Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Zamówiłem przed chwilą Relase Pack GWEN. W sumie tylko dla eventu, bo zapowiada się smakowicie. Zastanawia mnie tylko w opisie imprezy, ''bądź pierwszym uwiecznionym w HoH"(z pamięci piszę). Czyżby było to jakoś numerowane, lub premiowane...?
Do zobaczenia na evencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 12:55, Budo napisał:

To Jora- wojowniczka hero.

Oo! To mi sie podoba a nie taki Koss totalne rebajlo czy tam jeszcze gorszy Gorn czy jak mu tam. Jora ,fajnie brzmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 17:07, protason napisał:

co trzeba zrobić aby postacią z Pro pograć w Factions ?
oczywiście mam dwie części

Udaj się do Lion''s Arch i porozmawiaj z First Watcherem (?) Sergio (uczy skilli). Zostaniesz odesłany do Mhenlo z informacją o zarazie, która rozprzestrzeniła się po Canthcie. Razem z nim i paroma innymi kompanami wsiądziecie na statek, który zmierza do Kaineng Center. Tam też rozpoczniesz swoją przygodę na nowym kontynencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 17:22, gothicsheep napisał:

> co trzeba zrobić aby postacią z Pro pograć w Factions ?
> oczywiście mam dwie części
Udaj się do Lion''s Arch i porozmawiaj z First Watcherem (?) Sergio (uczy skilli). Zostaniesz
odesłany do Mhenlo z informacją o zarazie, która rozprzestrzeniła się po Canthcie. Razem z
nim i paroma innymi kompanami wsiądziecie na statek, który zmierza do Kaineng Center. Tam też
rozpoczniesz swoją przygodę na nowym kontynencie.


dzięki, czy po tym jak tam popłynę będę mógł swobodnie wrócić do wykonywania misji w Pro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 17:29, protason napisał:

dzięki, czy po tym jak tam popłynę będę mógł swobodnie wrócić do wykonywania misji w Pro ?

Jasne. Do Tyrii wrócisz dokładnie z tego samego miejsca, w którym przybyłeś do Canthy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2007 o 14:51, walgierz napisał:

Cóż, ta prośba nie brzmi najprzyjemniej, może przez caps lock. Nikt nie lubi jak się na niego
krzyczy, prawda?
Jak ktoś będzie miał ochotę podjąć się wyceny, to na pewno to zrobi. Wrzaski zaś na pewno w
tym nie pomogą...

czyli mi nikt nie chce wycenić? dobra ze sztyletów się ciesze :) ale z reszty nie zabardzo
;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 17:32, gothicsheep napisał:

Jasne. Do Tyrii wrócisz dokładnie z tego samego miejsca, w którym przybyłeś do Canthy.


Jak już raz dostaniesz się na inny kontynet to nie trzeba z powrotem zaiwaniać na statek, tylko przenosisz się przez mapkę (travel).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 17:51, Akoss-94 napisał:

czyli mi nikt nie chce wycenić? dobra ze sztyletów się ciesze :) ale z reszty nie zabardzo ;/


Nie wiem, czy nie chce - ja na ten przykład nie potrafię. Tłumaczę tylko, że krzykiem nie zachęcisz nikogo do pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 16:46, Nadrill napisał:

Zamówiłem przed chwilą Relase Pack GWEN. W sumie tylko dla eventu, bo zapowiada się smakowicie.
Zastanawia mnie tylko w opisie imprezy, ''bądź pierwszym uwiecznionym w HoH"(z pamięci piszę).
Czyżby było to jakoś numerowane, lub premiowane...?


Po prostu hasło reklamowe, zachęcające do kupna zestawu przedpremierowego. Ci, którzy go nie kupią, zobaczą HoM dopiero kilka dni później :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem prawdziwe zatrzęsienie Mo/Mesmerów w Arborstone. Oczywiście były to boty, bo innej możliwości nei widzę przy ciągłym pojawianiu sie nowych Mo/Me i wchodzeniu na teren lokacji. Wychodzili z Altrumm Ruins. Co te boty farmią w Arborstone?

Lord -->> Hmm, faktycznie dziwne. :-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 19:22, GREG napisał:

Hmmm albo koleś zrobił sam ta kartę i płytkę , albo dostał pre-relase pack i tam coś takiego
było ale w to wątpię o.O


Karta nie wygląda na "zrobioną" ręcznie. Zrobienie takowej we własnym zakresie kosztowałoby zbyt wiele zachodu... no cóż...ciekawostka ;] Zastanawiający jest też brak pudełka...czyżby ktoś zawinął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 19:53, Azrathel napisał:

zamawiasz grę, płacisz za nią i dostajesz ją trochę przed premierą.


Nazwijmy to dostawą trochę przed premierą, kiedy planowana data wysyłki to 31 sierpnia 2007 (a więc dzień startu gry :/ ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować