Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2006 o 18:24, Jarzy napisał:

I mam takiego fajnego słodziutkiego
> Feniksa;)
Jakiego znowu feniksa?Zwierzaka masz feniksa czy cuś?

Peta dla rangera
Po pokonaniu shiro, czyli skończeniu ostatniej misji to dostajesz sie do placówki nazwanej divine path, tam wszyscy krzyczą "you defeat shiro!" etc, i tam sa feniksy, możesz sobie złapac na 5lvlu

Dnia 02.05.2006 o 18:24, Jarzy napisał:

No co Ty? Tak szybko można przejsć wszystkie misje? Ile ich w ogóle jest?


Bodajże 13 ale trzeba wliczyć też że jeśłi jestes powiedzmy po stronie kurzicków to niemusisz robić wszystkich po stronie luxonów, tak samo wliczone są też misje na rekord, których nieda sie skończyć a jedynie pobić czyiś rekord.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 18:27, HumanGhost napisał:

No co Ty? Tak szybko można przejsć wszystkie misje? Ile ich w ogóle jest?


Goście skończyli całą fabułe factions 24godziny po tym jak factions miał przedpreiere. Skończyli 4 godziny po premirze factions :) To się nazywa hardcorowa gra :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 20:19, Latniak napisał:

Goście skończyli całą fabułe factions 24godziny po tym jak factions miał przedpreiere. Skończyli
4 godziny po premirze factions :) To się nazywa hardcorowa gra :]


To sie nazywa zero przyjemności z gry.
Przejść całą grę w ok 24 godziny... zapewne zdarzenie to miało miejsce w Azji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na Main Landzie w Canthcie są jakieś Questy gdzie można zdobyć skille czy też trzeba je kupić u Nauczyciela skillów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 22:34, Piotrbov napisał:

Czy na Main Landzie w Canthcie są jakieś Questy gdzie można zdobyć skille czy też trzeba je
kupić u Nauczyciela skillów?


rozdaja tylko skill pointy, zadnych skilli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 20:24, Khalid. napisał:

To sie nazywa zero przyjemności z gry.

To sie nazywa bycie pierwsza ekipa na swiecie co przeszla gre ;-). Nie byla to gra dla przyjemnosci, ale satysfakcji.

Dnia 02.05.2006 o 20:24, Khalid. napisał:

zapewne zdarzenie to miało miejsce w Azji :P

Z tego co wiem to co najmniej jeden z czlonkow gildii, ktora tego dokonala pochodzi z Florydy, wiec mozliwe, ze jest to amerykanska gildia Zreszta Amerykanie maja w naturze dazenie do bycia pierwszymi, zdobywania zlota i tak dalej ;)... Gildia nazywa sie ==>> Rulers of All Realms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wymysliłem fajny build dla W/R na pve. Nudzi mnie gra ze zwykłymi zestawami skillów, więc wymyslam zawsze jakieś komba- ostatnie z desperation blow i balanced stance. Teraz mam takie cuś: ładujemy w strength i wildernes survival
skille:
Power Attack
Distracting Blow/ Griffon Sweep (jakiś dmg)
Apply Poison
Serpent''s Quickness
Troll Unguent
Healing Spring
Warrior''s Endurance- elite
Jeszcze tego nie testowałem, ale oparłem sie na niszczacym działaniu Poison w połączeniu z atakami wręcz. Żeby sie mana nie kończyła mamy elita, a serpent''s quickness odnawia nam attack skille- poza tym to stance i często pomaga w bonusach broni. Leczenie zapewnia przetrwanie na polu bitwy, a healing spring, to tak trochę ze względu na deficyt monków. Ogólnie nieskończoność many+szybkie ataki ze skillami+trucizna, powinno działać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Aha, ostatnie miejsce zajęte na rez/capture signet. Healing Spring można zastapić Antidote Signet, ostatnio stwierdziłem, że to świetna sprawa, bo oslepienie to najgorsza zmora woja, a często sie zdarza na pustyni...
napiszcie jak Wam sie widzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie, ze healing sprong ani razu nie użyjesz - to trap, a wiec easy interrupt. A jako wojownik raczej walczysz wręcz i jesteś wystawiony na ataki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z bambuskiem.Healing spring to generalnie lipa i nie nadaje sie na polu ostrej walki!Chyba,ze masz skilla,ktory daje ci blokowanie albo unik jak np.whirling defence.Ale to juz expertise

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 00:40, Jarzy napisał:

Zgadzam sie z bambuskiem.Healing spring to generalnie lipa i nie nadaje sie na polu ostrej
walki!Chyba,ze masz skilla,ktory daje ci blokowanie albo unik jak np.whirling defence.Ale to
juz expertise


Factions chyba wprowadza skilla który powowuje żę trapy nie są easily interrupted. A może taki już jest... w każdym bądź razie gdzieś coś takigo widziałem. Dzięki takiej umiejętności healing spring może się okazać całkiem ciekawym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 00:24, Bambusek napisał:

Obawiam sie, ze healing sprong ani razu nie użyjesz - to trap, a wiec easy interrupt. A jako
wojownik raczej walczysz wręcz i jesteś wystawiony na ataki.


Nie, no healing spring używany byłby raczej tuż przed walką- to jednak 10 sekund leczenia dla całej ekipy.

Mam pytanie- jak mam elita na pasku i biore signet of capture, to jak złapię elita, to mam dwa? :P
Wiem, że głupie, i pewnie niedługo sam sie dowiem, ale co tam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 09:26, Budo napisał:

Mam pytanie- jak mam elita na pasku i biore signet of capture, to jak złapię elita, to mam
dwa? :P


Przez pewien czas masz dwa, albo nawet możesz mieć więcej, ale jak wrócisz do miasta albo zmienisz plansze to Ci znowu zostaje tylko jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 08:23, Bartosz_Rain napisał:

jest taki skill. nazywa sie >Trapper''s Focus<


Jest jest, tyle że to elit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dobra to tak- musze sie pochwalić, że zabiłem Glint za pierwszym razem. Mieliśmy dobrą ekipę, ale monków tylko henchów. Wg mnie smoczek jest trochę przereklamowany, tylko nie wolno go atakować jak ma na sobie tego skina. Najlepiej przydaja sie degeny i poison, a oprócz tego dobry interrupter (żeby stopować hibernację). Ogólnie mój opisany wyżej build sie sprawdził ekstra, bo smoki po prostu potrułem, many nie brakuje, a co więcej healing spring przerwano mi raz, a rzucałem zawsze w ogniu walki :P
Jednak zastepuje antidote signet, bo oslepienie mnie doprowadza do szału ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dobra poratujcie mnie- dajcie jakiś build na farm dla W/R, bo kaskę muszę zbierać na zbroję z Droks a potem Granite. Czy w ogóle da sie jakoś farmić tą klasą? Jak nie to zostają mi runy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Tyrii jest collector,który ma miecz 15>50?Jeżeli tak to gdzie go znajde?

Budo->poleciłym zmienić drugą klase na Mo i klepać Ettiny.Opłacalne zajęcie.Chociasż jak wczoraj farmiłem ettiny to doastałem tylko superior fire i illusion :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 12:17, Jarzy napisał:

Czy w Tyrii jest collector,który ma miecz 15>50?Jeżeli tak to gdzie go znajde?

Budo->poleciłym zmienić drugą klase na Mo i klepać Ettiny.Opłacalne zajęcie.Chociasż jak
wczoraj farmiłem ettiny to doastałem tylko superior fire i illusion :/


Właśnie chodzi o to, że nie chcę zmieniać klasy ;]
Już przekopałem trochę necik i znalazłem jeden build na grawle z toporem i poison, ale wolałbym coś na pustynię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2006 o 01:06, Latniak napisał:

Factions chyba wprowadza skilla który powowuje żę trapy nie są easily interrupted. A może taki
już jest... w każdym bądź razie gdzieś coś takigo widziałem. Dzięki takiej umiejętności healing
spring może się okazać całkiem ciekawym rozwiązaniem.


Ale jest również Mesmerowski skill który robi że akcji nie można interrupted

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować