Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2007 o 18:10, Klimos napisał:

O 17 udało mi się uzbierać ledwie połowę ilości paczek uzbieranych o 15.

W nocy powinno być lepiej. jeśli się nie mylę, to event do jutra do 9 rano? No to ja robię mocną kawkę, staję na kółku dobijać luckera (53k w ticketach nie starczyło na 1 lvl :( ), a co dwie godziny ganiam za łupem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 19:00, Buhahahahaha napisał:

To w 9 rings to też paczki wypadają?


Oczywiście ;)
Wypadają tam w ogromnych ilościach zwłaszcza jak jest na nich dużo ludzi - afkerów ;)

20070812190604

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 19:20, gothicsheep napisał:

Czy jak wykupuję skille za Balthazar Factions, to moi hero dostają je automatycznie, czy muszę
się ich jeszcze wpierw nauczyć?


Dostają od razu możliwość wsadzenia do builda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 18:58, walgierz napisał:

W nocy powinno być lepiej. jeśli się nie mylę, to event do jutra do 9 rano? No to ja robię
mocną kawkę, staję na kółku dobijać luckera (53k w ticketach nie starczyło na 1 lvl :( ), a
co dwie godziny ganiam za łupem ^^


Finał ma trwać równo 24h. Pierwszy był dziś o 11, więc ostatni będzie jutro o 9. Tak z resztą było w zeszłym miesiącu. Ja niestety będę brał udział w max. dwóch następnych z paru powodów. Między innymi jutro z rana do pracy, a przy okazji nie jestem u siebie i nie wiem kiedy współlokator a zarazem właściciel mieszkania zamierza iść spać. W każdym bądź razie i tak sporo złota przybędzie na konto :)
Co do tytułów Lucky/Unlucky, to chyba jednak poczekam jak będę bogatszy i będę mógł sobie pozwolić na wydawanie kasy na lewo i prawo, bo wydałem ze 3k na bilety i posunąłem się może o 10% w kierunku pierwszego stopnia. Może przy następnej okazji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co moglibyście mi poradzić jako początkującemu Guild Wars'' owiczowi? Właśnie zamówiłem Nightfalla i to będzie moja pierwsza przygoda z tego typu grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

R1 lucky kosztuje ok 40-50k, różnie to bywa i zależy gdzie bijesz. Lucky ogólnie zdobywa się dłużej, ja dzisiaj w nocy planuję zdobyć r2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie różnie bywa z ceną nabicia R1 lucky. Mnie pierwszy poziom kosztował około 30-40k, a drugi... około 15k? obecnie mam coś około 150k punktów i się zastanawiam, czy dam radę dojechać do tego trzeciego poziomu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=31026

Tu masz mini poradnik.
A ja ci powiem ze najltwiejszy do opanowania jest Warrior/Wojownik :P

Rodzaje broni:
Biale
Niebieskie
Fioletowe
Zlote
Zielony

To jest uporzadkowane od najmniej wartosciowych do najwiecej (choc nie zawsze)
A poza tym to pytaj. My bedziemy ci odpowiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co Ci chodzi z postępem dotyczącym "walki".Jeśli chodzi Ci o taki motyw,że kolo dostaje więcej prezentów za to,że więcej celestial charge doniósł to jest to pomysł chybiony.Jeśli natomiast chodzi Ci o motyw,że ludzie dostają prezenty w zależności od tego ile pkt. w walce uzbiera cały dystrykt to jest to w miare ok,tylko,że i tak pojawią sie lecheerzy,którzy za darmo zbiorą prezenty.Poza tym ludzi zwykle jest dużo więcej niż celestialów :/
Co do kolesia,wyglądającego jak rolożuk to podczas któregoś turnieju PvP obstawiało sie wyniki i dostawało sie za dobre przewidywania toniki,które zamieniają postać w rolożuka.Ja mam 5 takich na zbyciu za odpowiednią cene :D

Walgierz-no to powodzenia :D A gdzie robisz Lucky?Na 9 Rings?Troche przypałowe one są.Gdy chodziłem tam rangerką to ładnie wygrywałem dużo losowań.Gdy poszedłem sinką to potrafiłem mieć 10razy pod rząd przegraną,mimo, że stałem na środkowym :( To jest dopiero niefart!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 20:50, Budo napisał:

R1 lucky kosztuje ok 40-50k, różnie to bywa i zależy gdzie bijesz. Lucky ogólnie zdobywa się dłużej, ja dzisiaj w nocy planuję zdobyć r2 :)


W moim przypadku 60k, ale ja zawsze pod górę mam... ;)
Teraz zainwestowałem kolejne 20k w tickety i biję r2. I tak co dwie godziny będę zaglądał, to dokupię jak będzie szansa na następny poziom.

--> Jarzy

Dnia 12.08.2007 o 20:50, Budo napisał:

Walgierz-no to powodzenia :D A gdzie robisz Lucky?Na 9 Rings?Troche przypałowe one są.Gdy chodziłem tam rangerką to ładnie wygrywałem dużo losowań.Gdy poszedłem sinką to potrafiłem mieć 10razy pod rząd przegraną,mimo, że stałem na środkowym :( To jest dopiero niefart!


Tak, środkowy okręg na 9 rings. Afkuję na pol dysie 1 - już drugą noc ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu się ostatnio pytał jak zarobić 100k w jeden dzień. Właśnie trwający festiwal jest doskonałą ku temu okazją. Po wzięciu udziału w 6 wizytach cesarza i po posprzedawaniu tego co wyleciało z prezentów jest do przodu 73 platyny. A to dopiero połowa ilości finałów. Niestety jutro rano do pracy i dalej nie mogę brać udziału. W każdym bądź razie pozdrawiam wszystkich polujących na prezenty przy Dziewięciu Pierścieniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 18:49, tsk napisał:

Zautoryzowali Tobie w końcu tą kartę? Bo ja do nich napisałem i na początek odsyłali mnie co
chwilę do kogoś innego (znaczy to co do nich napisałem sobie przesyłali). Każdy coś tam mi
dopisał do mojego zgłoszenia i na koniec jakiś mądry odpowiedział, że niestety nie ma takiej
możliwości i mogę zapłacić tylko z tego kraju gdzie została wydana ta karta. Czyli mam sobie
urządzić wycieczkę za granicę tylko, by zapłacić i wrócić.
Na razie się tam nie wybieram, więc pewno kogoś będę musiał poprosić by za mnie zapłacił.
Ale jeżeli Tobie zautoryzowali to może coś źle im napisałem i myślą, że ja jakiś oszust jestem
:(



Tak zautoryzowali. Moze sprobuj zmienic adres zamieszkania na plaync master account na zagraniczny tam gdzie mieszkales wczesniej gdzie wydali Ci karte i zobacz czy zadziala w sklepie. Mozesz tez napisac do ncsoft ze jestes w polsce na wakacjach, urlopie, na stazu itp. A najlepiej zrob skan albo zdjecie karty zeby bylo widoczne Twoje nazwisko i ostatnie cztery cyfry numeru karty ( poczatek numeru zamaz) i wyslij im w jpegu.


"Response (Sophie) 02/21/2007 05:35 PM
Dear Ilona,

Thank you for you patience.

You should now be able to use your card in PlayNC. Please be so kind and wait at least 24 hours before attempting to make another purchase.
This time is indeed required to get beyond the error message you were receiving.

Should you require further assistance in the future or if you are still facing difficulties, do not hesitate to contact us again.

Kind regards
The Billing and Account Support Team "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować