Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2009 o 12:23, Budo napisał:

Skąd ja mam brać ene na te wszystkie duchy? :D

OoS, Boon of Creation...albo czekać aż obniżą koszt w następnym updacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

* Cry of Pain: functionality changed to: "Interrupt target foe''s skill. If that foe was suffering from a Mesmer Hex, that foe and all foes in the area take 25...50 damage and -3..5 Health degeneration for 10 seconds."
WEEEEEEEEEEE!!!!! :D Cryerzy won! A update w porządku jest, na nic nie narzekam. I PS może wreszcie nieco bardziej zbalansują :P Teraz combo powinno więcej trwać bo nie wrzuci sie na raz twisting fangs i blades of steel ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby większośc skilli paragona sie ulepszyło, rytka również, ale punktów na klucze nie dostałem więc update jest be (i to na obydwu kontach...).
Ale to nic, cytuję z amerykańskiego GToB: "OMFG LOL!!! Now my 9 gw accounts are useless..."

; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 14:47, Master_J napisał:

OoS, Boon of Creation...albo czekać aż obniżą koszt w następnym updacie :P


Hehe, tak, następny update obniża koszt wszystkich duchów do 5 ;]
Zauważyłem, że Signet of Spirits z Boon of Creation daje 15 ene i 130 życia, no i jeszcze 3 ofensywne duchy :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 17:07, Ash napisał:

Ale to nic, cytuję z amerykańskiego GToB: "OMFG LOL!!! Now my 9 gw accounts are useless..."


Akurat ja też nie dostałem (na 5 kontach)... Właśnie, czy ktoś wie, dlaczego część dostała repki, a część nie i dlaczego akurat te osoby (jakieś zamierzone działanie, bug, czy totolotek)? I czy ktoś ma zamiar nam dać te punkty w najbliższych dniach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"We''ve received reports from a few players saying they had problems getting their Xunlai Tournament House points this month. We''re aware of the issue, and will be looking into it. If you''re having issues with this, please contact our Customer Support Team. We apologize for the inconvenience and hassle this is causing those players. Thank you in advance for your patience."
http://wiki.guildwars.com/wiki/User:Regina_Buenaobra/Journal#Xunlai_Tournament_House_Points_-_18_June_2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto piszę do nich w tej sprawie, to niech napiszę i za mnie... nikt? A to się nie dziwie ;)
Po jakiego grzyba do nich pisać jak POŁOWA graczy nie ma rpków, jak nawet i lepiej. Taką liczbę da się zauważyć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko niedotyczące XTH ;p.
na pvx do discorda jest build any/A, i tu jest pytanie, czy te skille da się jakoś zastąpić? Bo średnio mi się usmiecha biegać z Assassin''s Promise, skoro gram derwem. A jeżeli tak, to co ja tam jeszcze złożyć mogę? Bo o ile kilka buildów dla derwisza zrobiłem, to tutaj nie mam żadnego pomysłu :F
Edit: I chyba czegoś nie ogarniam? Bo kiego grzyba tu 2 shouty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie piszcie już maili do supportu, żeby im skrzynki nie zaspamić na razie. Odpisali, że wiedzą i pracują nad tym i że kilka dni im zejdzie. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie.

Pernia---> ja olewam to i chodzę sabwayem z takim buildem, jakim chcę. Tutaj chodzi o bardzo duży dmg i ciągłe odnawianie się skilli, a także wrzucanie hexów i kondycji pod discord.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2009 o 10:09, Budo napisał:

Pernia---> ja olewam to i chodzę sabwayem z takim buildem, jakim chcę. Tutaj chodzi
o bardzo duży dmg i ciągłe odnawianie się skilli, a także wrzucanie hexów i kondycji
pod discord.

No ja też tak robiłem, ale robiąc 2 dungeony na NM (Catacombs of Kathandrax i Rragar''s Menagerie), głupio było patrzeć jak mnie tak młucą, że zarobiłem na nich łącznie ponad 50 śmierci, a robiłem je 6 czy 5h. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maila w sprawie rp nie warto pisać, zbyt wiele się nie dowiecie.


Hello,

As you are aware, the distribution of May Xunlai Tournament Points took place on June 18th. Unfortunately, a problem developed during the distribution. Many players received their points, but some players appear to have received the incorrect number of points, and others did not receive any points at all, even though they did make predictions.

The dev team is currently reviewing the situation in order to determine the best means to correct the problem. The team will be need a few days to settle on and implement a resolution. In the meantime, we greatly appreciate your patience as we address the issue.

Regards,
GM Phields
The Guild Wars Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra, zmiana taktyki. Derwisz ma mało perspektyw, co prawda tam mam więcej tytułów zmaxowanych ale w elema włożyłem więcej kasy, pracy, itepe, i żal byłoby nim nie grać. To teraz inaczej, ma ktoś coś dla discorda na elema? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Achtung plejers!
Tworzona jest oficjalna grupa graczy dla testów planowanych rozwiązań mających nadejść w gw. Będą to tacy beta-testerzy nowych pomyslów, szczegóły wkrótce, wymagane 18 lat i ogarnięty angielski i pewnie jeszcze kilka innych rzeczy.
Planowane jest też usunięcie hero z gvg i HA!

Myślę, że l33towi, który już od dawna smęci i wieszczy śmierć gw można powiedzieć, żeby spadał na drzewo, bo jak widać ciągle coś się dzieje i dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 10:42, nieszczescie napisał:

Dla elema Assassin''s Promise jest naprawdę świetną elitką więc możesz biegać z buildem
z pvxwiki ;D A reszte skilli daj według uznania.


właśnie wiem, ale zamiast discorda jade jednak Sabwaya ( spróbuje, może na elemie będzie inaczej ;) ), i Assassin''s Promise Nuker dla samego siebie. Jest całkiem ok ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie, a mianowicie nie grałem w Gw ponad pół roku, jakieś 2 miesiące temu grał na moim koncie brat kumpla, bo zmasakrowaniu twarzy BK(brata kumpla), wkręceniu mu sutków w maszynke do mielenia mięsa, powbijaniu gwoździ w paznokcie itp itd nie przyznał się, więc chyba mu wierze.
A nie przyznał się do tego że sprzedał mi armor.
Zapodział mi się gdzieś armor Vabbian dyed black... dla Dervisha, nie ma go w storage, nie ma go w Ekwipunku, mam go tylko w HoM dodanego, więc czy jest sens pisać do supportu o to że dziwnym trafem wsiąknął mi armor?
I czy w ogóle w GW, GMowie oddają "wsiąknięte" itemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować