Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2006 o 15:05, Budo napisał:

No właśnie przejrzałem kilka buildów, na gryfy/minosy/trolle i opierają sie wszystkie na cyclone
axe i poison. Reszta skilli to leczenie (unguent, signet) i różne takie na przeżycie w stylu
Dolyak Signet, Gladiator''s Defence, Bonetti, Shield Stance itd. Zobaczymy co z tego wyjdzie,
ale wszędzie piszą że to ogólnie "challenging" itd ;]
Jak nie to runy może zaczne klepać.
Ps gdzie najlepiej farmić minosy? W Elona?

Ja farmie minosy w Elonie.Przy okazji kosze tez dune burrowery.W TAlus chute koło droknaru możesz kosić trole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie - jak dużo kasy kosicie z farmienia? Bo nie wiem, czy nie porzucić mojej elementalistki (i przerzucić się na cos innego) produkującej jedynie 1-1,5k w zlocie i śmieciach na 5-8 minutowy wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standardowy wypad mysle :)
Prawidłowo i klasycznie :)
Mysle, ze jedynie byś mogł zamienić ja w farmujacego ele/mo 55hp, ale to już inna bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 19:30, graczomaniak napisał:

Tak jak w grach RPG.:) Chodzisz irozwalasz wszystko co sie rusza :D.


chodzi mi o system walki a nie jej wyglad....(klika sie na przeciwniku, turowo, czy tez za pomoca klawiszy)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 19:34, pitirules napisał:

chodzi mi o system walki a nie jej wyglad....(klika sie na przeciwniku, turowo, czy tez za
pomoca klawiszy)??

Żeby atakowac przeciwnika po prostu raz na nim klikasz lub zaznaczasz go i naciskasz spację, a postać robi już sama to co trzeba. Poza tym musisz jednak używać skilli za pomoca klawiszy 1-8 lub wybierając je myszką. Wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym. Nie za bardzo wiem, do czego to przyrównać. Nie grałem w Morrowinda, ale słyszałem, że (nie wiem czy w tej chwili nie wprowadzam Cię w błąd) tam system jest podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, system walki jest podobny do tego z Morrowinda. W trakcie walki najważniejsze jest umiejetne wykorzystanie skilli. Coś jak rzucanie czarów w trakcie walki. Z tym, że nie liczy sie kto rzuci więcej i potężniejszych ale jakie, w jakiej kolejnosci i w jaki sposób (czas rzucania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 19:44, Słupek napisał:

Żeby atakowac przeciwnika po prostu raz na nim klikasz lub zaznaczasz go i naciskasz spację,
a postać robi już sama to co trzeba. Poza tym musisz jednak używać skilli za pomoca klawiszy
1-8 lub wybierając je myszką. Wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym. Nie za bardzo wiem,
do czego to przyrównać. Nie grałem w Morrowinda, ale słyszałem, że (nie wiem czy w tej chwili
nie wprowadzam Cię w błąd) tam system jest podobny.


Niedokładnie. Bo tu w sumie chodzi tylko o uzywanie skilli, bez skilli to przeciwnikowi nic nie zrobisz (tylko woj ma łatwość klikania i czekania, ae też ma swoje skille, z których korzysta) Ja ten system potrafię przyrównać tylko do systemu walki w innych grach MMO, nigdy czegos tkaiego (używanie skilli za pomocą hotkeyów) w grze singlowej nie widzialem. Tego systemu walki na pewno nie można przyrównać do Morrowinda ni do Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No właśnie, ten system nie jest podobny ani do tego w morro, ani tym bardziej w gothicu. nie robisz komb mieczem, nie blokujesz sie tarczą, żeby atakowac wroga az do jego śmierci wystarczy raz na nim kliknąć, najardziej licza sie skille, nawet wojownik ma zawsze pełen zestaw i ze wszystkich korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten tryb walki można chyba najbliżej porównać do Neverwinter Nights, oczywiście z wyłączoną aktywną pauzą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 22:11, pitirules napisał:

tryb walki o którym mówicie najbardziej przypomina ten z gier strategisznych w czsie rzeczywistym
i niektórych rpg.


Powiem łopatologicznie. Walka wygląda tak:
Widzisz przeciwnika. Naciskasz ''tab'', by go zaznaczyć, używasz skilla wciskając ''<1,8>'', używasz drugiego skila wciskając analogicznie ''<1,8>''. W międzyczasie, jeśli włączałeś skille w pewnych odstępach, twoja postać atakuje z ataku normalnego. I tyle. Należy tylko pamiętać, że normalne ataki są tylko dopełnieniem do skilli, by twoja postać podczas walki nie dłubała w nosie, a zajęła się czymś bardziej pożytecznym.
Mógłbym wymienić zalet tej gry wiele, bardzo wiele, ale powiem inaczej. Nie żałuję nawet tych pieniędzy, które poszły na przesyłkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Co to jest code= 013?
Wykopało mnie z gry, potem próbuję sie zalogować na nowo i wyskakuje takie coś i jest napisane, żebym spróbował za kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować