Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2007 o 14:17, rick90 napisał:

Mam pytanie, ta misja Ruins of Morah (Riuny Morah), w której trzeba zabić Varesh jest do zrunnowania?
Bo jakiś gościo nawołuje cały czas, a ja w niej nie widzę niczego, co mogłoby się obyć bez
walki...

Tak, runnerzy to najczęściej monki z 55 z dwoma herosami, najczęściej Oliasem, Norgu, Whisperem. Ściągają jedynie Varesh, zabijają ją i to w dość szybkim tempie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 14:52, Tovaries napisał:

hehe ja dziennie daje przynajmniej 2. wejdz sobie na international kamadan, tam zawsze jest
boot ktory spamuje jakas stronke ze zlotem. daje mu report za spam i booting, bo nic do mnie
nie odpowiada jak mu cos pisze.. mozesz tez lapac tych ktorzy kupuja konta i pisza na local
nawet jak ich upomnisz... ale to gra nie warta zachodu bo nawet jak dostanie bana na konto
to wlacza nastepne i dalej spamuje... taki swiat..

najgorzej było w hallowen...
jakiś gość groził że da reporta i taki dialog:
"kur** dam ci reporta ch***(coś podobnego)"
"niby za co?"
"za gó*** myslisz ze MG wszystko czytają?"
potem gość poprzeklinał jeszcze pare razy i sobie poszedł


albo podkoniec Destructions Depths było 6 osób jakiś gościu był nie aktywny i całą misję od początku bo kaplina nie rezowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to po co przesiadujecie na polskich dystryktach? Czerpiecie z tego jakąś masochistyczną przyjemność?
Dwa kliknięcia i jesteście gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Takich gości możesz reportować za "abusive language", czy tam "verbal abuse" nie wiem jak jest dokładnie napisane... a poza tym są inne rozwiązania- nie graj na polskich dystryktach, albo wyłącz local chat. I życie staje się lepsze /po kilku zmianach dystryktu inny staje się domyślnym i nie musisz co chwilę zmieniać/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 15:08, Krejt napisał:

No to po co przesiadujecie na polskich dystryktach? Czerpiecie z tego jakąś masochistyczną
przyjemność?
Dwa kliknięcia i jesteście gdzie indziej.


Bo jest mało ludu i gra szybciej działa ^^ Oj tak, tak, duży masochizm :D Szcególnie przy "pomorze ktoś" albo "skad wziazc wengielki" :P
Na Inglishu jest pełno ludzi wszędzie i no wolniej się lokacje ładują, a ja nie lubie czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak odblokuje umiejetnosc w siedzibie klanu to gdzie sie mozna jej nauczyc??

a ta misja o ktorej mowilem to yla misja a nie questem
bo tam potrzebowalem troche czasu i bylo dosyc trudna
to byla jedna z misji w ktorej dostaje sie pkt. atrybutow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 15:57, jasiu1993 napisał:

jak odblokuje umiejetnosc w siedzibie klanu to gdzie sie mozna jej nauczyc??

a ta misja o ktorej mowilem to yla misja a nie questem
bo tam potrzebowalem troche czasu i bylo dosyc trudna
to byla jedna z misji w ktorej dostaje sie pkt. atrybutow


Pewnie odblokowałeś ja tylko do PvP więc jak chcesz ją w PvE albo uczysz się jej u nauczyciela lub kupujesz tome dla twojej profesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 15:57, jasiu1993 napisał:

a ta misja o ktorej mowilem to yla misja a nie questem
bo tam potrzebowalem troche czasu i bylo dosyc trudna
to byla jedna z misji w ktorej dostaje sie pkt. atrybutow

Ale to nie zmienia faktu, że to nadal był quest. Zadanie, jak wolisz.
W mechanice GW misje są oznaczone dużymi ikonami na głównej mapie. Cała reszta to questy i tej terminologii radzę się trzymać jeśli chcesz być w tym temacie dobrze rozumiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze zmianą maila w GW. Mam jedno konto na Wp.pl a drugie na free.os.pl. I link do zmiany maila na wp.pl działa bezproblmowo, ale na free.os.pl gdy klikam akceptację zmiany mailato wykakuje mi błąd, że nie można odnaleźć serwera. Ma ktoś jakąś rade dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Niestety, wysoki req i lipna inskrypcja, chyba nikt się nie pokusi. Możesz dać herosowi, żeby fajnie wyglądał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 14:43, Berooman napisał:

Jak usunąć konto z GW? Bo kupiłem sobie GW Nightfall i chciałem zarejestrować na swój mail,
ale wcześniej na ten sam mail zarejestrowałem trial Prophrnces i teraz mam kłopot. Jak usunąć
to trialowe konto?


Trialowego konta nie da się usunąć. Jak chcesz mieć na nowym koncie taki sam mail, jaki był na trialowym, to po prostu zmień ten trialowy na inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 18:45, Berooman napisał:

Ale nie w tym rzecz. Jak chce kliknąć akceptacje zmiany maila na free.os.pl to mi wyskakuje
błąd, że nie można odnaleźć serwera.


Coś ty się tak w ogóle uparł na tą domenę? ;] Spróbuj (tak na próbę) utworzyć tam nowe konto mailowe i spróbuj zmienić e-mail na ten próbny e-mail - jeżeli znowu nie dojdzie (a na bardziej popularne maile tj onet.pl czy interia.pl dochodzi tobie bez problemu) to najwyraźniej problem musi zostać rozwiązany po stronie tego serwisu :) Żaden forumowicz ci chyba nie doradzi lepiej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 01:16, Farmer Widomo napisał:

A jednak. Sprzedałem. I to za 6k :)


A to nieźle, gratki. Jakiś jeleń się zdarzył, 6k zawsze coś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 01:16, Farmer Widomo napisał:

A jednak. Sprzedałem. I to za 6k :)


Zloty Aks za 6k? Wow, mi wiekszosc green itemkow leci po 6k, a ty zloto za tyle sprzedajesz? Ja to bym tyle chcial...no ale! Zycze wszystkim powodzenia na AB, GvG i HA, lv20 na PvE, dobrych farmow, duzo zlota oraz masa green itemkow! No, i szczesliwego nowego roku dwa tysiace osiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę uprzejmnie o wycenę (i jeśli trzeba krótko podane rady jakie statsy/skiny mają wartość, a jakie nadają się zawsze bezwzględnie do mercha) :)

PS. Odnośnie bronii 11. i 12. - nie śmiejce się, pytam z ciekawości, bo skin cokolwiek nie taki zwyczajny jak reszta :)

PS.2. Po ile chodzą elite tomy necro i ele? Chciałem złapać do tytułu jeszcze tych parę elit w Mineral Springs (GWP), ale jak tam się raz przeszedłem to już mi się lekko odechciało łapania elit tam :P No chyba, że ktoś ma w planach wspólny wypad tam (czy to po elity, czy to zrobić questa "Defend Droknar''s Forge"), to chętnie się zabiorę tam z kimś :)

20080101025246

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co do dzisiejszego finału przesilenia zimowego , otóż czy w LA i w Kamadanie dwa bóstwa rozdają te same czapki czy są inne, chodzi mi o to czy np Grenth rozdaje inne czapki w LA a inne w Kamadanie , orientuje sie ktoś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 09:32, Valentino S.A. napisał:

mam pytanie co do dzisiejszego finału przesilenia zimowego , otóż czy w LA i w Kamadanie dwa
bóstwa rozdają te same czapki czy są inne, chodzi mi o to czy np Grenth rozdaje inne czapki
w LA a inne w Kamadanie , orientuje sie ktoś ??


Grentch rozdaje wszędzie te same czapki , tak samo Dywana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować