Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

-bronie 11. i 12. FDSy może i wyglądają ładnie, ale nie są nic warte ;) Co odnośnie reszty - nie jestem dobry w wycenie ;P
-ele - 7k, necro - 7,8k

W sumie też robię Tyrian Elite Skill Huntera, ale dopiero się zabiorę, jak skończę propa (zostało mi Ring of Fire Islands). W sumie capnąłem, dopiero 5 elitek rangera, a już mnie prop wkurza ;| W każdej lokacji, o ile są bossowie z elitą, to tylko 4 losowi z 6 klas ;|

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam wszystkie części GW i je razem połączyłem stworzyłem wojownika i Elementaliste wybrałem kampanie Prophecies i zaczynam grać ale wojownik zaczął gre gdzie indziej niż elementalista.
czy profesje z innych części mogą grać w kampani prophecies >>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 11:01, pompa69 napisał:

mam wszystkie części GW i je razem połączyłem stworzyłem wojownika i Elementaliste wybrałem
kampanie Prophecies i zaczynam grać ale wojownik zaczął gre gdzie indziej niż elementalista.
czy profesje z innych części mogą grać w kampani prophecies >>


Tak - postacie z factions muszą do tego celu dojść do Kaineng i tam zrobić odpowiedniego questa z tego co pamiętam, a w NF niestety nie wiem. Postać która przepłynie z Canthy do Tyrii zaczyna w Lion''s Arch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mineral jest łatwe i przyjemne, dorwij kogoś z hero, z będziesz trzaskał do 30 min. jednego elita, a to polubiłem... co do goldów- do mercha, lipne skiny. Albo porozdawaj herosom, niektóre nawet nie są takie kiepskie, ale siedzieć w mieście i krzyczeć wts za jakieś grosze to się nie opłaca ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 12:14, qrczak90 napisał:

Niech mi TERAZ ktoś napisze, że eventy PvE nie ssą xD


Znów trzeba podziękować AN spieprzenie eventu, w takich dniach naprawdę mam ochotę rzucić granie w GW w cholerę :/ Ostatnio nawet w zwykłe dni są lagi a dziś to juz jest kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 12:14, qrczak90 napisał:

Niech mi TERAZ ktoś napisze, że eventy PvE nie ssą xD

Fakt. A tak przy okazji, fajny interface.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 12:23, Daviochlebak napisał:

Mam pytanie: czy jeśli kupię GW to będę musiał grać z bratem na jednym koncie czy można założyć
ich więcej?

Z tego co wiem, nie można grać w kilka osób na tym samym koncie, więc gra z bratem raczej odpada. Poza tym dostajesz tylko jeden klucz, toteż możesz założyć tylko jedno konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 12:23, Daviochlebak napisał:

Mam pytanie: czy jeśli kupię GW to będę musiał grać z bratem na jednym koncie czy można założyć
ich więcej?


Jeden klucz, jedna gra, jedno konto- ale kilka postaci, możecie się co najwyżej podzielić postaciami i grać na zmianę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś rano na pierwszym finale (dysy amerykańskie), i pomimo ponad 130 dystryktów ping nie przekraczał mi 200.
Chyba naprawdę mam cholernego farta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 12:14, qrczak90 napisał:

Niech mi TERAZ ktoś napisze, że eventy PvE nie ssą xD


Ja tam i bez eventów mam takie pingi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 13:17, Krejt napisał:

Chyba naprawdę mam cholernego farta. :)

Nie - tylko Europa się posypała. Jak zawsze.

@Klimos
No ale chyba nie TAKIE pingi...Do tej pory mój rekord był jakieś 4-5 razy mniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ArenaNet odwala kiszkę. Takich lagow to ja w żadnym evencie dotąd nie miałem. Pingi po kilkadziesiąt tysięcy to już przegiecie. Bóstwa odwiedzaja w dodatku nie wszystkie dystrykty. W Kamadanie w końcowych dystryktach próżno było czekac na wizytę Dwayny i Grenth. Fatalna organizacja. ArenaNet chyba nie liczy sprzedanych kopii gry i zaskoczyła się ilością osób chcących uczestniczyć w evencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 13:55, qrczak90 napisał:

@Klimos
No ale chyba nie TAKIE pingi...Do tej pory mój rekord był jakieś 4-5 razy mniejszy...


Niestety ale 2-3 minuty się zdarza. Jeszcze przez jakiś czas jestem zmuszony grać na kompie spełniającym ledwie minimalne wymagania gry i czasem jak się coś przytnie, to autentycznie takie lagi występują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 14:05, Outlander-pro napisał:

Może mi ktoś powiedzieć o której są te finały ? Z góry dzięki ^^


Od 9 co 3 godziny ;) Czyli najblizszy o 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy zaczął się naszego czasu o 8:01 ( nasz to chyba GMT, nie ? ), następne co 3 godziny, aż do 8 dnia następnego :)

EDIT: Trochę pomieszałem - pierwszy o 9 a następne co 3 h ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 14:10, LuQeMaStEr napisał:

Pierwszy zaczął się naszego czasu o 8:01 ( nasz to chyba GMT, nie ? ), następne co 3 godziny,
aż do 8 dnia następnego :)

EDIT: Trochę pomieszałem - pierwszy o 9 a następne co 3 h ...

Nasz strefa czasowa to GMT, ale że mamy czas zimowy, to mamy CET. Więc finały będą o:
15:00
18:00
21:00
...

A tak BTW. Na finał miało być "coś specjalnego"... I teraz pytanie: czy są to pingi 100k, czy minipet (o którym plotki pochodzą z guru, koleś znalazł w GW.dat tekstury mini polar bear) czy coś innego...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować