Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Da się zmienić łowcą już raz oswojone zwierzę na inne ?
Jak tak to w jaki sposób ?
Kiedy probuje oswoić inne zwierze pisze że już mam oswojone i nie wiem jak pozbyć się tamtego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 18:07, Krejt napisał:

?_?

Co to "klasy dps"?

To skrot od damage per second a to oznacza mniej wiecej tyle co ilosc obrazen zadawanych na sekunde.Klasy dps to takie ktore zadaja najwiecej obrazen i to jest ich glowna rola w druzynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm mam straszne lagi w GW:Nightfall prawie nie da sie grac:(((w innych MMO nie mialem problemow lacze mam 512kb ale to zawsze wystarczalo bym mogl spokojnie grac bez lagow,jak ktos wie jaka jest przyczyna plz o posta.Mam nadzieje to to dzis cos na serwie sie dzieje,czlowiek kupuje gre i na pierwszy dzien jest zalagowany mhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 19:50, kebab1234 napisał:

Hmmmm mam straszne lagi w GW:Nightfall prawie nie da sie grac:(((w innych MMO nie mialem problemow
lacze mam 512kb ale to zawsze wystarczalo bym mogl spokojnie grac bez lagow,jak ktos wie jaka
jest przyczyna plz o posta.Mam nadzieje to to dzis cos na serwie sie dzieje,czlowiek kupuje
gre i na pierwszy dzien jest zalagowany mhhh


u mnie też są lagi nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze ulga ze nie tylko ja mam problemy dzis,znaczy ze u mnie wszystko ok:P A tak wogole to jak klikne na ikonke z pingiem na dole caly czas mam napis "pobieranie w tle" pewnie cos zasysa...od tego tez moze mi bardziej zamulac?przy laczu 512 pewnie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, nic dodać nic ująć. Z zarzutów oczyszczam :P

Elema można rzeczywiście zrobić na samowystarczalnego tanka, przede wszystkim do PvP (HB) albo w PvE też by dał radę. Robimy E/D, wrzucamy parę enchów, stance''a i voila (chociaż po niedawnym nerfie Stoneflesha trochę osłabiony jest ten bild ale nadal działa) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie kupilem GWP i GWF, w najblizszym czasie zamierzam kupic GWN :) Mam kilka pytan:
1.Co da mi posiadanie wszystkich czesci GW? Slyszalem ze jakies umiejetnosci, przedmioty czy cos, ale dokladnie to nie wiem :P
2.Zamierzam grac Assasynem,
a) Jak sie robi combosy? Podobno trzeba uzyc w jakiejs kolejnosci swoje umiejetnosci czy cos takiego.
b) To trudna klasa? Gralem rogalem w WoWie i bylo calkiem, calkiem ;)
2.Czy Hunter potrafi sam atakowac bossow, jak to jest w WoWie (i wyjdzie z tego caly)?
3. Lepiej wybrac derwisza jak chce miec duzy DPS, i w miare duzo zdrowia czy lepiej brac Assasyna?
4.Kiedy wybiore np.Zabojce to bede mogl wybrac jako lokacje startowa afryke? (tam gdzie sa patroni i derwisze).
5.Jak to jest z tymi lvlami, jest ich 20 prawda? W ile mniej wiecej dojde do tegoz lvla? (2 miesiace, czy 2 tygodnie?)
6.Jesli tak srednio lubie PvE, a wole PvP to oplaca sie robic od razu postac pod PvP? Tzn.czy taka postac, ktora tez jest w PvP, ale droga bicia lvl od 1 do 20, bedzie silniejsza?
7.Sa tam jakies umiejetnosci w stylu WoWowych Skinning, Alchemy itd.?
8. Jak wyglada to laczenie klas? Podobno mozna tak zrobic, np. Wojownik-Monk.

PS.Przepraszam za brak polskich liter, ale jeste na francuskiej klawiaturze aktualnie :P
PPS.Wiem ze to troche duzo, ale nie chcialem SPAMowac. Ufam ze jakis wprawiony gracz GW, zechce poswiecic chwilke i odpowiedziec mi na powyzsze pytania =)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień, co?
Gra ściąga sobie w tlel wszystkie brakujące pliki. Poza tym dziś akurat serwery coś niedomagają i to się nakłada. Też mam dziś takie lagi, że grać się nie da. Ale to pierwszy raz od naprawdę długiego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 20:05, marcin1930 napisał:

Wlasnie kupilem GWP i GWF, w najblizszym czasie zamierzam kupic GWN :) Mam kilka pytan:
1.Co da mi posiadanie wszystkich czesci GW? Slyszalem ze jakies umiejetnosci, przedmioty czy
cos, ale dokladnie to nie wiem :P
2.Zamierzam grac Assasynem,
a) Jak sie robi combosy? Podobno trzeba uzyc w jakiejs kolejnosci swoje umiejetnosci czy cos
takiego.
b) To trudna klasa? Gralem rogalem w WoWie i bylo calkiem, calkiem ;)
2.Czy Hunter potrafi sam atakowac bossow, jak to jest w WoWie (i wyjdzie z tego caly)?
3. Lepiej wybrac derwisza jak chce miec duzy DPS, i w miare duzo zdrowia czy lepiej brac Assasyna?
4.Kiedy wybiore np.Zabojce to bede mogl wybrac jako lokacje startowa afryke? (tam gdzie sa
patroni i derwisze).
5.Jak to jest z tymi lvlami, jest ich 20 prawda? W ile mniej wiecej dojde do tegoz lvla? (2
miesiace, czy 2 tygodnie?)
6.Jesli tak srednio lubie PvE, a wole PvP to oplaca sie robic od razu postac pod PvP? Tzn.czy
taka postac, ktora tez jest w PvP, ale droga bicia lvl od 1 do 20, bedzie silniejsza?
7.Sa tam jakies umiejetnosci w stylu WoWowych Skinning, Alchemy itd.?
8. Jak wyglada to laczenie klas? Podobno mozna tak zrobic, np. Wojownik-Monk.

PS.Przepraszam za brak polskich liter, ale jeste na francuskiej klawiaturze aktualnie :P
PPS.Wiem ze to troche duzo, ale nie chcialem SPAMowac. Ufam ze jakis wprawiony gracz GW, zechce
poswiecic chwilke i odpowiedziec mi na powyzsze pytania =)

Pozdrawiam


1.Oprocz satysfakcji, umiejetnosci, klas i kontynentow, to nic. ;)
2. a) odpowiednia kolejnosc
b) nie, nie jest trudna, przy odpowiednim poprowadzeniu
2. Zalezy od huntera i od bossa.
3. zabojce
4. nie (to jest Elona, a nie Afryka)
5. tak, 20 i raczej 2 tyg.
6. zalezy, jakie umiejętnosci sobie odblokujesz za specjalne punkty.
7. nie
8. mozna, najpierw wybierasz podstawowa, a potem dodatkowa w ramsch dodatkowego questa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 19:55, qrczak90 napisał:

Heh, nic dodać nic ująć. Z zarzutów oczyszczam :P

yay! :D udało się! po raz pierwszy napisałem coś mądrego w tym temacie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszne lagi dzisiaj. Chcieliśmy grać GvG ale się nie dało. Ping 27 k i freeze na 10 sekund.. Ale i tak wygraliśmy 2 GvG :P. Jedno przegraliśmy. Pierwsz walka, u przeciwników 2 DC, oni resign i gg. Druga walka to gildia nie była nawet z top1000 więc rozwaliliśmy ich nawet z takimi lagami. 3 walka (przegrana). U nas warrior dostał DC, gildia miała rank 290~ do tego lagi.. Ale i tak jestesmy na dzisiaj +2 pkt. Może jutro nie będzie lagów i coś pogramy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 20:25, m4teU5z napisał:

Straszne lagi dzisiaj.

Strasznie mnie irytuje to podejście AN. Mogę iść z każdym o Krówkę Polską (taki cukierek), że jak Jankesi zaczną grać to nie będzie mowy o żadnych lagach :] Ja rozumiem, że przygotować trzeba wszystko na Dragon Festival, ale nie mogli tego jakoś bardziej w czasie rozłożyć?

Dnia 05.07.2007 o 20:25, m4teU5z napisał:

Ping 27 k i freeze na 10 sekund..

U mnie aż tak źle nie jest, "zaledwie" 18k xD Poza tym jak 27k to freeze powinien być na 27 sekund chyba :P

Dnia 05.07.2007 o 20:25, m4teU5z napisał:

Może jutro nie będzie lagów i coś pogramy..

GL, "gie-fał-gie-owcu" :P

@Azra
Nie no, nie bądź taki ostry dla siebie. Jak dla mnie to jest już..hmm..drugi raz! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 20:29, qrczak90 napisał:

> Ping 27 k i freeze na 10 sekund..
U mnie aż tak źle nie jest, "zaledwie" 18k xD Poza tym jak 27k to freeze powinien być na 27
sekund chyba :P


No nie wiem, ale było napewno ponad 10 sekund... Nie mierzyłem, ale tak na oko 10-20.. :P.

Dnia 05.07.2007 o 20:29, qrczak90 napisał:

GL, "gie-fał-gie-owcu" :P

Dziękuje ;).

@Azra
Gratulacje!! Kiedy robisz jakąś impre z tej okazji? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 20:13, Robert'cik napisał:

> 3. Lepiej wybrac derwisza jak chce miec duzy DPS, i w miare duzo zdrowia czy lepiej brac Assasyna?
3. zabojce


Ja bym raczej polecał Derwisza (tym bardziej, że z tego co zrozumiałem chcesz grać w Elonie). Przynajmniej się nie zniechęcisz szybko przez ciągłą śmierć bohatera. Z tym że DPS u derwa trochę trudno określić... raz zadasz 20 a po chwili 160 dmg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO do tematu lagów, u nas gildiowicze mają ping od 1-13k. Wszyscy oprócz... tak mnie:P Neo 256 dzielona przez router z ojcem FTW:P.

Qrczak---> Pamietasz jak ostatnio "wymienialismy" zdania na temat która kampania trudniejsza. To musze zmienic swoje zdanie. Factions ma trudne misje wynikające z ich budowy, i potrzeby zgrania teamu o co niestety jest łatwiej niz w misjach Nightfall. Te za to są irytujące i zrobione nieraz specialnie by byc trudnymi na siłę poprzez co stająsię nieraz banalnie łatwe. Wkoncu to tylko głupie AI komutera. CHoc nadal uwazam ze jest co do trudnosci takak kolejnosc nightfall>Propethcies>factions

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie nieco bardziej rozwinąć tą odpowiedź:

Ad.2. a) umiejętności Zabójcy w GW dzielą się przede wszystkim na 3 rodzaje: poprzedzający (czyli taki, z którym rozpoczynasz walkę), atak z drugiej ręki (musi nastąpić po ataku poprzedzającym) i atak z obu rąk (musi nastąpić po ataku z drugiej ręki). Na tym właśnie polegają kombosy - na używaniu tych umiejętności w odpowiedniej kolejności, czyli ogólnie rzecz biorąc - banał :) Trzeba tylko odpowiednio dostosować skille, tak aby dobrze współgrały z dostępną pulą energii i stylem gry :)

Ad.2. b) jest tak samo trudna jak rogue w WoWie - czyli względnie łatwa :) A już na pewno jest wręcz banalna porównując np do mesmera czy rytualisty ;p I bardzo przyjemna w prowadzeniu.

Ad.4. W GW jest to skosntruowane tak, że zawsze startujesz na tym kontynencie, na którym toczy się akcja wybranej kampanii (czyli w sumie, mając wszystkie 3 kampanie, masz "tylko" 3 różne lokacje startowe, ale za to zależnie od wybranej kampanii postać różnić się będzie także wyglądem - tzn rysami twarzy i karnacją). W pewnym momencie gry (jeśli posiadasz inne kampanie) możesz się przenieść na inny kontynent.

Ad.5. Tutaj levelowanie jest maksymalne skrócone - jak się uprzesz, to dobijesz 20tki jeszcze zanim właściwa gra się zacznie ;) Ja po kilku dniach gry w triala GW:F (na nowym, 2 koncie), zrobiłem 14 lvli w ok 10h, także idzie ultra szybko :)

Ad.8. Po wykonaniu kilku prostych początkowych questów, otrzymujesz możliwość wyboru profesji dodatkowej. Daje ci to po prostu dostęp do części umiejętności innej klasy, nic więcej :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 18:40, Robert'cik napisał:

Najwidoczniej ja nie umiem tym elementalistą grać. A mi nie wmówisz, ze woj jest słabszy od
ele (żeby nie było, nie jestem uprzedzony). Moich elementalistów łatwo wykończyć, pomimo dużych
obrażeń.

Dorzucam sie do pieca pod tytułem "Wojak<Ele".Ele rozłoży wojaka praktycznie każdą magią.Najefektywniej,wg.mnie,pójdzie z magią powietrza.Co do walki w zwarciu to jeśli np.masz magie ognia to dajesz Falem Djinn''s Haste i wojak może marzyć o dogonieniu takiego ele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować