Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2009 o 10:50, wdowiakm napisał:

Witam :)
Mam pytanie do osób, które zakupiły Guild Wars (pudełko Ritualist) http://www.gram.pl/sk2_8AjjGe1_Guild_Wars_Factions_pudelko_Ritualist_PL.html
Chodzi o to, że (...)


Też zwróciłem na to uwagę jak tydzień temu zamawiałem resztę kampanii. Nie martw się, to błąd CDP - nośnikiem jest DVD i jako taki jest też opisany na pudełku. Poza tym tak jak wspomnieli przedmówcy sam nośnik odgrywa tutaj rolę marginalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 11:02, Azrathel napisał:

NIE.
absolutnie odradzam wszelkie automatyczne logowania i inne śmiecie. znajomy tak zrobił
i jakiś gnój z jego rodziny skasował mu wszystkie postacie, nad którymi przesiedział
DUŻO czasu.

Wiesz do mojego kompa nie ma nikt inny wstępu poza mną. jest zabezpieczony hasłem i jeszcze nie udało się go złamać i nawet wątpię by ktoś próbował :)
Poza tym masz rację bezpieczniej będzie nie wpisując tej komendy :)

@@ChrisBgnr

Dnia 18.01.2009 o 11:02, Azrathel napisał:

Też zwróciłem na to uwagę jak tydzień temu zamawiałem resztę kampanii. Nie martw się, to błąd CDP -
nośnikiem jest DVD i jako taki jest też opisany na pudełku. Poza tym tak jak wspomnieli przedmówcy sam nośnik > odgrywa tutaj rolę marginalną.


To dobrze, że nośnik to DVD jakoś nie lubię płyt CD :)
Wiem, że te nośniki nie odgrywają większej roli ale byłem ciekaw czy to błąd z tą informacją czy nie :)

Dzięki za wyjaśnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dokładnie można zdobyć te punkty za, które można kupować klucze zaishen? Dokładnie gdzie trzeba walczyć. Bo ostatnio moglem kupić 20 kluczy ale nie wiedziałem skąd są te punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Klucze Zaishen można zdobyć z:
- wymiany 5000 pkt Balthazara (zdobywane np za pkt z Alliance Battle lub Elit Zaishen) na 1 klucz
- za RPki z Xunlai Tournament House (5RP=1klucz Zaishen) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie dostanę ulepszoną zbroję dla bohaterów? Bo chciałam pomnik w komnacie chwały dla mojej ulubionej gwen..
Wyprawa bez Gwen to nie wyprawa i dla mojego krasnalka ogdenka :D
A do tego musze kupic im zbroję ulepszoną.. Wiecie gdzie? I ile to kosztuje? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od której części zacząć? Wiem że jest poradnik, ale co to te PvP i inne to nie wiem :/ I o co cho? Tam jakaś fabuła jest w multi? <co>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nightfall od około dwóch tygodni leży na mojej półeczce i tutaj pojawia się pytanie - co kupić następne? Factions czy może zwykłe GW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 18:57, Davw napisał:

Nightfall od około dwóch tygodni leży na mojej półeczce i tutaj pojawia się pytanie -
co kupić następne? Factions czy może zwykłe GW?

Osobiście polecam GW:P (czyli jedynke), jest najlepsze. Poza tym wprowadza w cały ten "Świat" GW, dużym + też jest duża ilość skilli przeznaczonych do PvE, zaś w Factions, większość jest pod PvP :), wybierz sam co wolisz, jednak ja Ci polecam GW:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem...
Zainstalowa3em Guild Wars Eye of the North i uruchomi3em gre po godzinie czasu wyskoczy3 mi b3ąd taki jak na screenie. Reinstalacja nic nie da3a gdy? b3ąd znów sie pojawia. Instaluje teraz z p3yty Guild Wars Nightfall ale nie wiem czy to coś pomo?e... Ma ktoś podobny problem?

20090119204330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 20:43, wdowiakm napisał:

Mam problem...
Zainstalowa3em Guild Wars Eye of the North i uruchomi3em gre po godzinie czasu wyskoczy3
mi b3ąd taki jak na screenie. Reinstalacja nic nie da3a gdy? b3ąd znów sie pojawia. Instaluje
teraz z p3yty Guild Wars Nightfall ale nie wiem czy to coś pomo?e... Ma ktoś podobny
problem?

Przede wszystkim naciśnij ctrl+shit albo nie pisz polskimi znakami :) A tak ogólnie czasem tak mam że wywala okazyjnie, więc to chyba nic złego. A wszystkie pliki ściągnięte masz? Tzn uruchamiasz grę z parametrem -image i zostaiwasz na parę godzin. Bo możliwe że coś tam się nie doczytało albo nie ściągnęło, róznie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki nie wiedzialem ze forum nie wyswietla polskich znakow ;/
Ten komunikat nawet sie pojawia w czasie sciagania plikow z serwera ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie wali się coś u ANet. też spotykam wiele problemów, typu: zanik emotikonek( /guitar), dźwięku jak przerzucam na 3D z EAX-em, albo ta nieszczęsna choinka w EotN. Mam nadzieje, że te najbliższe prace konserwacyjne to poprawią -_-

@wdow--> Istnieje jakaś komenda co podczas grania ściąga te pliki, ale nie polecam. Raz że muli niemiłosiernie, dwa nie wiem czy ci pomoże.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miewam identyczny blad bardzo okazyjnie. Raz ich liczba jest skondensowana i gra potrafi wyjsc do windowsa ze 3 razy w ciagu gry, czasami tylko raz, ale ogolnie zdarza mi sie to bardzo sporadycznie, co kilka tygodni. Dokuczliwe, no ale od czego sa reconnecty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 21:01, wdowiakm napisał:

Sorki nie wiedzialem ze forum nie wyswietla polskich znakow ;/

Jak najbardziej wyświetla. Masz coś poryte w ustawieniu klawiatury lub znakach w przeglądarce. Znaki powinny być transkodowane z czegokolwiek (np. Windows CP1250) do ISO Latin 2. U ciebie nie są.

Dnia 19.01.2009 o 21:01, wdowiakm napisał:

Ten komunikat nawet sie pojawia w czasie sciagania plikow z serwera ;/

Z mojego doświadczenia wynika, że na 90% oznacza to robale i śmiecie w systemie. Możliwe również keyloggery. Guild Wars jako oprogramowanie jest bardzo stabilne. Przyczyną wypadania z gry może być zasadniczo głównie awaria sprzętu - na przykład przegrzewający się procesor CPU. GW jest pod tym względem bardzo wrażliwy. Jeżeli jakikolwiek rozkaz maszynowy nie zostanie prawidłowo wykonany z powodu drobnego błędu gra wychodzi z pracy i wraca do systemu z błędem.
Szkoda, że nie rozwinąłeś szczegółów bo możnaby zobaczyć o co chodziło.

@owiec
Jeżeli zdarza Ci się często, że gra sama wypada do windy, to musisz mieć coś zabagnione w swoim systemie. Jak żyję widziałem na swoim kompie tylko 2 wypady swojego GW do systemu - w obu wypadkach przesadziłem z overclockiem - mimo, że inne programy i gry chodziły jeszcze ok. Zwalanie wylotów na A-net nie jest w tym wypadku właściwe.

@all
Reinstalacja GW sprowadza się do wywalenia lub defragmentacji pliku gw.dat. Można mieć jedynie same gw.exe, które jest mikroskopijne i odpalić go, żeby gra sama się zainstalowała utworzyła gw.dat, utworzyła skróty w menu i zapisy w rejestrze. A po uruchomieniu automatycznie zaczęła ściągać jądro oraz najważniejsze lokacje.
Jeżeli więc coś się sypie z grą, to reinstalacja nic nie pomaga. Jednym powodem mogą być problemy sprzętowe, drugim problemy z syfem w windzie, trzecim błędy sieciowe, które skutkują wadliwym ściąganiem danych do gw.dat. Aczkolwiek to ostatnie jest nieprawdopodobne ponieważ ściągane rzeczy są weryfikowane przed dodaniem do pliku gw.dat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować