Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie


Fajny obrazek dzisiaj. Patrzę, jakiś kolo rank 11 zaishen. Zagaduję:
- lol rank 11 zaishen, how many accounts do you have?
- 16 ^_^

xD

okazało się, że pracownik sklepu z grami, jak się wycofali ze sprzedaży gier na pc, to wziął sobie pozostałe kopie gw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 14:48, beziko napisał:

postanowiłem kupić GW co przemawia za tym by to kupić? Jakieś + .
Czy warto wydać na to pieniądze ?


Masz tu linki i poczytaj opinie graczy, bo mi się już nie chce pisać
http://www.gram.pl/sk3_9w7rHe5_Guild_Wars.html
http://www.gram.pl/sk2_9wrrGO5_Guild_Wars_Nightfall.html
http://www.gram.pl/sk1_8QrrGu4_Guild_Wars_Eye_of_the_North.html
http://www.gram.pl/sk4_9w7rG,1_Guild_Wars_Factions.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>postanowiłem kupić GW co przemawia za tym by to kupić? Jakieś + .
>Czy warto wydać na to pieniądze ?

Nie warto. Jeśli nie kupiłeś masz jeszcze szanse, jak już kupiłeś to jest już dla Ciebie za późno. Gra wciaga, jak chodzenie po bagnach. Gdy obcujesz z szalonymi ludźmi, który wbijają tytuł Legendary Survivor postacią z Propa sam zaczynasz mieć głupie pomysyi i zaczynasz bić surva Dervishem.

Poza tym dostrzegam brak spójności w Twoim poście skoro postanowiłeś to pytanie czy warto jest nie zasadne.


--------
Post zawiera ironie oraz znamiona szaleństwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 14:54, Budo napisał:

Fajny obrazek dzisiaj. Patrzę, jakiś kolo rank 11 zaishen. Zagaduję:
- lol rank 11 zaishen, how many accounts do you have?
- 16 ^_^

xD

okazało się, że pracownik sklepu z grami, jak się wycofali ze sprzedaży gier na pc, to
wziął sobie pozostałe kopie gw :P


Jakby na każdym miał jedną postać z God Walking Among Mere Mortals, to by był dopiero koleś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 16:18, Rzezim napisał:

Gdy obcujesz z szalonymi ludźmi, który wbijają tytuł Legendary Survivor postacią z Propa

Ekhem - czy szanowny kolega pije do kogoś konkretnego i dlaczego akurat do mnie? ;) Poprzednio spasowałem już za 3 razem i zrobiłem Rangerkę w NFie, a teraz się uparłem i było do 5-ciu razy sztuka: pierwszy poziom już mam i teraz tylko nie mogę zrobić niczego głupiego (na to mogę coś poradzić ) oraz nie mieć laga jak to do tej pory było z tą postacią (na to już wpływu nie mam niestety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 16:27, Pajonk78 napisał:

Ekhem - czy szanowny kolega pije do kogoś konkretnego i dlaczego akurat do mnie? ;)

Kolega pije mleko!! Pij mleko będziesz wielki :D

>Poprzednio spasowałem już za 3 razem i zrobiłem Rangerkę w NFie, a teraz się uparłem i było do 5-ciu

Dnia 10.02.2009 o 16:27, Pajonk78 napisał:

razy sztuka: pierwszy poziom już mam i teraz tylko nie mogę zrobić niczego głupiego (na
to mogę coś poradzić ) oraz nie mieć laga jak to do tej pory było z tą postacią (na to
już wpływu nie mam niestety).


Cóż wiesz jakie ja mam podejście do Propa jestem Elończykiem i Tyria nie została jeszcze przezemnie okiełznana, powiem bez ogródek przeraża mnie:D Nie mniej jednak bicie surva nie tylko na farmie (ja robie mix farm+questy). I musze przeznać, że to "odświeża" gre. Bo zwykle jak człowiek nabije ten 20lvl to nie chce mu się robić questów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 16:40, Farmer Widmo napisał:

O kur..ka :P Po dwóch kontach znudziłoby mi się obstawianie mAT :) Ale nieźle - bogaty
,prawie jak Mucha :P


Hehe, pytałem o kasę- mówił, że każdego miesiąca miał everlasting- sprzedawał i kupował klucze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 16:53, Rzezim napisał:

/ciach/

Miętki jesteś i tyle. :D Prop ma swój niepowtarzalny klimat, a mało kto go poczuje jeśli zaczynał grać od innej kampanii. ;)
Ja aktualnie zacząłem robić wszystkie zaległe questy, z których można dostać skille - zawsze dzięki temu zaoszczędzę trochę złotka. :) Oczywiście, gdyby mnie lagi nie męczyły tak jak dziś to grałoby mi się znacznie łatwiej, a tak muszę trochę spasować. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam pewien olbrzymi problem, który zaraz opiszę, gdyż nie mogę grać w GW. Zastanawiacie się czemu? Otóż jak to zwykle bywa w mój dzień powszedni odpaliłem grę i ku mojemu zdziwieniu wpisane hasło nie było poprawne... Czemu? Nie wiem, ale mniejsza z tym gdyż nie mogę aktualnego usunąć i wprowadzić nowe, a to dlatego że przekierowuje mnie stronę PlayNC. No więc jeśli mnie tam już przekierowało to założyłem wreszcie u nich konto. Wydaje mi się, że aby konto na PlayNC miało coś wspólnego z kontem w GW to trzeba je jakoś połączyć (przynajmniej kiedyś dowiedziałem się tak, tu na forum), no więc wybieram opcje "Use a Serial Code" i teraz trzeba wpisać, wydaje mi się że jest kod, a dokładnie jak jest tam napisane "Serial Code". i tu jest pies pogrzebany, gdyż nie wiem o co dokładnie im chodzi, gdyż kod aktywujący moja pierwszą kampanię jaką dodałem do konta w GW jak podają jest nieprawidłowy. Muszę dodać, że nie mam dostępu na e-mail na którym założone jest konto, ale to inna historia. I tu następuje moje pytanie, a mianowicie czy da się coś z tym fantem zrobić, bo szkoda mi raczej 2 lat grania i pieniędzy wydanych na wszystkie kampanie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 18:03, Budo napisał:

Hehe, pytałem o kasę- mówił, że każdego miesiąca miał everlasting- sprzedawał i kupował
klucze :O


Jak dorosnę, chcę być taki jak ten koleś X_x Ciekawe, czy budzi się o 2:00 w nocy z krzykiem "Zapomniałem sprzedać everlasta! A jutro już będzie kilka e tańszy!!!" i rzuca się do kompa... A no fakt, maniacy nigdy nie zapominają o takich ważnych sprawach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 22:44, kapistar1 napisał:

> Hehe, pytałem o kasę- mówił, że każdego miesiąca miał everlasting- sprzedawał i
kupował
> klucze :O

Jak dorosnę, chcę być taki jak ten koleś X_x Ciekawe, czy budzi się o 2:00 w nocy z krzykiem
"Zapomniałem sprzedać everlasta! A jutro już będzie kilka e tańszy!!!" i rzuca się do
kompa... A no fakt, maniacy nigdy nie zapominają o takich ważnych sprawach ;)



Ale zauważyłem, że w GW nie ma tyle maniaków i noobów co w darmowych grach np. Metin, Tibia (heh). Tam to co drugi żuli free itemki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 19:18, harnas14 napisał:

Mam pewien olbrzymi problem, który zaraz opiszę, gdyż nie mogę grać w GW. Zastanawiacie
się czemu? Otóż jak to zwykle bywa w mój dzień powszedni odpaliłem grę i ku mojemu zdziwieniu
wpisane hasło nie było poprawne... Czemu? Nie wiem

Najpierw porządnie wyczyścić kompa z keyloggerów, wirusów i śmieci.

Dnia 10.02.2009 o 19:18, harnas14 napisał:

Muszę dodać, że nie mam dostępu na e-mail na którym założone jest konto, ale to inna historia.

Pierwszy i podstawowy błąd. Jeżeli z jakiegoś powodu dotychczasowy e-mail musi zniknąć, to pierwsze co trzeba zrobić to jego zmiana w grze. Po drugie konto PlayNC należy założyć jak najszybciej i to z hasłem innym (trudniejszym do zgadnięcia) niż hasło dostępowe do samego konta gry.

Dnia 10.02.2009 o 19:18, harnas14 napisał:

czy da się coś z tym fantem zrobić

E-mail do Arena-net ze skanem wszystkich Twoich kart aktywujących, daty aktywacji o ile pamiętasz (ewentualnie zakupu poszczególnych kampanii).

Dnia 10.02.2009 o 19:18, harnas14 napisał:

bo szkoda mi raczej 2 lat grania i pieniędzy wydanych na wszystkie kampanie...?

O ile kasiarz nie zlikwiduje Ci postaci, to stracisz tylko cenne bronie i kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 00:49, Olamagato napisał:

Pierwszy i podstawowy błąd. Jeżeli z jakiegoś powodu dotychczasowy e-mail musi zniknąć,
to pierwsze co trzeba zrobić to jego zmiana w grze. Po drugie konto PlayNC należy założyć
jak najszybciej i to z hasłem innym (trudniejszym do zgadnięcia) niż hasło dostępowe
do samego konta gry.

Miałem zamiar zmienić już od pewnego czasu, lecz też mnie przekierowywało na stronę PlayNC więc dałem sobie spokój.

Dnia 11.02.2009 o 00:49, Olamagato napisał:

E-mail do Arena-net ze skanem wszystkich Twoich kart aktywujących, daty aktywacji o ile
pamiętasz (ewentualnie zakupu poszczególnych kampanii).

A jeśli chodzi o e-mail to będzie to chyba jedyne rozwiązanie zaistniałego problemu... Wnioskuję, że będzie trzeba go napisać w języku angielskim. No cóż spróbuję coś złożyć i wysłać.

Dnia 11.02.2009 o 00:49, Olamagato napisał:

O ile kasiarz nie zlikwiduje Ci postaci, to stracisz tylko cenne bronie i kasę.

Może stracę (ale to nie jest raczej keylogger), a może nie. Zresztą ważne jest abym odzyskał konto a postać jakoś przeboleje.

Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 16:19, ghos-t napisał:

Siema czy moze mi ktoś podać dobrą stronkę gdzie mogę wyceni swoje itemy albo gdzie mogą
mi je wycenic ???


Proponuję dział "targ z itemkami" na tym forum, albo google, opcjonalnie http://www.guildwarsguru.com/auction/ albo forum na owej stronie, jak wolisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować