Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2006 o 11:46, Budo napisał:


Dobra poratujcie mnie- dajcie jakiś build na farm dla W/R, bo kaskę muszę zbierać na zbroję
z Droks a potem Granite. Czy w ogóle da sie jakoś farmić tą klasą? Jak nie to zostają mi runy
;]


Zawsze możesz poszperać tutaj:
http://www.guildwarsguru.com/forum/showthread.php?t=88314

Gdzies tam jest build Ractoha do farmienia solo FoW (spidery - nie istotna jest druga profesja) i UW
O znalezłem te dwa posty...
FoW: http://www.guildwarsguru.com/forum/showthread.php?t=77852
UW: http://www.guildwarsguru.com/forum/showthread.php?t=86797

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 12:25, Piotrbov napisał:


> Factions chyba wprowadza skilla który powowuje żę trapy nie są easily interrupted. A może
taki
> już jest... w każdym bądź razie gdzieś coś takigo widziałem. Dzięki takiej umiejętności
healing
> spring może się okazać całkiem ciekawym rozwiązaniem.

Ale jest również Mesmerowski skill który robi że akcji nie można interrupted


Sa takie dwie mantry. Jedna tania która powoduje ze nie można prrzerwać i zaraz po pierwszym który miał być przerwany się kończy, oraz druga która trwa cały czas, i jeżeli akcja miała być przerwana to tracisz energy albo mantra sie koncz (jak sie skonczy energia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 12:22, Budo napisał:

Właśnie chodzi o to, że nie chcę zmieniać klasy ;]
Już przekopałem trochę necik i znalazłem jeden build na grawle z toporem i poison, ale wolałbym
coś na pustynię :D

Spróbuj tego samego.Weź cyclone axe,whirling defence,apply poison,troll unguent.Te rzeczy Ci sie przydadzą.Oczywiście weź bonettis defence albo ewentualnie Wariors Endruance.Do tego może Endure Pain i klep minotaury,bo one nie są wymagające.Myśle ,że powienieneś sobie poradzić.I ładuj jak najwięcej w Wilderness,żeby trucizna długo działała.Taki jest mój pomysł.Póki co teoretyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No właśnie przejrzałem kilka buildów, na gryfy/minosy/trolle i opierają sie wszystkie na cyclone axe i poison. Reszta skilli to leczenie (unguent, signet) i różne takie na przeżycie w stylu Dolyak Signet, Gladiator''s Defence, Bonetti, Shield Stance itd. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale wszędzie piszą że to ogólnie "challenging" itd ;]
Jak nie to runy może zaczne klepać.
Ps gdzie najlepiej farmić minosy? W Elona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff znalazłem fajny build do farmu Trolli. Itemki nie wypadaja zbyt wspaniałe, ale mozena chociaż zdobyć troche kasy. W sumie nic odkrywczego - builr dla trappera. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 15:08, HumanGhost napisał:

Uff znalazłem fajny build do farmu Trolli. Itemki nie wypadaja zbyt wspaniałe, ale mozena chociaż
zdobyć troche kasy. W sumie nic odkrywczego - builr dla trappera. :-)


To może byś sie podzielił, nie jestes tu jedynym łowcą :P
PS czytałem, że trolli kompletnie sie farmić nie opłaca ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 15:10, Budo napisał:

To może byś sie podzielił, nie jestes tu jedynym łowcą :P
PS czytałem, że trolli kompletnie sie farmić nie opłaca ;]


Build jest taki:
Escape [e]
Troll Unguent
Barbed Trap
Flame Trap
Dust Trap
Serpents Quickness
Quickening Zephyr
Energising Wind

Oczywiście coś mozna zmienić, np. EW można zmienić na coś innego. Ale to juz subiektywny wybór.
Co do opłacalności. Przedmioty nie lecą zbyt potężne - przez 15 minut tylko jedna złota tarcza, ale przez to 15 minut można zdobyć ponad 1k. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 17:05, Arar napisał:

Co do farmu. Znacie jakiś dobry build dla necro? Ale żeby ten farm był solo.


Dobry jest tzw. touch build do solo farmu. Ale póki co najskuteczniej wychodzi mi tym buildem farm drake''ów koło Elona Reach. Build opiera się na Blood Magic:

Barbed Signet - można wymienić na Vampiric Gaze
Blood Renewal
Dark Pact
Life Siphon
Touch of Agony
Vampiric Touch
Troll Unguent
Throw Dirt

Dwa smoki można spokojnie zabić. Trzy już z trudnościami. Parę razy ubiłem też bossa, ale to juz trzeba miec farta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2006 o 17:09, HumanGhost napisał:

Troll Unguent
Throw Dirt


Czas zmienic klase. Ale to jest build dla N/R czy dla R/N ?

Mam pytanie dotyczące PvP, przy tworzeniu postaci jest niewiele skili jak odblokowac reszte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 17:14, Arar napisał:

Czas zmienic klase. Ale to jest build dla N/R czy dla R/N ?


No tak zapomniałem. To jest build dla R/N. Ale samymi skilami Necro też da się grać. Nie pamiętam jednak co tam trzeba było jeszcze wziąć.

Dnia 03.05.2006 o 17:14, Arar napisał:

Mam pytanie dotyczące PvP, przy tworzeniu postaci jest niewiele skili jak odblokowac reszte?


Przechodząc grę PvE wyonując questy lub kupując skille u skill traderów. Można też odblokować skille dla postaci w trybie PvP kupując je u priesta Balthazara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli odblokujesz skill wgrajac campaign to masz odkryty w pvp także. Mozesz też, kupowac skille w pvp, ale chyba trzeba wiecej cierpliwosci do tego niz na pve:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieeee !!! Wchodze w sklep gram.pl daje na GW:F i patrze a kosztuje ono o 10 zł drożej (chodzi o to że można wykożystac mniej wPLN) i jeszce nie ma bezpłatnej dostawy :( ! Kur...cze a urodzinki mam za tydzien i wtedy bede mogł sobie kupic tą grę za swoje pieniądze (u mnie tak jest ze nie moge sobie normalnie kupic gry tylko trzeba okazji a rodzice nie pozwalają dostac gry na urodziny :( ) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2006 o 17:18, HumanGhost napisał:

No tak zapomniałem. To jest build dla R/N. Ale samymi skilami Necro też da się grać. Nie pamiętam
jednak co tam trzeba było jeszcze wziąć.


Ale dla N/R też będzie działał?

Dnia 03.05.2006 o 17:18, HumanGhost napisał:

Przechodząc grę PvE wyonując questy lub kupując skille u skill traderów. Można też odblokować
skille dla postaci w trybie PvP kupując je u priesta Balthazara.


Zapomniałem dodac, że chodzi mi o odblokowywanie skili w PvP. Już (chyba) ostatnie pytanie do PvP na jaką klase jest największe "zapotrzebowanie"? Nie chce mi sie stac przez 15 minut i krzyczec (na arenach) "LFP"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 17:27, Arar napisał:

Ale dla N/R też będzie działał?


Hmm sądzę, ze tak, bo i tak używa się głównie skilli Necromanty. Pokombinuj, może jeszcze da się go dopracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Po co Ci Serpents Quickness :O
Aha, jeszcze jedno- gdzie farmisz, bo minosy średnio opłacalne (ok 3k + rogi w... godzine ;/)
Złożyłem taki build
Cyclone Axe
Apply Poison
Executioner''s Strike
Troll Unguent
Gladiator''s Defence
Bonneti''s Defence
Shield Stance
Dolyak Signet
i działa nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 17:05, Arar napisał:

Co do farmu. Znacie jakiś dobry build dla necro? Ale żeby ten farm był solo. Wszystko co znalazłem
był Necro + Monk (nie mylic z N/Mo).


A czemu po prostu nie N/Mo? Bardzo dobre płączenie, mino i trolle padają jak muchy, na FoW i UW też się solo da, ale to już wyższa szkoła jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 17:35, Budo napisał:

Aha, jeszcze jedno- gdzie farmisz, bo minosy średnio opłacalne (ok 3k + rogi w... godzine ;/)


Na początku farmiłem na smokach przy Elona Reach. Trochę mi sie znudziły i zaczęłem farmić na Ettinach, ale tam nic mi nie chce wypaść dobrego - sam szajs. Dziś zacząłem na Trollach przy Drok. Uzbieram trochę kasy i wymysle coś jeszcze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować