feniksa nie miałeś? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem temat modderski na guru i rozwalił mnie miecz-korniszon. \m/

A tymczasem... weekend na plaży, czyli Koss i jego ulubiona zabawka. :)

20070704191901

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 19:19, Krejt napisał:

A tymczasem... weekend na plaży, czyli Koss i jego ulubiona zabawka. :)

Pasuje do niego xD
A tak na poważnie - mój ulubiony skin, jeśli chodzi o młotki. Za ile kupiłeś? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteśmy w klimatach Haloween to zarzucam jeden skrin i jeden z południowych gór :D 2 pierwsze zdjęcia z czasów kiedy jeszcze nie znałem opcji z shiftem :P

20070704193642

20070704193714

20070704193815

20070704193848

20070704193925

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 19:27, Mashivi napisał:

A tak na poważnie - mój ulubiony skin, jeśli chodzi o młotki. Za ile kupiłeś? ;p

Taki jeden znajomy termit z Jarinu na HM zapisał mi w testamencie. :)
Oczywiście max i perfect. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 19:39, Jarzy napisał:

Skoro jesteśmy w klimatach Haloween to zarzucam jeden skrin i jeden z południowych gór :D 2
pierwsze zdjęcia z czasów kiedy jeszcze nie znałem opcji z shiftem :P

Nie no, zdjęcia niczego sobie ;). Ale moją uwagę przykuło co innego - jakim cudem masz dwie elitki :D? Bo z tego co wiem, teraz takiej możliwości nie ma, nawet, jak bierze się za nie umiejętności obu profesji. Zdjęcia są chyba dosyć stare, z nieco "innym" interfejsem, także wnioskuję, że wtedy było to możliwe, ale AN jednak usunęła tą opcje. Pewnie się mylę, co :P?

Przy okazji zarzucę screena z widoczkiem, który jest wynikiem błędu. Źle dobrane sterowniki do karty graficznej robią swoje ;]. A, i sorka, że bez shifta zrobione...

20070704203246

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 15:13, qrczak90 napisał:

A jeszcze jedno: "potrafię docenić farmerów". A kilka stron temu nazwałeś farmienie "sztuczką"...

Wiesz. "Odegranie" Międzynarodówki, za pomocą wiatrów to sztuczka, a doceniam wkład jaki w to włożył artysta xD

--> Budo

Dnia 04.07.2007 o 15:13, qrczak90 napisał:

To samo kiedyś było w Elona Reach, albo jeszcze gorzej. Może to też snerfia.

Gadaliśmy kiedyś o tym. Do bani taka metoda. Nerf zamiast kopa w rzyć dla oszustów.
Nie mam pojęcia czemu ANet nie weźmie się za porządne banowanie tych palantów. Kilka tysięcy banów i od razu jeden z drugim by się zastanowił. A co z tego że niektórzy kupią nowe konto? Tylko zysk dla firmy.

--> Outlander-pro

Dnia 04.07.2007 o 15:13, qrczak90 napisał:

OmG co za ludzie by botów używać ... a poterm takie "cfaniaki" sprzedajązłoto czy przedmioty na allegro. Po porstu żal ... : /


I to mnie wkurza najbardziej. Założę się, że przez boty ceny większości rzeczy poleciały na pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 19:39, Jarzy napisał:

Skoro jesteśmy w klimatach Haloween to zarzucam jeden skrin i jeden z południowych gór :D 2
pierwsze zdjęcia z czasów kiedy jeszcze nie znałem opcji z shiftem :P


lol drugi screen jaki romantyczny :]

skoro wszyscy rzucają screenami to ja też cośdam :D
ps zapomniałem na śmierć shfta dać :P

20070704203239

20070704203321

20070704203415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 20:33, gothicsheep napisał:

Zdjęcia są chyba dosyć stare, z nieco "innym" interfejsem, także
wnioskuję, że wtedy było to możliwe, ale AN jednak usunęła tą opcje. Pewnie się mylę, co :P?


mylisz się ;]
mając jednego elita na pasku, można mieć drugiego - przecież kiedy łapie się elity używa się SoCa. drugi elit wskakuje na miejsce SoCa i voila! dwa elity na pasku.
oczywiście efekt kończy się, kiedy wrócisz do miasta - wtedy na pasku zostaje tylko jeden elit, a zamiast drugiego ''robi się'' puste miejsce.
ot, i cała filozofia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interfejs nadal jest ten sam jak gram.Na pasku można mieć nawet i 8 elitów na raz.Trzeba tylko albo mieć dużo tomów elitarnych albo załapać dużo elitów na danym obszarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować