Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2007 o 18:17, Jarzy napisał:

Zapomniałem zapytać-czy otrzymanie dodatkowych broni jest możliwe tylko przy zmieszczeniu sie w tych 5000osób i poprzez pre order pack?


Nie istnieje żaden inny sposób, aby otrzymać te bronie. Przynajmniej takie jest stanowisko ArenaNet na dzień dzisiejszy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 10:58, lordfett napisał:

W pewnych sensie jest to uważane za ułatwianie sobie gry, korzystanie z kombinacji tak by nie
mieć problemów.

A co w tym złego? Monków 55hp, obsidian tanków, derwiszów god mode się nie czepiają, więc czemu akurat wampir ma być taki zły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2007 o 19:37, DemonFex napisał:

A co w tym złego? Monków 55hp, obsidian tanków, derwiszów god mode się nie czepiają, więc czemu
akurat wampir ma być taki zły?

Ja nic w tym złego nie widzę. Każdy korzysta z takich umiejętności, jakie mu się podobają. Ale ja też nie lubię toucherów, bo muszę przed nimi uciekać po całej planszy i nie mogę skupić się na bitwie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 19:37, DemonFex napisał:

A co w tym złego? Monków 55hp, obsidian tanków, derwiszów god mode się nie czepiają, więc czemu
akurat wampir ma być taki zły?


55hp jest tylko do farmu, obsidian tank juz nie działa, a derwisz god mode to pewnie 130hp- też do farmu. różnica jest taka, że toucher to postać do pvp- dla mnie to będa zawsze cieniaki, naby i abuserzy ;]
No, ale każdego broszka czym i jak woli grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko. Na jakiej profesji można łatwo "solo farmić", bez żadnych wymyślnych zestawów typu 55,czy 130hp i drogiego ekwipunku? Słyszałem, że elementalista się nadaje. Czy to prawda? Byłbym wdzięczny, za podanie najlepszej profesji dodatkowej dla takiej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 20:02, ShadowG napisał:

Mam małe pytanko. Na jakiej profesji można łatwo "solo farmić", bez żadnych wymyślnych zestawów
typu 55,czy 130hp i drogiego ekwipunku? Słyszałem, że elementalista się nadaje. Czy to prawda?
Byłbym wdzięczny, za podanie najlepszej profesji dodatkowej dla takiej postaci.


Praktycznie wszystko się nadaje. Trzeba tylko poszukac w internecie buildów, najbardziej polecam gw.guru.
Z autopsji powiem, że warrior jest świetny do farmu, MMa wyeliminowały nerfy, rangerem można świetnie zdziałać (traper, barrage), monk to głównie SS.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja przez tydzień do farmu używałem W/Mo - farmiłem Kamienne żywiołaki w okolicy Szpitala Sardelac (wybacz, angielskiej nazwy Ci nie podam, bo zapomniałem) w Proph. dodam tylko, że dzięki temu wyfarmiłem na full zbroję 15k, do tego stos wytrychów i upgrade''ów do broni [farm oczywiście na HM].
build był gdzieś podawany, jak będę miał chwilę to poszukam.

i Budo, nie śmiej się - mnie to naprawdę sprawiało przyjemność, tak jak tobie granie na AB ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 20:02, ShadowG napisał:

Mam małe pytanko. Na jakiej profesji można łatwo "solo farmić", bez żadnych wymyślnych zestawów
typu 55,czy 130hp i drogiego ekwipunku?


55hp to w chwili obecnej wcale nie tak droga zabawka. Runki są za bezcen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak,czyli będe musiał bulić :/ Dobrze,że "pack" obniża cene właściwego GW.W sumie na weekendzie mi nie zależy,więc zamówie razem :D

Shadow G->jeśli chcesz zarabiać 12k w ciągu 5 minut to zrób sobie 55HP mnicha i przejdź kawałek GWN(tylko nie buildem 55HP XD.W Ruins Of Morah tacy właśnie mnisi robią za hajs misję na mastera.Nie dalej jak przedwczoraj 2 razy dostałem w Morah mastera-dla rangerki i derwki.Koszt-3k od łebka.Musisz tylko wziąć ze sobą Morghana,Oliasa/Master of Whispers i kogoś jeszcze,ale zapomniałem kogo :/ W każdym razie kolo zrobił mastera w 4 minuty i 10 sekund :> Nudna robota,ale za 12k myśle,że sie opłaca.Do tej pory zastanawiam sie jak on to zrobił,że wywabił Varesh w obu formach samą...

BTW
Katowanie Gate Of Pain z r6 Lightbringera to czysta przyjemność :D Udało mi sie na mastera zrobić :> Tylko raz mi połowe ekipy zabili-przy Emissary of Dhuum,który chowa sie za mostkiem.Ale potem dostał konkretne baty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2007 o 20:14, walgierz napisał:

55hp to w chwili obecnej wcale nie tak droga zabawka. Runki są za bezcen.

Rzecz w tym, że ja na tym cholerstwie nie umiem grać.:) Zanim więc stworzę wojownika, chciałbym się o coś zapytać. Poszukałem trochę na Gamependium i znalazłem to: http://gw.gamependium.com/tools/builds/show/2098. Czy mam szanse coś na tym wyfarmić?

PS. Dzięki wszystkim za pomoc.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obsiadian tanka schrzanili tamtym updatem?[looka na guildwiki], o cholera, no to już po farmieniu:( Nawet dla 55hp ss bo ss wymaga 15 energi:( Tylko vamp i derv do czegoś sie teraz przyda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no bardzo ciekawie się zapowiadają skille z GWEN ;). Może nie ma ich tak wielu jak w poprzednich częściach, ale uważam że są znacznie bardziej dopracowane i przemyślane (chociaż w poprzednich kampaniach też nie było z tym źle, a update''y poprawiły sytuację kilku "chybionych" umiejętności ;)). Co prawda można trochę dopracować staty, ale zapewne do tego Anet chce wykorzystać weekend przed premierą - wszystko się sprawdzi w praniu, a po tygodniu będzie przygotowane do premiery :P. Na uwagę zasługuje także nowa kondycja - "Cracked Armor" (-20 AL, ale min armor to 60), niestety mało jest umiejętności nakładających ją na cel.
Poczytać o nowych skillach (żadnych elitek ;)) można pod tym adresem (narazie nie ma jeszcze zapowiadanych 150 PvE-only):

http://wiki.guildwars.com/wiki/List_of_Eye_of_the_North_skills

Teraz tylko trzeba poczekać na premierę, a w międzyczasie trzeba będzie zadowolić się pre-order packiem w zestawie z BG i ID (chyba problemów z nudą nie powinno być :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Fett już wrzucił skille dwa-trzy dni temu. I tak sie wszystko pozmienia, ale niech grapple''a nie ruszają ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby przed premierą poprawić kilka debilnych błędów jak np.:
-wyrzuca mi non stop postacie z GH.Gdy umieszcze jakąś postac w GH,wyloguje sie to przy następnym logu jestem z GH wyrzucany.
-nie wiadomo po co przy wejściu do GH pojawia sie automatycznie okno gildii
-przy walce na zaishenach,gdy otwieram sobie panele moich 2 ele to potrafi mi sie na siłe otwierać panel mnicha albo panele ele znikają i pojawia sie panel mnicha zamiast nich :/
-nie wspomne już o głupocie herosów ele
Ciekawe kiedy AN raczy poprawić te irytujące błędy?
AN spieprzyło totalnie piekło w GWN.Jakoś nie sprawia mi przyjemności oglądanie wielkich bebechów Abbadona :/
Wysnuwam wniosek,że Abbadon i tak by padł,bo w jego bebechach widać sporo polipów a jak niektórzy być może wiedzą-polipy są stanem przedrakowym :D Także nasz Abbadon najpewniej padłby na raka przełyku,żołądka albo jelita grubego lub odbytnicy XD I po co sie było pchać do walki z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd będe wiedział,że np.jestem jednym z 5000,któzy dostaną za free bonus pack?Swoją drogą troche se policzyli-prawie 106zeta!Szkoda,że nie już dostawy za wPLN :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, mnie np irytuje brak możliwości ustawienia sobie (wybrania sobie) ulubionego dystryktu bez względu na wybrany język gry (znam dobrz angielski, ale mimo to wolę grać po polsku), albo przeciwnicy atakujący ciebie ze 100 metrów wyżej/niżej, tylko dlatego że na minimapie wbiegłeś w ich pole aggro (debilne, bo jak zaczną rzucać czary spowalniające lub powalające na ziemie, to można w ten sposób głupio zwipować bez szans na obronę czy ucieczkę), nie mówiąc o questach typu "nie masz miejsca na nagrody w ekwipunku, to questa ci nie zalicza i trzeba go robić od nowa" (miałem niestety tak w GWP, w Pre-Ascalonie, aż 3 razy!!!).

Sporo tego jest i niestety z mojego doświadczenia z takimi grami, to prędzej by mnie miło zaskoczyli, gdyby się zajęli likwidowaniem tych usterek, bo wiem jak to jest jak gra istnieje te parę lat i przynosi zyski, zbierając dobre oceny w prasie - po prostu nikogo to nie obchodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile Ci zajęło zrobienie GMC Canthy? Bo zaczynam go robić. Po kolei wszystko odkrywam, po ścianach. Nie wiesz przypadkiem ile procent mają poszczególne regiony w Kintaju? Na razie mam odkryte z 2/3 noob-island i dwie misje na kontynencie co razem wyniosło trochę ponad 30%.
Odrywaj się od WoW''a i odpowiadaj! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować