Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2007 o 10:35, Krejt napisał:

BajDeŁej, od kilku dni mam świeżą dostawę Scar Eaterów (4 sztuki), więc jak ktoś chętny na
darmową monkową lagę dla siebie lub hero, to łapcie w grze pod Dagger of Madness. Choć akurat
dziś będziecie musieli mieć niezłe szczęście żeby mnie dorwać. ;)


Ja poproszę o zarezerwowanie jednego lub dwóch (dla mnie i ewentualnie dla hero). Jeśli trzeba, zapłacę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 10:35, Krejt napisał:

BajDeŁej, od kilku dni mam świeżą dostawę Scar Eaterów (4 sztuki), więc jak ktoś chętny na
darmową monkową lagę dla siebie lub hero, to łapcie w grze pod Dagger of Madness. Choć akurat
dziś będziecie musieli mieć niezłe szczęście żeby mnie dorwać. ;)

I ja był bym chętny. Akurat zrobiłem sobie niedawno monka, a że na farmieniu kompletnie się nie znam, to z chęcią tą laskę bym od Ciebie wziął. Podobnie, jak fett, mogę zapłacić w razie potrzeby :).

A teraz wkroczy Budo lub walgierz i któryś z nich ochrzani nas za targi na forum xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 14:17, gothicsheep napisał:

I ja był bym chętny. Akurat zrobiłem sobie niedawno monka, a że na farmieniu kompletnie się
nie znam, to z chęcią tą laskę bym od Ciebie wziął. Podobnie, jak fett, mogę zapłacić w razie
potrzeby :).

A teraz wkroczy Budo lub walgierz i któryś z nich ochrzani nas za targi na forum xD.


Ja też czasami tu wpadam, a jestem zdecydowanie mniej cierpliwy od Walgierza ;> A łowiecki tyz umiem golić ze statusu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co kaman z tą zniżką na GWEN, mam już pre-release bonus packa i jak mogę zrobić by mieć zniżkę na GWEN??? plz help me :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 15:17, Łeber napisał:

O co kaman z tą zniżką na GWEN, mam już pre-release bonus packa i jak mogę zrobić by mieć
zniżkę na GWEN??? plz help me :)

Nie jesteś taki łebski, na jakiego pozujesz... Wystarczy zarejestrować bonus packa zanim zamówi się GWEN - skąd inaczej sklep miałby wiedzieć, że przysługuje Ci zniżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 15:40, Meghan_mph napisał:

Nie jesteś taki łebski, na jakiego pozujesz... Wystarczy zarejestrować bonus packa zanim zamówi
się GWEN - skąd inaczej sklep miałby wiedzieć, że przysługuje Ci zniżka?

A jak, moja droga łebska przyjaciółko, "zarejestrujesz bonus packa zanim zamówi się GWEN" bez żadnego klucza rejestracyjnego od gram.pl? Chyba, że coś przeoczyłem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 15:47, Łeber napisał:

Zarejestrować?? Czym niby... przecież w środku jest tylko płytka i klucz do gry nic więcej...


Jak odbierasz bonus pack to CDP dostaje informacje, ze odebrałeś i wysyłają Ci klucz do zniżki na GWEN. Przynajmniej tak to zrozumiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać, jeżeli odinstalowałbym Guild Wars, np. ( powiedzmy mam reinstalkę Peceta ). To mam rozumieć, że nie zajdą żadne zmiany w moim koncie, nawet wtedy, gdy długo nie będę instalował GW ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 16:10, Iqor napisał:

Chciałem zapytać, jeżeli odinstalowałbym Guild Wars, np. ( powiedzmy mam reinstalkę Peceta
). To mam rozumieć, że nie zajdą żadne zmiany w moim koncie, nawet wtedy, gdy długo nie będę
instalował GW ponownie.



Nic sie niestanie. Chyba ze długo niebędziesz gral bo ci konto kasną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 16:11, Budep napisał:

Nic sie niestanie. Chyba ze długo niebędziesz gral bo ci konto kasną.


Z tego co mi wiadomo ANet nie usuwa kont... chyba, że banik. A tak to konto zostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 16:16, m4teU5z napisał:

> Nic sie niestanie. Chyba ze długo niebędziesz gral bo ci konto kasną.

Z tego co mi wiadomo ANet nie usuwa kont... chyba, że banik. A tak to konto zostanie...



I masz racje. Mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Chyba ze długo niebędziesz gral bo ci konto kasną.
W GW nie grałem 8 miechów i konto mam więc ich nie kasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 16:18, L33T napisał:

>Chyba ze długo niebędziesz gral bo ci konto kasną.
W GW nie grałem 8 miechów i konto mam więc ich nie kasują.



Dobrze , panie Tomku ;)
Kolo mi mówił z GW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś ile mogę chcieć za perf. Dead bowa? Wiem, że ostatnio to spadło z ceny jak wszystko i jest przefarmione, ale może za perf coś dostane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie!Właśnie gram sobie z Ziloh w Gate OF Madness.Najpierw zabiło nam sie Shiro-ups!Został Lich.PRzejeliśmy 2 kapliczki i położył pół ekipy.Zwialiśmy do kapliczki anty-aggro i stamtąd latałem po całej arenie z Protective Spirit i potem Whirling Defence,żeby herosów rezować :/ Zdobyliśmy jakoś wszystkie 5 kaplic,herosi niektórzy mają po 60%DP a gdzie Ziloh?DC!!No świetnie!Fajnie,że zostawił odflagowanych herosów i ciekawe czy teraz włączą sie do walki z Lichem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 15:51, Łeber napisał:

Cholipcia...już chcę zamówić GWEN a tu nic nie wiem o zniżce....kurde faja no


Mam ten sam problem ;/ Dostałem paczkę z zestawem przedpremierowym, klucz wpisałem w grze, ale chcąc zamówić GW:EN, nie mam zniżki ;/ Jakby już sie komuś udało znaleźć magiczny sposób, proszę podzielić się informacją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że Ty robisz nieustanie to GofM :) To jest także uzależnienie jak w stylu "zielonych literek" ?? Ja mam tak z misją w Dokach :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować