Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Mnie osobiście najbardziej podoba się Nightfall. Nie tylko pod względem krajobrazów, ale także fabuły. Według mnie fabułą w Nightfall jest bardzo dobra. Misje są ciekawe, dostajemy w pewnym momencie wybór drogi, którą mozna podążać. Są fajne challengery, bohaterowie, lokacje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 12:36, HumanGhost napisał:

Mnie osobiście najbardziej podoba się Nightfall. Nie tylko pod względem krajobrazów,
ale także fabuły. Według mnie fabułą w Nightfall jest bardzo dobra. Misje są ciekawe,
dostajemy w pewnym momencie wybór drogi, którą mozna podążać. Są fajne challengery, bohaterowie,
lokacje. :)


Do Nightfall''a przekonali mnie w dużej mierze bohaterowie. Od momentu pojawienia się hero, oraz inskrybowanych broni części takiej jak Factions oraz przewałkowane już wzdłuż i wszerz Prophercies u mnie poszły w całkowitą odstawkę. Gra z hero, zdobywanie dla nich sprzętu etc. to była prawdziwa frajda. Co do fabuły; zgadzam się z Tobą, NF jest ciekawy i ma ogólnie fajny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko odnośnie Hall of Monuments. Czy jak dodamy jakiś tam armor do HoM to gdy się go wyrzuci lub rozłoży na materiały to czy wyeksponowany w HoM dany armor równiez znika? Jakoś się tego nie mogę doczytać nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 12:36, HumanGhost napisał:

Mnie osobiście najbardziej podoba się Nightfall.


Całkowicie się z Tobą zgadzam ,tylko można jeszcze dorzucić świetne modele mobów :P

A co do HoM''a. Trochę dziwne pytanie ,bo po co rozkładać armor na surowce lub wyrzucać? Zawsze można mieć go na pamiątkę. A jeśli już ktoś wyrzuci ,ludzie pisali na jakimś forum ,że nie zanika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 13:57, HumanGhost napisał:

Pytanko odnośnie Hall of Monuments. Czy jak dodamy jakiś tam armor do HoM to gdy się
go wyrzuci lub rozłoży na materiały to czy wyeksponowany w HoM dany armor równiez znika?
Jakoś się tego nie mogę doczytać nigdzie.


Chyba nie znika. Przynajmniej tak dzieje się z minipetami, które bardzo często po dodaniu do HoM zwyczajnie kasuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 14:10, Farmer Widmo napisał:

A co do HoM''a. Trochę dziwne pytanie ,bo po co rozkładać armor na surowce lub wyrzucać? Zawsze można mieć go na pamiątkę.


No niby tak, ale zdarzaja się też pomyłki. Na przykłąd moja pierwsza postacią dotarłem w Prophecies do pierwszej miejscówki z max armorami. Zrobiłem sobie armor po czym przy zakładaniu się zakręciłem i zamiast zrobić salvage starego to zrobiłem to z nowym. Do dziś nie wiem co mną kierowało. ;] hehe
Na takie nieprzewidzane sytuacje jest własnie moje pytanie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 14:12, Mudra napisał:

> Pytanko odnośnie Hall of Monuments. Czy jak dodamy jakiś tam armor do HoM to gdy
się
> go wyrzuci lub rozłoży na materiały to czy wyeksponowany w HoM dany armor równiez
znika?

Chyba nie znika.


Otóż, nie znika,na moim derwiszu mając Monument Armor rozwalilem go wyjmujac z niego +50 hp ( nie zalezalo mi czy sie rozleci czy nie bo derwem juz nie gram ) ale w HoM armor jak stał tak stoi. Mój brat celowo rozwalil Obsi dla derwa ( chodzilo mu o surowce ) i chaos glovesy, jak stało w HoM tak stoi dalej. Więc możecie śmialo rozwalac armory a one z HoMa nie znikną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 14:16, Farmer Widmo napisał:

Ale nie będę już wspominał o osobach ,które zmerchowały VS lub Obsi Edge ,bo to już tragedia
:]


kiedys gdy dodano Eternal Blade do gry, kolesiowi dropnal r13, a wtedy bylo ich tylko kilka w grze, koleś myślac jak typowy czlowiek: "co to za gówno? jeszcze r13", sprzedal go do mercha

chcialbym widziec jego mine jak sie dowiedziel ze to w "tamtych" czasach byl "skarb" ktorego ceny poza grą ( oczywiscie nie polecam sprzedawania itemow z gry za normalna kase ) sięgały 10.000$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co paragon to najfajniejsza profka jaką grałem. Ele się znudził, derwisz nie wypalił, assek to samo, ale robię perma na Amatz Basin. Do Warków jakoś nigdy skłonności nie miałem, to samo do nekromantów, mesmer mi też nie odpowiada. Monk to jednak za duże wyzwanie - lag i nagle wszyscy mają ci za złe, że źle leczysz. Ranger to samo jak warek, ale przydatny jako trapper na ZE. Rytualista trudny w prowadzeniu, a paragon? Jego siła leży w liczebności drużyny, lepszego protectora ze świecą szukać, a mnie się gra tą profesją niebywale podoba. Idziesz krzyczysz, ładujesz adrenalinę, znów krzyczysz, a team załatwia za ciebie brudną robotę. :)
Jak dla mnie to naprawdę bardzo ciekawa i niedoceniana profesja (tak jak dla innych jest nią np. mesmer). Ma swoje wady i trzeba się przyzwyczaić do swojej roli w drużynie. Nie można się nastawiać dmg widząc, że są od tego inni członkowie teamu. Rolą patronów jest ochrona i wspomagane drużyny, i za to polubiłem tą profesję.
A armory dla para są takie sobie, IMHO tylko Obsi i Norn są ciekawsze no i ew. Primevial czy Elite Sunspear. Oczywiście wszystko wersja dla female. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER

Dnia 01.12.2008 o 10:36, Qamar napisał:

Natomiast generalnie pod względem fabularnym Prophecies leży.

Niby tak bo jak się temu przyjrzeć, to okazuje się, że walczymy po trochu po każdej stronie poza Popielcami. Najpierw Askalonu, który porzucamy po jego przegranej, potem po stronie Białej Opończy walczącej z nieumarłymi, którą znowu porzucamy na rzecz Lśniących Ostrzy, których znowu porzucamy po ich przegranej i stajemy de facto po stronie nieumarłych w osobie głównodowodzącego nimi Wezyra, a po przejściu prób na pustyni i walkach w górach znowu stajemy przeciwko Wezyrowi i niszczycielom, które w końcu wylazły na powierzchnię.

Generalnie nic się kupy nie trzyma. :) Aczkolwiek w EotN na coś przydały się niszczyciele, które spotykamy przecież już w pre-searingu (inna sprawa, że cokolwiek nieżywe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia...niedługo wynajdą perme Paragona ,wiec nie masz co po zakładać sina :P Bo skoro już jest Perma Necro (na UW Sc [Plainy]) ,to wydaje mi się ,że taki Para się niedługo pojawi :P A zresztą...mam złe przeczucie ,że Perme znerfią niedługo. Daje za dużo możliwości...ale już kończę się wyżalać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 15:36, szerszeń45 napisał:

Póki co paragon to najfajniejsza profka jaką grałem.


Z tej całej pisaniny po prostu wychodzi, że nie jesteś facetem ;P
Tacy są ludzie grający parami. Human Ty się nie liczysz, bo Ty jesteś prawnikiem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy w Guild Wars Nightfall lub Factions gra duzo ludzi z polski ??? Bo boje się że kupie a nie będe miał z kim popyka ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No raczej sporo (albo nawet dużo) ,zwłaszcza na "dzielnicach" Polskich. Jestem tam zawsze full ludu. Można się z Dawida W. pośmiać (dla wtajemniczonych) :). Zawsze ktoś pomoże w misji jeśli potrzeba pomocy ,gildii od huka - profesjonalne , 4funowe i inne. Śmiało możesz kupić ,bo gra wciąga na parę równych lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 16:38, Budo napisał:

Z tej całej pisaniny po prostu wychodzi, że nie jesteś facetem ;P


Że co i jak? Co ma granie profesją x do bycia facetem, bo chyba coś nie kumam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi swoją postać a powim Ci kim jestem - zajęcia z psychoanalizy z Dr. Budo ;-).

CHyba zaczne grać sobie Partronem bo zdanie szerszennia do mnie trafia "Idziesz krzyczysz, ładujesz adrenalinę, znów krzyczysz, a team załatwia za ciebie brudną robotę. :)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 16:38, Budo napisał:

Z tej całej pisaniny po prostu wychodzi, że nie jesteś facetem ;P
Tacy są ludzie grający parami. Human Ty się nie liczysz, bo Ty jesteś prawnikiem xD


%*&^@##)&^*%()@ <<-- Strzelam focha! ;D

Rzezim -->> Paragon jest fajny. Nieźle się gra Paraway''em. Redukcja obrażeń całego teamu od 80% w górę. Przy właściwym dowodzeniu grupą właściwie się nie ginie i można nie brac resów. Niezła alternatywa dla Necroway''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 17:18, Rzezim napisał:

CHyba zaczne grać sobie Partronem bo zdanie szerszennia do mnie trafia "Idziesz krzyczysz,
ładujesz adrenalinę, znów krzyczysz, a team załatwia za ciebie brudną robotę. :)"

To jest tak jak z tymi warkami - założę się że jest wciąż pełno warków którzy nie potrafią tankować. Paragon robi dobry dps - widywałem spajki na TA 2xpara. Skoro paras nie jest casterem oznacza to że potrafi robić dobry dmg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować