Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2008 o 18:45, Budo napisał:

Łezka się w oku kręci :)

A ja nawet żałuję, że nie widziałem ekranów logowania ani z Propha, ani z Factions. Powinni dać je z powrotem do wyboru w opcjach. Już mi się te zaśnieżone góry trochę znudziły. Wolałbym choćby Elonę w czasie zimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 19:55, Olamagato napisał:

> Łezka się w oku kręci :)
A ja nawet żałuję, że nie widziałem ekranów logowania ani z Propha, ani z Factions. Powinni
dać je z powrotem do wyboru w opcjach. Już mi się te zaśnieżone góry trochę znudziły.
Wolałbym choćby Elonę w czasie zimy.


Też bym chciał odmiany. I muzyczkę z Propa, którą uwielbiam.

--> Budo
"Dziś sam jestem dziadkiem. I cóż bym mógł dać mojemu wnuczkowi jeśli nie moje..." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2008 o 19:55, Olamagato napisał:

A ja nawet żałuję, że nie widziałem ekranów logowania ani z Propha, ani z Factions. Powinni
dać je z powrotem do wyboru w opcjach. Już mi się te zaśnieżone góry trochę znudziły.
Wolałbym choćby Elonę w czasie zimy.

A to to fakt. Już od jakiegoś czasu zbieram się do napisania listu do AN, w którym jednym z postulatów byłoby umożliwienie graczom wyboru ekranu logowania. Tylko, że nie mogę się zebrać do tłumaczenia około czterdziestu propozycji usprawnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 20:24, beziojen napisał:

Szkoda bo uwielbiam takie gry a internet mam zaslaby:(


Do grania wystarcza 128kbps, chociaż rzeczywiście, do super płynnej gry (i pełnego komfortu) trzeba trochę więcej. Ja grałem kiedyś na 128kb/s i dało radę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie laika:)

Co to są te "vanq"? Nie mam pojęcia - gadają o tym na czatach wszyscy a ja siedzę jak ten młotek i nie wiem ocb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 21:27, Quire napisał:

Kolejne pytanie laika:)

Co to są te "vanq"? Nie mam pojęcia - gadają o tym na czatach wszyscy a ja siedzę jak
ten młotek i nie wiem ocb:)

Vanquisher - czyszczenie terenow ze wszystkich mobow na danej mapce. Wybijesz wszystkie na danym kontynencie, wbijasz tytul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 21:27, Quire napisał:

Kolejne pytanie laika:)

Co to są te "vanq"? Nie mam pojęcia - gadają o tym na czatach wszyscy a ja siedzę jak
ten młotek i nie wiem ocb:)

Vanguishing to właściwie czyszczenie mapek na Hard Mode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pamiętasz jakie były jazdy jak dodali SF? Ragos Flame Staff to było coś! A teraz ? Armory się wybierało nie ze względu na wygląd ale na staty. Elite armor był faktycznie elite .Ehh te piękne czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 09:03, L33T napisał:

A pamiętasz jakie były jazdy jak dodali SF? Ragos Flame Staff to było coś!


Hehe, to prawda, Ragosy osiągały niezłe ceny. Wtedy greeny były w cenie, niewiele goldów było perfekt..

Dnia 27.11.2008 o 09:03, L33T napisał:

Armory się wybierało nie ze względu na wygląd ale na staty. Elite armor był faktycznie
elite. Ehh te piękne czasy.


Ehe, mój pierwszy elite armor- wtedy nazywał się chyba elite granite citadel armor (obecnie Dragon Armor). Ależ on był brzydki, ale mi się pdobał wtedy (mam go do dziś), kasę uzbierałem na hydrach i minosach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe moim pierwszym elitem był obecnie Elite Flameforged ale poszedł na żyletki jak przestałem grać elkiem :)
Kasę zbierałem przez ho ho i jeszcze trochę czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ANet znowu nieprzygotowana do farmerskiego eventu. Cały czas mam code 013. :-/
Jak już dają dodatkowy drop eventowych itemków to mogliby wpaśc na to, ze więcej graczy będzie online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 12:21, HumanGhost napisał:

ANet znowu nieprzygotowana do farmerskiego eventu. Cały czas mam code 013. :-/
Jak już dają dodatkowy drop eventowych itemków to mogliby wpaśc na to, ze więcej graczy
będzie online.


Ja naszczescie nie mam takiego problemu, ale pamietam ze na Halloween bylo ich od groma...
No i masz racje, nadchodzi sezon Farmu No Life ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować