Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

/.../

Ty jesteś farmer i statsiarz, a Rzezim dopiero zaczał grę. Ja sobie radzę dwoma postaciami pve, jedną postacią-schowek i kryptą ze wszystkimi rozszerzeniami- dla większości normalnych graczy to starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 13:08, Budo napisał:

Nic nie musisz, ja tak nie robiłem i nie płaczę.


To zależy jakim kto jest śmieciarzem:D. Ja jestem strasznym, mam mentalność zbieracza (w RPG-ach), zbieram wszystko co da się oderwać od podłogi:D

Ma ktoś tytuł Legendary Defender of Ascalon, bo chętnie wysłuchałbym opowieści szaleńca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 13:19, Budo napisał:

Ty jesteś farmer i statsiarz,

I leń! Bo nie chce mi się tyłka ruszyć i wystawić na guru co bardziej wartościowych rzeczy które trzymam :P

Dnia 26.11.2008 o 13:19, Budo napisał:

Ja sobie radzę dwoma postaciami pve, jedną postacią-schowek i kryptą ze wszystkimi
rozszerzeniami- dla większości normalnych graczy to starczy.

Bo Luxoni nie dropią żadnych itemów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 13:33, cinus` napisał:

> Ty jesteś farmer i statsiarz,
I leń! Bo nie chce mi się tyłka ruszyć i wystawić na guru co bardziej wartościowych rzeczy
które trzymam :P

> Ja sobie radzę dwoma postaciami pve, jedną postacią-schowek i kryptą ze wszystkimi

> rozszerzeniami- dla większości normalnych graczy to starczy.
Bo Luxoni nie dropią żadnych itemów :P

A to ile jest tych ulepszeń do schowka?? Ja mam tylko na surowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 13:35, MasterHeroes napisał:

A to ile jest tych ulepszeń do schowka?? Ja mam tylko na surowce.


W schowku jest maksymalnie 5 zakładek, 4 na normalne przedmioty po 20 slotów oraz jeden na surowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 12:54, Rzezim napisał:

O zgrozo musze wymyśleć 5 imion(najtrudniejsza sprawa) wyglądów wcześniej wybrać profesje a jeszcze wcześniej jeszcze wybrać kampanie.


Hehehe też zawsze miałem problemy z wybieraniem imion postaci. Mogę doradzić, że warto przejrzeć historyczne dynastie europejskie, zestawienia sławnych ludzi lub postaci filmowych/ksiażkowych. Zawsze mi to pomaga. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 13:37, cinus` napisał:

> A to ile jest tych ulepszeń do schowka?? Ja mam tylko na surowce.

W schowku jest maksymalnie 5 zakładek, 4 na normalne przedmioty po 20 slotów oraz jeden
na surowce.

No to dobrze mam, już myślałem że są dodatkowe ulepszenia do skrzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 13:19, Budo napisał:

Ty jesteś farmer i statsiarz, a Rzezim dopiero zaczał grę. Ja sobie radzę dwoma postaciami
pve, jedną postacią-schowek i kryptą ze wszystkimi rozszerzeniami- dla większości normalnych
graczy to starczy.


Kryptą? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 14:19, Budo napisał:

No krypta. Storage vault. Nigdy tak nie mówiłeś na schowek? Ja często używam :)


Pierwsze słyszę ;P Skrzynka, schowek, storage, ale nie krypta! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Widzisz, w dzisiejszych czasach niespodzianki czekają wszędzie, nigdy nie wiadomo jak Budo powie na minipeta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 14:24, Budo napisał:

Widzisz, w dzisiejszych czasach niespodzianki czekają wszędzie, nigdy nie wiadomo jak
Budo powie na minipeta ;]


No przecież wiemy o Twoich 32 korniszonach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 13:37, cinus` napisał:

> A to ile jest tych ulepszeń do schowka?? Ja mam tylko na surowce.

W schowku jest maksymalnie 5 zakładek, 4 na normalne przedmioty po 20 slotów oraz jeden
na surowce.


Zaraz, moment.
Jakie 5 zakładek. Ja mam całe 3 :| Gdzie dostać/zdobyć pozostałe (mam jedynie GW Fac..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2008 o 18:17, Quire napisał:

Jakie 5 zakładek. Ja mam całe 3 :| Gdzie dostać/zdobyć pozostałe (mam jedynie GW Fac..)

Pozostałe zdobywasz dodając kolejne kampanie :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Narzekają kurka. Że storage mały. Kiedyś była jedna skrytka i nie było krypty na materiały i się żyło. I każdy miał ino 4 sloty na postacie. Nie narzekać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 18:19, rick90 napisał:


> Jakie 5 zakładek. Ja mam całe 3 :| Gdzie dostać/zdobyć pozostałe (mam jedynie GW
Fac..)
Pozostałe zdobywasz dodając kolejne kampanie :p.


Łufff. Myślałem że coś popsułem:)
Co nie zmienia faktu że mam zagwozdkę bo tu mikołaj tuz tuż i nie wiem co następne ma mi przynieść, bo Fac.. na ukończeniu jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2008 o 18:41, Quire napisał:

Co nie zmienia faktu że mam zagwozdkę bo tu mikołaj tuz tuż i nie wiem co następne ma
mi przynieść,

Ja już ten problem rozwiązałem... FC i GWEN :P A jak nie... to czerwony noc Rudolfa nabierze innego znaczenia...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 18:35, L33T napisał:

Ano i nie było "zabujcuf"


Heh, prawda. W ogóle lubię powspominać stare czasy w gw... to co teraz jest normą kiedyś wywoływało burze i wszyscy się podniecali ("ej, update był, już monk nie leci na pierwszą linię w sam środek wrogów!" "łaaaaaaaał"). To były czasy... pierwszy ekran logowania (wyglądał jak z warcrafta 3 trochę :)), brak tytułów, ubogi schowek, brak inskrypcji, hydry i minotaury dla farmerów, a thk było zabójczo trudną misją i ludzie przez tydzień, albo więcej próbowali zrobić. A jak ktoś zrobił, to się chwalił na czacie i cała gildia gratulowała :))
Nie było hard mode, a UW było dostępne tylko dla ścisłej elity, a każdy chciał mieć Fiery Dragon Sword (taki jak Rurik!). Ehh i te areny noobów w Ascalon i Yak''s Bend i abuserzy z poison arrow zdobytą po runie do droks na 8 poziomie. Łezka się w oku kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować