Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Zobacz dokładnie dokładniuśko wszystkie torby i sprawdź na innych postaciach (bywa...), moga je mieć, lecz nie mogą założyć.

Co do wziąknięcia, pancerz nie znika od tak, brat albo ściemnia albo sam coś niechcący zrobiłeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To fajny brat kumpla. Nie oddawaj konta, o ile nie masz kooś naprawdę zaufanego. Musiał przepuścić ten armor i nikt Ci go nie odda, na pewno nie support.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 10:34, nieszczescie napisał:

Maila w sprawie rp nie warto pisać, zbyt wiele się nie dowiecie.

...

A ja napisałem do nich. Niech wiedzą że ktoś taki jak ja nie dostał punktów i nie może ich wymienić na Zkeye.
Jak już jesteśmy przy Zkeyach.
Gdzieś zlazłem info że titl związany ze skrzynią Zaishen wpływa na jakość itemków z nich wypadających?
Pytam bo zastanawiam się czy warto wydawać kasę na klucze i wbijanie tilta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2009 o 18:01, Quire napisał:

Gdzieś zlazłem info że titl związany ze skrzynią Zaishen wpływa na jakość itemków z
nich wypadających?


ja słyszałem, że lepsze itemy wypadają, jak siedzi się przed kompem nago i z selerem w ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma sprawdzony sposób na N.O.Xa? W ogóle na przejście tego jednego zadania? Po prostu rozwalam mu pół życia, a potem on dwie umiejętności włącza i wszyscy giną. To jest chore... Mimo, że mam umiejętność na przerywanie, to nie da się przerwać jego "niszczenia" nie wiadomo dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Po pierwsze weź rangera z broad head arrow i interruptami i ogłuszaj Noxa. Po drugie rozwalaj te wszystkie małe golemy i najlepiej zrób to z kimś, tak żebyś nie brał henczów do party. Ja nie pamiętam problemów z jakimkolwiek z golemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 09:02, Budo napisał:

Po pierwsze weź rangera z broad head arrow i interruptami i ogłuszaj Noxa. Po drugie
rozwalaj te wszystkie małe golemy i najlepiej zrób to z kimś, tak żebyś nie brał henczów
do party. Ja nie pamiętam problemów z jakimkolwiek z golemów.


A jak się te małe golemy rozwala to też osłabia to N.O.X-a? Też mam problem z tą misją, ale po prostu jest to strasznie monotonne - jadę tego golema 15minut i dupa - 10% życia mu ubywa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 09:09, Ancient_Lord napisał:

A jak się te małe golemy rozwala to też osłabia to N.O.X-a?


Tak, niektóre z nich leczą Noxa, inne same atakują, a jeszcze inne wzmacniają czary dużego.

Dnia 21.06.2009 o 09:09, Ancient_Lord napisał:

jadę tego golema 15minut i dupa - 10% życia
mu ubywa ;/


http://guildwars.wikia.com/wiki/Rectifier_Bit_Golem
On jest twardy i tak, ale bez przesady, nie zajmuje więcej niż jakieś 5 minut... wyposaż się w różne skille pve, np Pain Inverter powinien pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 12:45, Budo napisał:

/.../

To fajny brat kumpla. Nie oddawaj konta, o ile nie masz kooś naprawdę zaufanego. Musiał
przepuścić ten armor i nikt Ci go nie odda, na pewno nie support.

No brat kumpla to nie kumpel, nie czuje sie specjalnie jakoś zły, bo w GW nie gram, a jak gram to tylko Warriorem. Bardziej mi chodziło o sam fakt czy support w GW prowadzi takie akcje czy nie a nie o reprymendy jaki ze mnie "retard" ze oddałem komuś konto. Bo gdybym dalej grał w GW to bym tego postu nie napisał bo ktoś by zawisł na stryczku a ja poszedł bym do paki. Ale widze ze nie odwiedzałem topicu przez ponad poł roku ale miłość i pomocność "ojca" Budo pozostały.
Infinitas-> Nie za bardzo wiem o co ci chodzi, tzn nie wiem czy to ironia czy dodali do GW coś o czym nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 11:48, Vaadeer napisał:

Ale widze ze nie odwiedzałem topicu przez ponad poł roku ale
miłość i pomocność "ojca" Budo pozostały.


Heh, miło, że mogłem pomóc, tak jak mówiłem, support nic tu nie wskóra.

Dnia 21.06.2009 o 11:48, Vaadeer napisał:

Infinitas-> Nie za bardzo wiem o co ci chodzi, tzn nie wiem czy to ironia czy
dodali do GW coś o czym nie wiem.


Chodziło mu o equipment packi, które dodali niedawno. To taka dodatkowa torba w ekwipunku, które ikonka mieści się na prawo od innych toreb w inventory. Można w niej trzymać tylko broń i zbroje, ale nie wiem czy ten Twój znajomy w ogóle takie coś wykupił, ale skoro mówiłeś, że przerzuciłeś całe inventory to raczej i tam nie będzie. Możesz sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hmm dobra nie ma, ale tak sie zastanowilem to pewnie wiem co sie stalo. On potrzebowal pieniedzy na armor dla sina(jako mądry człowiek gdy konczyłem grać w GW kase z allegrowałem :) armor na dervie bl w inventory, więc on jako ostatni retard robil sell out calych inventory nie za bardzo patrząc co sprzedaje. Ahhh retardem być. Z drugiej strony mam teraz lvl 20 sina i 10 elite sin tomow więc Perma SF Farmway incoming!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 09:18, Budo napisał:

http://guildwars.wikia.com/wiki/Rectifier_Bit_Golem
On jest twardy i tak, ale bez przesady, nie zajmuje więcej niż jakieś 5 minut... wyposaż
się w różne skille pve, np Pain Inverter powinien pomóc.


Pain Inverter? To elitka?
Ja używam tam Endure Pain.

I pytanko - ew. mógłbyś pomóc in-game?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 12:37, Ancient_Lord napisał:

Pain Inverter? To elitka?


http://guildwars.wikia.com/wiki/Pain_Inverter
Skill, który kładzie najgroźniejszych bossów w sekundę, najlepiej działa na wrogów z obrażeniami obszarowymi.

Dnia 21.06.2009 o 12:37, Ancient_Lord napisał:

I pytanko - ew. mógłbyś pomóc in-game?


Eee, zależy o co chodzi, w grze jestem Warmaster Budo, jak mnie kiedyś złapiesz, to napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem, że najlepiej mieć łowcę z BHA i kogoś z "interruptami" - tak jak napisałeś Budo. Na dodatek świetny na "bossów" podobno jest "build" KD Spammer. Wszystko super, tylko, że nie mam GW:EN.

Budo, on nie jest trudny aż do momentu, gdy traci 50% życia. Ale dziś jest nowy dzień, więc może się uda i zdobędę te 10k.

I wg. Wiki te golemy małe wybuchają, gdy N.O.X ma 50% życia. Przy 25% następuje deaktywacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 12:41, Budo napisał:

http://guildwars.wikia.com/wiki/Pain_Inverter
Skill, który kładzie najgroźniejszych bossów w sekundę, najlepiej działa na wrogów z
obrażeniami obszarowymi.

Ooo, to z GWEN-a - to do0piero potem będę miał. Bo na razie masteruje Nightfalla

Dnia 21.06.2009 o 12:41, Budo napisał:

> I pytanko - ew. mógłbyś pomóc in-game?

Eee, zależy o co chodzi, w grze jestem Warmaster Budo, jak mnie kiedyś złapiesz, to napisz.


Kk, już zapiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

N.O.X pokonany. Nie wiem czy w ogóle, jakąś umiejętność zdołał załadować.
A poza tym takie pytanie... Czy M.O.X potrzebuje jakiejś broni? Raczej nie, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować