Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2007 o 13:20, Budo napisał:

A trapy na hm nie działają? Trolle, albo uw?


Na trollach czy innych minosach nie próbowałem (choć może warto?), z UW próbowałem - tam, jeżeli wszystko wyjdzie perfekcyjnie (tj. 100% dmg z trapów się "wbije") to Aatxy zejdą. Niestety, wystarczy że uciekną odejdą nieco za wcześnie, i jest katastrofa. Już w NM ten farm jest ryzykowny, w HM to jednak IMO za duże ryzyko.

PS Azra - łobuz! A ja mam wciąż to żałosne 92,5, czy ile tam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 16:47, lordfett napisał:

Przepraszam za dubla, ale nie wytrzymie ;> Właśnie zobaczyłem to w tym wywiadzie: Mursaat
jako hench/hero?!?!


Eee, a widziałeś impa?
Imba!:D
btw Ebon Vanguard- group of hardcore Ascalonian soldiers- już mi sie widzą :P
ale mursaat wyglądał niesamowicie, ta fajna aura jak przyspieszał w powietrzu.. i ten wojak z młotem... ehhh
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 15:41, lordfett napisał:

Widać chce "nieco" zarobić :| Podał choć swój rank, jakieś zrzuty?

Nie wgłębiałem sie specjalnie w tą aukcje.Widziałem tylko,że jest.Jest też chyba jedna,gdzie kolo oferuje za ileś k FoW armor(możliwośc wykupienia go).

AN zaczyna mnie wkurzać swoim lenistwem :/ GWF wyszło dobry kawałek czasu temu a quest Lambs To The Slaughter nadal jest zbugowany :/ Dobrze,że dowódca Shadow Baledów zaczął kosić swoich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 15:32, Jarzy napisał:

Human->przecież wiesz,że kamienie wypadać mogą losowo z każdego wroga.


Tylko teoretycznie mój drogi. :-)
Póki co wolę się opierać na udokumentowanych przypadkach częstszych niż "raz w życiu" niż na domniemaniach wypadania losowego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Graffis->też mnie zastanawia popularność danego skina tylko dlatego,że jest rzadki.Taki

Dnia 09.08.2007 o 15:32, Jarzy napisał:

np.elemental sword-bleh!Albo taki młot Vera-wygląda jak wielki,czarny wibrator!


Musze, bo nie wytrzymam. imo sam żes bleh bo elemental sword to bardzo ładny kawał "żelaza". A co do młotu Vera.. głodnemu chleb na myśli. Wiem nędzny dowcip ale z elementalem sie nie zgadzam, lecz kazdy z nas ma swoje własne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 13:18, lordfett napisał:

> Nie. W trailerze Gwen mówi że 4 lata mineły odkąd opuściła swój dom.

"...The center of my world... Six years ago my world burnt..."

Jak dla mnie jest jasne, że od momentu, kiedy ją spotkaliśmy, przybyło jej sześć lat ;>


No sam mówisz że mam racje. Jeszcze raz żebys zrozumiał (joke :P)
A więc: "6 lat temu mój świat spłonął". A Gwen poznaliśmy w tym samym roku co charry zaatakowały ludzkie królestwa w tym Askalon. Jak kończysz prolog (lub pre-searing jak kto woli) mijają dwa lata (a nasza postac nawet lvl nie zdobyła rotl:p).

Czyli 8 + 2 = 10

A teraz dodajemy te 4 lata i wychodzi nam że ma 14 lat.
Więc tak jak mówisz przybyło jej 6 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 01:05, Graffis napisał:

Niby słabszy, ale czasem trzeba zabijać nie tylko skutecznie, ale i z klasą ;P


No co ja słyszę? Proszę, proszę...
A jeszcze niedawno zapierał się, że nie będzie zamieniał przedmiotów na droższe tylko dlatego, że są droższe :P
Rozumiem, że każdego prędzej czy później to dopadnie? Ode mnie na szczęście jeszcze trzyma się z daleka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 19:50, Outlander-pro napisał:

No sam mówisz że mam racje.


Nie mówie, bo to ja mam rację :P Mija 6 lat - 6 od momentu spotkania Gwen i 4 od właściwej fabuły Prophecies, a więc zmagań z Lichem itp. A ile lat ma sama Gwen, można dyskutować, bo nie wiemy ile ma w Pre-Searchingu. Fakt faktem od momentu jej spotkania przybyło jej 6 (sześć!) lat, a nie cztery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 16:47, lordfett napisał:

Przepraszam za dubla, ale nie wytrzymie ;> Właśnie zobaczyłem to w tym wywiadzie: Mursaat
jako hench/hero?!?!


Trochę spojler, Ci którzy nie skończyli proph neich nei czytają :]

Ooo kurde mol Mursaat !! Zawsze ich lubiłem choć byli źli :P Fajnie by było gdyby był herem :D Zawsze gościłby w moim teamie :D Ciekawe czemu chciałby się przyłączyć ... W sumie tak sczy siak mało wiemy o Mursaatach, ich pobudkach i czemu robili to albo tamto. A więc czas pytań (jak ja lubię historięświata GW, fajnie gdyby wyszła jakaś książka wyjaśniająca różne sprawy :) Bo np czemu Mursaaci pomogli Białej Opończy ? Czemuw ogóle przybyli do Kryty ? Skąd pochodzą ? Czy ktoś o nich cokolwiek wcześniej wiedział ? Czy chcieli powstrzymać Licza ? Czy myśleli ze będzie im zagrażał ? Ale skoro chieli powstrzymać licza, to czemu zabijali wybrańców (przecieżto oni mieli zabić Licza) ? Więc jeśli nei chieli powstrzymać licza. czemu zrobili fort na Ring of Fire i pilnowali Wrót Komalie ? Może byli ich odwiecznymi strażnikami (może Mursaaci mieli być strażnikami równowagi na świecie ?) bo kto wcześniej mógł strzec tych Wrót, by Tytani nie uciekli ? Czemu Tytanie słuchają tego co ma Berło Orr ? Mursaatom zależało na Berle, bo nie chcieli by ktoś wyzwolił taką potężną ormię jaką sąTytani ? Skąd Tytani się wzieli ? Dlaczego Khilbron zmienił sięw Licza i chciał opanować świat ? Czy zniszczył królestwo Orr specjalnei czy przez przypadek ? Czy namówił go do tego Abbadon ? (po użyciu zaklęcia mógł zostać opętany lub wcześniej). Ale co by mu to dało - zniszczenie Orr ? eee jeszcze mam jakieś pytania lecz chwilka przerwy ...... już
Skąd pochodzi tajemnicza rasa Seerów ? Dlaczego walczą z Muursatami ? Nam wydaję się że Seerowie są dobrzi, alecz może to oni są złymi ? Może to Seerzy są Destroyerami ? To akurat wydaje się mało prawdopodobne ale kim są Destroyerzy ? Może Muursaci (trzymając sie teorii że są strażnikami równowagi czy cośw tym guście) znów interweniują by zniszczyć Destroyerów? Jak wiele znali z przepowiedni ? Może znali tylko część o tym że zsotaną zdziesiątkowai\ni ? Ale przecież nie przybyła cała ich rasa na Ring of Fore i do Kryty. Bali sięże ktośwyzwoli Tytanów i to że zniszczy ich. Myśleli że to właśnie wybrańcy więc ich zabijali. Ale czemu to właśnie Białej Opończy pomogli ? Czy od początku rycerze Opończy wiedzieli że ich "ukryci bogowie" to właśnei Muursaci ?

Co wy o tym sądzicie ? Prosiłbym o jakieś komentarze bo pisałem i rozmyślaem nad tym 15 min :P Choć pisałe mprawie bez przerwy bo ciągle to nowe pytanie mi na myśl szło. Ale jak dla mnie teoria że Mursaaci są strażnikami Równowagi (czyli chronili Wrota Komalie, nie chieli by ktoś zdobył moc nad potężną armią) jest bardzo prawdopodobna. A więc prosiłbym o komentarze, bo nie samą grą człowiek żyje, trzeba też interesowac sie fabułą i historią, oraz realiami świata gry. No to by było na tyle idę wyprowadzićpsa na spacer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 20:03, lordfett napisał:

> No sam mówisz że mam racje.

Nie mówie, bo to ja mam rację :P Mija 6 lat - 6 od momentu spotkania Gwen i 4 od właściwej
fabuły Prophecies, a więc zmagań z Lichem itp. A ile lat ma sama Gwen, można dyskutować, bo
nie wiemy ile ma w Pre-Searchingu. Fakt faktem od momentu jej spotkania przybyło jej 6 (sześć!)
lat, a nie cztery :P


O jejka myślałem że zrozumiesz. te 4 lata to jest 6 - 2 =4
Ona to mówi w czasie teraźniejszym. Mówi "6 lat temy mój świat spłonął". Wtedy poznajemy Gwen, wtedy charry napadają na ludzkie królestwa. Jak kończysz prolog i zaczynasz post searing mijają 2 lata. A więc 6 - 2 =4.
Wniosek GWEN dzieję się 4 lata po konfrontacji z Liczem i uratowaniu świata. A stawiając na to że Gwen w Pre searing miała 8 lat to daje nam 8 + 6 = 14 lat.
Już mnie ręka boli od pisania poprzedniego posta.
No i sora za dubla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 20:24, Outlander-pro napisał:

Wniosek GWEN dzieję się 4 lata po konfrontacji z Liczem i uratowaniu świata. A stawiając na
to że Gwen w Pre searing miała 8 lat to daje nam 8 + 6 = 14 lat.


No i obaj się zgadzamy, pisząc to samo ze swojej perspektywy. Ale mi chodzi po prostu o to, że nie możemy założyć, iż ona miała w pre 8 lat! Z resztą whatever, i tak jest brzydka, czy ma obecnie 14 czy 16 lat :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 20:20, Outlander-pro napisał:

Ooo kurde mol Mursaat !! Zawsze ich lubiłem choć byli źli :P Fajnie by było gdyby był herem
:D Zawsze gościłby w moim teamie :D


Jak się okazuje (SPOILER do GW:EN!), będziemy mogli użyć jednego ze skilli od Asura (Asura Title Track) i przyzwać Mursaata :)

Dnia 09.08.2007 o 20:20, Outlander-pro napisał:

:) Bo np czemu Mursaaci pomogli Białej Opończy ? [ciach]


Według Flameseeker Prophecies Mursaatów miała dotknąć zagłada. By temu zapobiec chronili oni mieszkańców Kryty przed inwazją Charrów. Dbając jednak o własne siedzenia, poświęcali "The Chosen" w Maguumie i na RoF. Bronili także Wrót Komalie. Wydarzenia z Prophecies, a więc Searing, próby uwolnienia tytanów powiązane są z Abaddonem i jego knowaniami. Czemu Seerzy są ich wrogami i czemu Mursaaci dawali się we znaki postaciom graczy (a więc próbującym powstrzymać Licha), nie jest wiadome. Mam nadzieję, że wszystko wyjaśnione zostanie w GW:EN. Co do pochodzenia Destroyerów... Tu myślę, że AN zdrowo nas zaskoczy tym co zobaczymy w trakcie, a w szczególności w zakończeniu GW:EN (narodzi się rasa Sylvari, co już daje do myślenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 20:24, Outlander-pro napisał:

A stawiając na to że Gwen w Pre searing miała 8 lat to daje nam 8 + 6 = 14 lat.

To teraz moja wersja. :)
Załóżmy, że Gwen miała w momencie wyjścia pierwszy raz z pre-Ascalonu 7-10 lat (wtedy ją poznajemy). Przez jakiś czas trwa fabuła Pre-searing. Nie wiemy ile - byc może kilka miesięcy byc może rok. Wyruszamy na wyprawę i po dwóch latach wracamy z rajdu do krainy Popielców (Charrów). Nie wiemy w którym momencie nastapiło spopielenie w ciągu tych dwóch lat. Być może tuż po wyruszeniu, ale nieco bardziej prawdopodobne, że w połowie tego okresu lub tuż przez naszym powrotem (trzeba sobie przypomnieć pierwsze informacje z pierwszego questa w post-searingu).
Następnie trwa fabuła całej właściwej części gry a raczej wszystkich 3 części gry (o ile ktoś ma wszystkie 3), które się kończą i zaczyna Eye of The North, na której początku Gwen mówi, że 6 lat temu nastąpiło spopielenie. Z tego wynika, że kampanie Prophecies + Factions + Nightfall) zawierają się w widełkach od prawie 6 do nieco ponad 4 lat. A to powoduje, że Gwen na początku GW:EN :) ma lat:
7..10 (start) + 2 (wyprawa na Charrów) + 4..6 (P+F+NF) = 13..18 lat. Może więc być w dodatku zarówno podlotkiem jak i pannicą. Jeżeli więc model postaci w dodatku będzie wskazywał na budowę kobiecą, to trzeba będzie raczej przyjąć, że jej wiek jest bliżej górnego zakresu. :)
Być może okaże się, że między GW:EN, a ostatnią misją w podstawkach mija znowu jakiś ściśle określony czas, ale nie zmieni to niczego ponieważ okres ten skróci jedynie domyślany się przez nas czas trwania podstawowych fabuł Guild Wars.
[zaktualizowany]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować