Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Siemka - mam pytanie odnośnie Bonus Mission Pack.

Czy rzeczywiście opłaca się wydać na te 4 misje 40złtych? Są tam jakieś nowe skille, bronie (jeśli tak to jakie) i inne duperele? Pytanie skierowane głównie do posiadaczy BMP, gdyż nie wiem, czy wydać na to kaskę, czy lepiej odkładać powoli na kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 17:29, Ancient_Lord napisał:

Czy rzeczywiście opłaca się wydać na te 4 misje 40złtych? Są tam jakieś nowe skille,
bronie (jeśli tak to jakie) i inne duperele? Pytanie skierowane głównie do posiadaczy
BMP, gdyż nie wiem, czy wydać na to kaskę, czy lepiej odkładać powoli na kompa?


Jeśli chcesz poznać historie, Gwen, Togo itd. to polecam. Te misje sa całkiem nieźle zrobione. Żadnych nowych skilli kupując BMP nie dostaniesz, a bronie, to za wypełnioną książkę, cczyli przejście danej historii możesz wymienić na zwyczajne bronie max dmg każdego rodzaju ( tylko że mają unikalny skin, które można tylko dostać mając tego BMP )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój do dziś nosi zwykła kosę, którą miał jak go zdobyłem. Teraz już mi ten hero średnio potrzebny więc z niego nie korzystam zatem i o sprzęt dla niego nie muszę się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 18:42, Piotrbov napisał:

Jeśli chcesz poznać historie, Gwen, Togo itd. to polecam. Te misje sa całkiem nieźle
zrobione. Żadnych nowych skilli kupując BMP nie dostaniesz, a bronie, to za wypełnioną
książkę, cczyli przejście danej historii możesz wymienić na zwyczajne bronie max dmg
każdego rodzaju ( tylko że mają unikalny skin, które można tylko dostać mając tego BMP
)


A te misje długie chociaż?

Widziałem te skiny broni, i muszę powiedzieć, że są naprawdę ładne.

I jeszcze pytanie - czy w GW uświadczę jakiś skinów "wielkich" broni? Chodzi mi np. o potężny topór, czy ogromny mieczyk lekko w stylu Warcraftowym, bo okropnie mi się takie coś podoba, a na razie noszę średnio duży toporek bez takich fajerwerków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 21:05, Ash napisał:

Mój do dziś nosi zwykła kosę, którą miał jak go zdobyłem.


Szkoda mi kasy na clockworka, więc ja swojemu zabrałem zmodowałem i z nią normalnie biegam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 12:28, capral napisał:

Kupiłem ostatnio od kolegi Łuk z Kości Słoniowej za 5k. Myślicie, że przepłaciłem?

podaj staty, to pogadamy. łuk jest ładny, jeżeli ma perf staty to zakup opłacalny.
ed. aha, to hornbow - zmieniłem zdanie. hornbowy ssą.

Dnia 22.06.2009 o 12:28, capral napisał:

skąd można dostać Ithas bow??

http://wiki.guildwars.com/wiki/Ithas_Bow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 16:58, Przedlack napisał:

No ładnie ładnie. Kryzys dotknął także GW. Ukradziono runy!
Jakby nie było niczego innego do gwizdnięcia.

Zaczyna już trójek brakować, więc obrazek jest zbytnio nieaktualny ;)
Nowy update z runkami dla niego= epic fail(bądź to jest specjalnie tak zrobione, by za dużo osób nie rzuciło się na rt po tych buffach dla niego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry że odkopuje posty...
>Tworzona jest oficjalna grupa graczy bla bla bla
Która pewnie stworzy coś na kształt menażerki zajszen, którą opuściłem po 1 dniu.

Dnia 20.06.2009 o 11:22, Budo napisał:

Planowane jest też usunięcie hero z gvg i HA!

No tak na to to trzeba beta testerów brać. Przecież tyle testów :P
>Myślę, że l33towi,
Bo on zna tylko takie słowa jak QQ i flejm :P

MasterOfPuppets4
3/4 graczy ma ten problem...a ile masz kont, tak z ciekawości zapytam ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 17:14, MasterOfPuppets4 napisał:

Czy coś jest nie tak z Xunlai Tournament House? Bo nie moge odebrac nagrody.


Tak, jest jakis problem. Wiele osób nie może odebrac nagród. Pewnie znowu komuś się kawa na kable wylała. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 17:22, Master_J napisał:

Która pewnie stworzy coś na kształt menażerki zajszen, którą opuściłem po 1 dniu.


Ty opuściłeś, a komuś innemu się podoba. Poza tym, oni nie będą tworzyć nic, tylko testować nowe pomysły ANet.

Dnia 22.06.2009 o 17:22, Master_J napisał:

No tak na to to trzeba beta testerów brać. Przecież tyle testów :P


Tym się akurat testerzy jeszcze nie zajmą (chyba). Ale po co czytać newsy, można narzekać. Pewnie nie wiesz, że herosi nie znikną zupełnie, a raeczej zostaną zastąpieni i gracze są proszeni o pomoc w podsyłaniu buildów i propozycji dla nowego zestawu henczy, którzy zastąpią hero. I tutaj już trzeba testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować