Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2006 o 23:03, Raffiti napisał:

mam pytanko dlaczego gdy daje "H" nie pokazuje mi się rank??


Bo teraz rank jest zapisany w tytule twoim, który rośnie razem ze zdobytym fame''em. Wciskasz zakładkę Title, i to bedize pierwszy tytuł od góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki że tak późno, ale dopiero teraz wpadłem na ten pomysł. otóż już na pewno kupie niedlugo GW, wiec mam kilka pytań co do gry.
1. ten caly pre-searing to ten single-player wstęp?? tzn w trybie pve musze najpierw przejsc postacią watek fabularny, potem zniszczenie ascalonu i moge grac z ludźmi???
2. czy postacią którą skonczylem pre searing i gram w pve moge wejsc na serwery pvp czy musze robic nowa postac pvp??
3. czy postacia pvp moge wejsc na pve??
4. jak technikalia? bo gralem pare minut w event factions i smigało mi dosc ladnie, czy jesli grafika w dodatkach sie polepsza to podstawka będzie mi chodzic jeszcze lepiej?? (sempron 64 2800, 512, sapphire radeon 9550) chialbym grac na max detalach...:)
5. czemu nawet jak sie ma tylko podstawke gw to wszystkie menusy są wzięte z factions?? (no wiecie, te wyspy w menu gownym zamiast tego obozu i napis factions)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 13:05, tymuś napisał:

sorki że tak późno, ale dopiero teraz wpadłem na ten pomysł. otóż już na pewno kupie niedlugo
GW, wiec mam kilka pytań co do gry.
1. ten caly pre-searing to ten single-player wstęp?? tzn w trybie pve musze najpierw przejsc
postacią watek fabularny, potem zniszczenie ascalonu i moge grac z ludźmi???
2. czy postacią którą skonczylem pre searing i gram w pve moge wejsc na serwery pvp czy musze
robic nowa postac pvp??
3. czy postacia pvp moge wejsc na pve??
4. jak technikalia? bo gralem pare minut w event factions i smigało mi dosc ladnie, czy jesli
grafika w dodatkach sie polepsza to podstawka będzie mi chodzic jeszcze lepiej?? (sempron 64
2800, 512, sapphire radeon 9550) chialbym grac na max detalach...:)
5. czemu nawet jak sie ma tylko podstawke gw to wszystkie menusy są wzięte z factions?? (no
wiecie, te wyspy w menu gownym zamiast tego obozu i napis factions)

Po kolei:
1. Pre-searing to po prostu samouczek, nabywa się tam pierwsze szlify, zdobywa drugą profesję i kilka podstawowych skilli. Grasz tam z ludźmi, podobnie jak w reszcie gry, tzn. kompletujesz drużynkę w mieście i wychodzisz z nią do własnej instancji. Jedyna różnica jest taka, że party może być max. dwuosobowe.
2. Możesz postacią pve grać pve. Na arenach w Ascalonie, Yaks Bend a potem (po dotarciu do Lion''s Arch) na Battle Isles, czyli głównej lokacji pvp.
3. Nie.
4. Spokojnie pograsz na maksymalnych ustawieniach.
5. Bo tak. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 13:30, Krejt napisał:

5. Bo tak. :P



czyli znaczy to ze jak kupie gw + factions a akurat wyjdzie nightfall to moje factions bedzie nightfallowe??
eee, bez sensu jest takie cos. hmm ale jak mam tylko podstawke, ktora wyglada jak factions, to moja postac podstawkowa bedzie normalna (nie skośnooka)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli kupując podstawke GW w sklepie gram.pl mam pewnosc ze mam wsztystko to co w podstawce?? a menusy factions sa tylko na ozdobę tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 14:40, tymuś napisał:

czyli kupując podstawke GW w sklepie gram.pl mam pewnosc ze mam wsztystko to co w podstawce??
a menusy factions sa tylko na ozdobę tak?

bedziesz mial podstawke i tylko to co w podstawce, tylko menu bedzie factionowate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej a nie uważacie, ze takei zabiegi są po to by zmusic ludzi dokupna dodatków?
"przeciez mam factionowate GW a nie mam ficzerów z factions, nalezy wiec kupic factions!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko - itemy z Faction o ile wiem również będziesz mógł mieć kupując je od innych graczy.

Do Budo - w Faction jedynym ograniczeniem pancerza jest zasobność kieski, by mieć pancerz z bonusem do energii nie trzeba brać już tych tatuaży, po prostu wbierasz odpowiedni podtyp armora, który chcesz (ta sama sytuacja co dla postaci z Tyrii był Obsidian Armor - wygląd ten sam tylko staty inne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo ;). Zauwaz, ze postacie z tej samej profesji roznia sie od siebie wygladam w zaleznosci, czy zostala satworzona do kampanii Prophecies czy Factions. Ale tak, tzw. skosne oczy mozna wybrac tylko podczas tworzenia postaci z Prohpecies ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 15:25, graczomaniak napisał:

Ale mi chodziło co robią te klasy???:)


Nie jestem Latniak''iem ale Healer ma skille bardziej leczące, a Prot ma skille chroniące przed atakam iitd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jeden irytujący, noobowaty post. mianowicie czy istnieją w GW jakies "uczciwe" sposoby zarabiania kasy, jakas robota u npca, np łowienie ryb czy coś, w kazdym razie czy mozna robic cos inego niz tylko tluczenie mobów i sprzedaz trofeów?? (pytam bo ciekaw jestem czy w tych kwestiach jest jakies urozmaicenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz za kase ruunować do odległych miast albo runnować misje. Możesz farmić (dobry farmer w 3 min robi 2-4k:)), albo sprzedawać dobre złote, zielone przedmity, które są troche warte.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech.. sieciowy RPG, łączący ludzi :D:D. Gra jest bardzo dobra, ma ciekawe klimaty, profesje, zadanie itp. Poza tym można pośmać sie z innymi, albo z innych :D:D:D (nie mówie tu o nikim z gildii, żeby nei było:)).
Osobiście gram od 5 miesięcy i nie zamierzam przestawać :). Choć troche czas gry zmniejszyłem (z 8 godz. do 3-4:)). Każdy kto chce sie oderwać choć na chwile od normalnego świata i zobaczyć co naprawde znaczy "Grać w sieci" powinien tą gre miec.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 15:43, graczomaniak napisał:

Możesz za kase ruunować do odległych miast albo runnować misje. Możesz farmić (dobry farmer
w 3 min robi 2-4k:)), albo sprzedawać dobre złote, zielone przedmity, które są troche warte.:)


ale ja sie poważnie pytam, co mają znaczyc te ":)"?? :P

ale serio czy np da sie zarobic kase w "normalnym trybie" bo to że mozna sprzedawac rozne "usługi" to wiem.
chodzi mi o roboty jakies u npcow w miastach, np jakies polowania na cos, czy eskortowanie kogos (jak np w falloutach karawany) bo nielubie gier takich jak lineage gdzie cala zabawa jest oderwana od idei role playing (grind i tyle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować