Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2007 o 14:02, Robert'cik napisał:

> Słuchajcie mam dylemat: jaka profesja dodatkowa najlepiej się nadaje dla rangera??

Mesmer, ewentualnie elementalista IMO. Też atakują z odległości.


o_O a co to ma do rzeczy?

Mastexx100 -> Każda profesja nadaje się jako druga, jeżeli jest potrzebna do buildu. Na początek polecam Mo, dla wielokrotnego resa, bo i tak w większości wystarczą skille podstawowej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tyle ma do rzeczy, że lepiej nie mieszać klasy walczącej na odległość z walczącą w zwarciu. Ja zmieszałem rangera z ele i jestem b. zadowolony z rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 14:23, Robert'cik napisał:

A tyle ma do rzeczy, że lepiej nie mieszać klasy walczącej na odległość z walczącą w zwarciu.
Ja zmieszałem rangera z ele i jestem b. zadowolony z rezultatów.


I tu się mylisz. Można mieszać, wychodzą nawet bardzo dobre mieszanki. Najbanalniejszy przykład to bardzo dobry build - Thumper. Jest to Ranger i biega z młotkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 14:23, Robert'cik napisał:

A tyle ma do rzeczy, że lepiej nie mieszać klasy walczącej na odległość z walczącą w zwarciu.
Ja zmieszałem rangera z ele i jestem b. zadowolony z rezultatów.


Widać, żeś młody stażem w świecie Guild Wars. m4teU5z podał tylko jeden z wielu przykładów, jak klasa Ranger spisuje się dobrze z klasą walczącą z zwarciu, jako druga profesja. W GW nie liczą się wybrane profesje, a skille dobrane z ich puli. Można siec jako R/A, podczas gdy dawać ciała jako R/E itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 14:23, Robert'cik napisał:

A tyle ma do rzeczy, że lepiej nie mieszać klasy walczącej na odległość z walczącą w zwarciu.
Ja zmieszałem rangera z ele i jestem b. zadowolony z rezultatów.


Wszyscy posiadacze Mo/W smieja sie wnieboglosy.

W sumie posiadacze W/E na Conjure X tez ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 14:23, Robert'cik napisał:

A tyle ma do rzeczy, że lepiej nie mieszać klasy walczącej na odległość z walczącą w zwarciu.
Ja zmieszałem rangera z ele i jestem b. zadowolony z rezultatów.


Hmm może i nie gram za długo ale mój W/Mo sprawdza sie bardzo dobrze(zaczynałem W/R który też sie całkiem nieźle spisywał) więc chyba jednak opłaca sie mieszać klasy walczące na odległość i w zwarciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 13:16, qrczak90 napisał:

Przecież w Barrage właśnie o to chodzi, żeby go spamować...Ten build co podałeś jest niezły.
Możesz wziąć R/Mo i Rebirth+Mending Touch zamiast Antidote Signet albo R/Rt i wrzucić Splinter
Weapon zamiast DSa.
Jeszcze jedno: DS/Savage > Crossfire :P


dobra, wiec zastosuje ten build ;). Dzieki za porade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, mam sprawę.
jestem szczęśliwym posiadaczem Factions (:D) i zacząłem grę Assassinem (skuszony przede wszystkim widmem FARMUU na różnistych bossach ;)). czy możecie mi udzielić jakichś rad co do prowadzenia tej postaci? jakie upy w broniach są najlepszym rozwiązaniem, jakie runy i insygnia wsadzić do zbroi? w kwestii Asska jestem kompletnie zielony ;]
liczę na szeroki odzew :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jeszcze jakiś sposób na zdobycie żetonów prócz robienia questów wszystkimi postaciami i kupowania od graczy? Słyszałem, że z farmienia, ale na czym, kim, gdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 17:25, Nadrill napisał:

Czy jest jeszcze jakiś sposób na zdobycie żetonów prócz robienia questów wszystkimi postaciami
i kupowania od graczy? Słyszałem, że z farmienia, ale na czym, kim, gdzie...

Na żuczkach, na smoczkach i na Dragon Arenie.
Można też tworzyć cały czas nową postać i robić nią questy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Dragonie trwa to zbyt długo, 5 żetonów na 5 minut gry, nie zawsze się zresztą wygrywa. To samo z rolożukami.
Cinus'' na stronie 1580 napisał, że wyfarmił. Pewnie muszą często wypadać z czegoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 17:32, Nadrill napisał:

Na Dragonie trwa to zbyt długo, 5 żetonów na 5 minut gry, nie zawsze się zresztą wygrywa. To
samo z rolożukami.
Cinus'' na stronie 1580 napisał, że wyfarmił. Pewnie muszą często wypadać z czegoś...


Seryjnie powtarza cztery zadania możliwe do wzięcia w Shing Jea (tworzy nową postać, ktoś runerem jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 750 żetonów (a tylko 160 wygrałem* ^^) i nie wiem na jaki title sie zdecydować - Drunakrd czy Sweet Tooth. Sweet Tooth bede mial za 3340 żetony, a nie wiem jak z Drunkardem :P Ktoś powie co szybsze będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 17:52, bartek_kawa napisał:

Mam 750 żetonów (a tylko 160 wygrałem* ^^) i nie wiem na jaki title sie zdecydować - Drunakrd
czy Sweet Tooth. Sweet Tooth bede mial za 3340 żetony, a nie wiem jak z Drunkardem :P Ktoś
powie co szybsze będzie?

W sweet wystarczy chyba jeść, nie trzeba czekać (nie jestem na 100% pewien, nigdy go nie biłem) Natomiast w drunku musisz klikać alkohol co minute i doliczyć dodatkowe koszty, jeżeli nie zamierzasz spędzić 1000 minut non-stop w grze.

Ogólnie sweet''a jest łatwiej nabić i szybciej idzie, ale to jest zawsze sweet, a nie dunk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 17:52, bartek_kawa napisał:

Mam 750 żetonów (a tylko 160 wygrałem* ^^) i nie wiem na jaki title sie zdecydować - Drunakrd
czy Sweet Tooth. Sweet Tooth bede mial za 3340 żetony, a nie wiem jak z Drunkardem :P Ktoś
powie co szybsze będzie?



Szybsze na pewno będzie Sweet Tooth i tańsze bo na Drunakrd potrzeba 10,000 żetonów xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować