Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2006 o 01:25, Jarzy napisał:

No żesz w morde!Nie mam tak!CDP zrobiło mie w balona!!Zamówiłem przecież pre order ,ale nie
mam tych przedmiotów w tamtym miejscu wymienionych!!Czemu?Oszukali mnie?


tak wzieli twoj klucz zeby go sprzedac na allegro. po pierwsze przedmiotow nie dostajesz w pudelku z gra - zeby je uzyskac do gry trzeba wpisac specjalny, dodatkowy klucz, ktory cdp rozdawal kazdemu kto zamowil gwf u nich w sklepie. klucz ten nie ma nic wspolnego z cdkeyem factions, chodzi tu o ten bonusowy kluczyk ktory uprawnial do gry podczas preview event oraz head start. klucz ten widoczny byl na stronie moje zamowienia w sklepie gram.

kluczyk trza wpisacw w bodajze edit account ->manage acces key -> next (sorry jak cos pomylilem). potem po zalogowaniu do gry wpisujesz /preorder i dostajesz itemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 01:46, Jarzy napisał:

Czyli mam rozumieć,że już nie dorwe tego klucza,bo zamówienie zostało już zrealizowane?


sprawdz dzial moje zamowienia. chyba we czwartek pisali ze klucze beda tam widoczne... obok swojego zamowienia gwf powinienes miec. jesli nie masz to looknij na newsy o gw z czwartku - w jednym pracownik cdp pisal dokladnie jak wydobyc klucz jesli ktos "zaspal" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 01:53, D2T napisał:

sprawdz dzial moje zamowienia. chyba we czwartek pisali ze klucze beda tam widoczne... obok
swojego zamowienia gwf powinienes miec. jesli nie masz to looknij na newsy o gw z czwartku
- w jednym pracownik cdp pisal dokladnie jak wydobyc klucz jesli ktos "zaspal" :)

Kurde,Stary nie znalazłem żadnej informacji o wydobyciu tego klucza.Mógłbyś mi zarzucić linka,bo inaczej chyba sie nie dobiore do tego :( Co to za unikatowe przedmioty można dostać w Dniu Tengu?AN przedłużyło Dzień Tengu do wtorku :) Jak miło :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 02:21, Jarzy napisał:

AN przedłużyło Dzień Tengu do wtorku :) Jak miło :>


Nie przedłużyli Dnia Tengu tylko możliwość grania, dla tych co zmówili pre-order, bez posiadania cd-key''a z GW:F. Dzień Tengu to "dzień" a nie kilka dni Tengu... a dni w grze nie wydłużyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 09:43, Bartosz_Rain napisał:

eee.... czy mam schize, czy nie mam karty rejestracji??


W EK nie ma karty - klucze do rejestracji bedą rozsyłane mailem niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam pytanie, która misję robić najpierw na pustyni? Ma to w ogóle jakies znaczenie? I kolejne razem z czym (o ile w ogóle) używać Tiger''s Fury.
A co do A na RA to są beznadziejni (na razie)
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 10:37, Budo napisał:

Mam pytanie, która misję robić najpierw na pustyni? Ma to w ogóle jakies znaczenie? I kolejne razem z czym (o ile w ogóle) używać Tiger''s Fury.


Bez znaczenia która zaczniesz robić. Trzeba po prostu zrobić wszystkie bez względu na kolejność.
TF używasz żeby szybciej atakować. Możesz wcześniej rzucić jakieś preparations zwiększajace siłę ataku, Spirity i atakować. :-) TF działa bardzo fajnie kiedy wróg jest oszołomiony i każdy atak może mu przerwać akcję. Wtedy jest praktycznie bez szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2006 o 10:41, HumanGhost napisał:

Bez znaczenia która zaczniesz robić. Trzeba po prostu zrobić wszystkie bez względu na kolejność.
TF używasz żeby szybciej atakować. Możesz wcześniej rzucić jakieś preparations zwiększajace
siłę ataku, Spirity i atakować. :-) TF działa bardzo fajnie kiedy wróg jest oszołomiony i każdy
atak może mu przerwać akcję. Wtedy jest praktycznie bez szans.


No tak, tylko że ja mam W/R, a TF wyłącza mi moje ataki :>
Zobaczę, może jakiś preparation coś tu da, chociaz większość działa tylko na strzały- ale nie np Apply Poison. Szkoda, że będę musiał sie nieźle rozdrobnić (beast mastery, wilderness survival, jakies bronie, tactics, strength :O)
No nic, pokombinuję. A co do oszołmienia, to niestety nie mam możliwości powodowania takowego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 23:44, Jarzy napisał:

Wpisałem /preorder i potem zalogowałem sie ponownie jak mi radził jeden kolo w grze.SZtyletów
nadal nie widze :/ Mam całe wolne inventory i żadnych sztyletów nie widze :/


Ja ten klucz mam wpisany, itemy pojawiły mi się po stworzeniu postaci. Potrzebowałem miejsca, więc je skasowałem. A teraz komenda /preorder nie chce mi działać :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 10:48, DragonLord napisał:

> Wpisałem /preorder i potem zalogowałem sie ponownie jak mi radził jeden kolo w grze.SZtyletów

> nadal nie widze :/ Mam całe wolne inventory i żadnych sztyletów nie widze :/

Ja ten klucz mam wpisany, itemy pojawiły mi się po stworzeniu postaci. Potrzebowałem miejsca,
więc je skasowałem. A teraz komenda /preorder nie chce mi działać :/.


upewnij sie ze je masz na koncie: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=4738

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 10:50, Arkadiusz napisał:

> > Wpisałem /preorder i potem zalogowałem sie ponownie jak mi radził jeden kolo w grze.SZtyletów

>
> > nadal nie widze :/ Mam całe wolne inventory i żadnych sztyletów nie widze :/
>
> Ja ten klucz mam wpisany, itemy pojawiły mi się po stworzeniu postaci. Potrzebowałem miejsca,

> więc je skasowałem. A teraz komenda /preorder nie chce mi działać :/.

upewnij sie ze je masz na koncie: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=4738


Pamietaj ze preorderowe itemy tworza sie tylko w outpostach i miastach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie pisze, że o 12 "nieudana próba doręczenia - odbiorca nieobecny", ciekawe jakim cudem, nie było żadnego telefonu, a w domu zawsze ktoś jest. A jak u Ciebie, już ją masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego!Nie mam gdzie wpisać tego seriala do przedmiotów pre orderowych :( Daje opcje "Edit account" a potem "menage access keys",ale tam już tylko pokazują mi sie to co jest dostępne dla mojego konta GW :( Nie ma żadnej opcji gdzie możnaby wstukać klucz :( Pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 11:25, Jarzy napisał:

Nic z tego!Nie mam gdzie wpisać tego seriala do przedmiotów pre orderowych :( Daje opcje "Edit
account" a potem "menage access keys",ale tam już tylko pokazują mi sie to co jest dostępne
dla mojego konta GW :( Nie ma żadnej opcji gdzie możnaby wstukać klucz :( Pomocy :(



Klucze dodajesz z ekranu logowania (Create new account or Add new Key).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 10:30, PAZ3R napisał:

Kto zamówil pre-order i jeszcze nie dostał przesyłki (zwykła dostawa przez Pocztę Polską) ??
Ja czekam do dziś.


przeciez dostawa poczta polska trwa 3 dni robocze od wysylki!?!? trzeba miec niezlego farta i dobry urzad pocztowy zeby dzis dostac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować