Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2008 o 13:11, Pajonk78 napisał:

> W moim przypadku powinno się udać :) Teraz tylko muszę się wysilić i napisać maila do
AN gdzie opiszę swoją
> sytuację :)
Z czystej ciekawości: jak się nazywa teraz Twoja postać? Licz się z tym, że jako karę za użycie
niestosownej nazwy swej postaci dostaniesz dla niej bana trwającego 72 godziny - dopiero po
upłynięciu tego czasu wyświetli Ci się okienko do zmiany jej imienia. :>


Harry Pojeb to jest mój nick xD Z początku był fajny i mi się podobał, ale kiedy przeszedłem Propa i sobie wyobraziłem, że wszystko może pójść na marne przez bana... już taki nie jest xD Skoro i tak dostanę bana to może szybciej będzie złożyć na siebie raport? Ale czy na pewno dostanę bana na 72h... bo jak na zawsze to wolę maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 13:19, nieszczescie napisał:

Ale czy na pewno dostanę bana na 72h... bo jak na zawsze to wolę maila :)

Ktoś ostatnio właśnie został zraportowany ze względu na niewłaściwą nazwę postaci: AN nałożyła bana na 60 godzin (nie jak pisałem wcześniej 72) po których upłynięciu można było zmienić nick postaci na stosowny. :) Nie wydaje mi się, aby w Twoim przypadku miało być inaczej. Może jeśli napiszesz do nich e-mail i ładnie poprosisz tłumacząc wcześniejszy wybór swą "pomrocznością jasną" to może dostaniesz możliwość zmiany nazwy bez konieczności odbycia "pokuty". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze mi sie wydaje,że wszystkie finały Wintersday już sie skończyły?Dopiero co wróciłem ze świata i miałem nadzieje,że jeszcze sie załapie na czapki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 13:57, Jarzy napisał:

Czy dobrze mi sie wydaje,że wszystkie finały Wintersday już sie skończyły?Dopiero co wróciłem
ze świata i miałem nadzieje,że jeszcze sie załapie na czapki :(


Niestety już po finałach. Ostatni był o 9 naszego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 13:02, Eithen napisał:

Miałabym pytanie... Może to nie jest miejsce, ale byłam na stronie guildwars.com i nie wiem, cor robić.
Ktos mi się włamał na konto w grze, przejął nawet mail /lub na odwrót, nie wiem co pierwsze/.
Szukałam czegoś na stronie, ale nie znalazłam. Pewnie źle szukałam... Był tekst o privacy policy, ale mail podali do czegoinnego.
Nie wiem, co robić. Do gmaila juz pisałam, że się ktos włamał. I jeszcze to...


Przykra sprawa, ale przerabiałem to osobiście :/
Pierwsza rzecz - format komputera, instalacja Windowsa, antywira i firewalla. Dlatego, że jeśli nikomu nie podawałaś hasła, to pewnie masz na komputerze jakiś programik typu keylogger.
Druga kwestia - zakładasz maila, którego będziesz używała tylko jako loginu GW, nigdzie go nie podawaj. Hasło niech będzie dobrze dobrane (litery i cyfry, coś co Ty zapamiętasz, a dla innych jest bezsensownym zbiorem).
Trzecia kwestia - zakładasz konto na PlayNC: https://secure.plaync.com/cgi-bin/accountManagement.pl
Jest to konieczne, bo po napisaniu maila do pomocy technicznej odpisali, że przyjmują jedynie formularze wysyłane ze swojego konta. Po założeniu konta znajdujesz opcję help i wysyłasz formularz. Opisz (oczywiście po angielsku ;) ) sytuację i czekaj na odzew. Po max dwóch dniach odpiszą. Poproszą o podanie numerów kart aktywacyjnych kampanii, które posiadasz, potem przybliżonego czasu utworzenia konta i faxu z fotokopią kart i paragonów/faktur zakupu GW, jeśli takie jeszcze posiadasz. Następnie po zaakceptowaniu przyślą formularz z prośbą o podanie bezpiecznego maila, który stanie się nowym loginem, wreszcie przyślą nowe hasło, które będziesz mogła sobie zmienić na dowolne (polecam znowu jak najtrudniejsze i inne niż na mailu).
Czwarta kwestia - Zainstaluj GW bez żadnych modów.
Tyle pamiętam. Powodzenia życzę w odzyskiwaniu konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 13:59, Klimos napisał:

Niestety już po finałach. Ostatni był o 9 naszego czasu.

A jest jakakolwiek opcja zdobycia świątecznych kapelutów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Są beznadziejne i nie ma już takiej opcji.
Btw wyślij nam formularz z odpowiedzią na pytanie, czy ustawiłeś sobie "Sekretarz" jako własny stopień, czy może system się krzaczy, bo coś nam nie pasuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 14:18, Jarzy napisał:

A jest jakakolwiek opcja zdobycia świątecznych kapelutów?


Obawiam się, że nie. Według wiki jedną możliwością otrzymania czapek był udział w finale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to czapki są kiepskie...szczególnie korona bo wieniec raczej na postaciach żeńskich fajnie by wyglądał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 14:32, Bingolo napisał:

szczerze mówiąc to czapki są kiepskie...szczególnie korona bo wieniec raczej na postaciach
żeńskich fajnie by wyglądał

Na żeńskich może i tak, ale na męskich co najmniej dziwnie :)

20080102145020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 14:50, czapla56 napisał:

Na żeńskich może i tak, ale na męskich co najmniej dziwnie :)

Ja myślę, ze chłopaki z AN się zasugerowali hitem zeszłego roku: "It''s OK to be gay" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 14:50, czapla56 napisał:

Na żeńskich może i tak, ale na męskich co najmniej dziwnie :)


Hehehe. Ja to w niczym innym od wczoraj nie chodzę xD
Wianuszek na zakapiorskiej gębie warka, albo szramowatej necro po prostu miażdży ;) Punkt dla ANetu za poczucie humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 14:32, Bingolo napisał:

szczególnie korona bo wieniec raczej na postaciach
żeńskich fajnie by wyglądał


Nie. Lepiej wygląda na męskich, wtedy jest fajny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 15:10, Bingolo napisał:

a po co sa te podróbki włosów na tej koronie?:P


Nie wiesz? ANet jest zafascynowany Wiedźminem. To w hołdzie Geraltowi dano te włosy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 15:16, nieszczescie napisał:

Na serio, czy sobie jaja robisz ?

^^
A jak myślisz?
Nie odpowiadaj, bo nam się offtop szerzy i to z mojej winy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować