Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2008 o 20:29, beziojen napisał:

ale jak sherwod dugegon mi niechodzi


To jest gra w przeglądarce, więc co ma gra w przeglądarce, do normalnej gierki przez internet? Może po prostu nie masz jakiejś wtyczki, dlatego nie działa, ale to nie znaczy,że nie pograsz w Guild Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 12:26, Artas15 napisał:

No i masz racje, nadchodzi sezon Farmu No Life ;p

Zazdroszczę tym,którzy potrafią siedzieć godzinami i ciągle tłuc raptory/vaetiry :/ Gdybym tak mógł byłbym teraz dużo bogatszy :/ Gdy dają farmerski weekend zawsze sie kończy tak,że biorę się za farm w niedziele po południu/wieczorem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy farmią, że nikt nie pisze? ;<
Powiedzcie mi, niedoświadczonemu graczowi, czy jak mi wypadnie jakaś fioletowa itemka ze skrzyni to mam sellać u vendora, spróbować sprzedać jakiemuś playerowi czy może spróbować wyciągnąć jakieś surki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uruchom kompa, a następnie poczekaj aż załaduje się system. Następnie odpal Guild Wars (ikonka gdzieś powinna być na pulpicie), następnie kliknij "Create account or add access key". W następstwie zaznacz opcję "Add the access key to an existing Guild Wars Account" a dalej wpisz dane logowania się (e-mail & password). W kolejnym oknie wpisz kod seryjny z CD-Action.
By odblokować owego minipeta w grze wpisz /bonus na jakiejś postaci. Cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 20:09, kapistar1 napisał:

Powiedzcie mi, niedoświadczonemu graczowi, czy jak mi wypadnie jakaś fioletowa itemka
ze skrzyni to mam sellać u vendora, spróbować sprzedać jakiemuś playerowi czy może spróbować
wyciągnąć jakieś surki?


Fioletków nie sprzedasz graczom raczej, ale jeśli ma perfect upy to możesz je wyciągnąć i sprzedać osobno/zostawić dla siebie. No i fiolety też mogą się nadawać dla hero. ;-) Jak nie wiesz co wyciągnąć to zawsze możesz się dopisać do tematu - targu z itemkami (link w przypiętym poście).

*Jabłoński - nie odpowiem Ci, bo to pytanie było zadane już ostatnio, odpowiedź jest 2-3 strony do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 20:16, Jabłoński napisał:

mam pytanko. GW mam od niedawna i znalazłem stare cd action z kodem do mini peta , jak
dodac sobie tego minipeta?


Tak jak dodajesz sobie nową kampanie do konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 20:25, szerszeń45 napisał:

Uruchom kompa, a następnie poczekaj aż załaduje się system. Następnie odpal Guild Wars
(ikonka gdzieś powinna być na pulpicie), następnie kliknij "Create account or add access
key". W następstwie zaznacz opcję "Add the access key to an existing Guild Wars Account"
a dalej wpisz dane logowania się (e-mail & password). W kolejnym oknie wpisz kod seryjny
z CD-Action.
By odblokować owego minipeta w grze wpisz /bonus na jakiejś postaci. Cała filozofia.



dzieki.. ale z tym "ikonka gdzieś powinna być na pulpicie" to przegioles haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra wpisalem najpierw kod wszystko ok, potem w grze /bonus i /special.. a nic sie nie pojawilo tylko informacja ze miniaturka zostala dodana.. ale jej nie widze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 20:41, Jabłoński napisał:

ale jej nie widze !


Że niby Szerszeń przegiął wcześniej? Zabawne.
Miniaturka winna być w twoim ekwipunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Naciśnij w grze klawisz I i dobrze poszukaj, mini asura będzie zapewne w plecaku/torbie. Nastepnie wystarczy tylko kliknąć na niego 2 razy co spowoduje ukazanie się minipeta obok Twojej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 21:05, Prince07 napisał:

/.../

Naciśnij w grze klawisz I i dobrze poszukaj, mini asura będzie zapewne w plecaku/torbie.
Nastepnie wystarczy tylko kliknąć na niego 2 razy co spowoduje ukazanie się minipeta
obok Twojej postaci.


tak, jest..sam go znalazlem przypadkiem.. gralem przed chwilą z gosciem z nowej zelandii.. u niego jest teraz 10: rano w sobotę, zaprosil mnie do swojej gildi i ja też mogę zapraszać.. fajnie mój nick w grze to Tadzio Norek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jest moze tak mozliwosc, aby ktos pomogl mi w misjach:
-Horda Jennura lub Zatoka Nundu
-i w zadaniu Zinna: dezaktywacja R.O.X''a i N.O.X''a???
za pomoc wielkie dzieki. tylko tez taka prosba, zeby pisac w weekendy, bo w ciagu tygodnia nie mam czasu na tego typu misje (gram tylko w osikowym lesie:))
a moj nick to: Liza Carton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest gdzieś taka lista gdzie są podane max. dmg dla różnych gat. broni? Np. Różdżka, miecz, itp. I max."premie" w up-ach (czy jak to się nazywa). Bym był bardzo wdzięczny...

Której części Guild Wars potrzebuję, by mieć minipeta Asurę? Dowolną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 09:38, zajacisko napisał:

Czy jest gdzieś taka lista gdzie są podane max. dmg dla różnych gat. broni? Np. Różdżka,
miecz, itp. I max."premie" w up-ach (czy jak to się nazywa). Bym był bardzo wdzięczny...

Wszystko znajdziesz tu
http://wiki.guildwars.com/wiki/Main_Page

Dnia 29.11.2008 o 09:38, zajacisko napisał:

Której części Guild Wars potrzebuję, by mieć minipeta Asurę? Dowolną?



Dowolną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 09:55, Budo napisał:

Asurę możesz kupić od graczy za grosze, kiedyś była w CDA.


Wiem, mam gdzieś ten numer, właśnie szukam go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 09:38, zajacisko napisał:

Czy jest gdzieś taka lista gdzie są podane max. dmg dla różnych gat. broni? Np. Różdżka,
miecz, itp. I max."premie" w up-ach (czy jak to się nazywa). Bym był bardzo wdzięczny...

Gdybyś miał problem ze znalezieniem właściwej strony ze strony głównej to, tu masz bronie:
http://wiki.guildwars.com/wiki/Weapon
, tu bonusy z modyfikacji i inskrypcji:
http://wiki.guildwars.com/wiki/Weapon_bonus
, a jakbyś szukał jakiegoś konkretnego upgradu, to wygodnie jest to robić z tej strony:
http://wiki.guildwars.com/wiki/Upgrade_component
, po prostu kliknij właściwy link.
Oddzielna strona dla inskrypcji jest tu:
http://wiki.guildwars.com/wiki/Inscription
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować