Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2006 o 17:18, DragonLord napisał:

> Co do jaw to sprzedałem kiedyś kilka za 250g sztuka,więc nie jst tak źle

Kiedyś, bo miałeś szczęście, ale nawet jeśli to było 5 = 1250g. Średnio tyle mam z dwóch farm
na elonie po 2 minuty każda = 4minuty, a stanie i sprzedawanie dłuższe jest.

A farmisz tylko minosy czy tez burrowery?Bo ja te drugie tez kosze dzieki czemu farm zajmuje mi 10minut i czasem coś fajnego z burrowerów wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 13:21, Jarzy napisał:

A farmisz tylko minosy czy tez burrowery?Bo ja te drugie tez kosze dzieki czemu farm zajmuje
mi 10minut i czasem coś fajnego z burrowerów wypada.


Czyli trwa to 5 razy dłużej, inaczej burrowery zajmują 10min - 2min = 8 min, 8min : 2min = 4farmy. Pytanie brzmi, czy te burrowery z każdej farmy dają Ci przedmioty o wartości przekraczającej zysk z 4 innych 2-minuówek na minosach? Bo raczej wątpie - kiedyś tak robiłem ale to nie jest opłacalne, co najwyżej czasami szukam skrzyni, gdy mi dropnie klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

------ Uwaga: ten post jest tzw. spoilerem, o ile chcecie sami odkryć fabułe w Phropecies i Faction nie czytajcie go ani odpowiedzi na niego ------


Myślałem nad historią opowiedziną w GW. I tak się zastanawiam, jaką rolę spełniają Mursaat? Z jednej strony są przedstawiani jako "bogowie", chcący zapanować nad ludźmi, ich wyznawcami (fanatykami) jest organizacja o nazwie White Mantle. Jednak z drugiej strony to przecież oni bronią dostęp do portalów z tytanami, Vizunah-Lich podstępem zmusza graczy, by Ci przedarli się przez twierdze Mursaat i dzięki temu uzyskuje dostęp do wielkiej mocy, a to znaczy, że Mursaat nie chciało, by tytany wydostały się na powierzchnię. Kim więc tak naprawdę byli.
No i zakończenie : Scepter of Orr - potężny magiczny artefakt znika, a to znaczy, że wciąż może istnieć - fabuła może zostać kontynuowana.
Zaś w GW:F sprawa "otwartej" fabuły jest jeszcze bardziej oczywista. Teorytycznie "zły" Shiro zabija cesarza i chce zawładnąć/zniszczyć świat. Jednak dzięki historii pokazanej w przerywnkach (w odcieniach sepii), widzimy, że miała z tym związek pewna wieszczka, to ona przepowiedziała co czeka Shiro, a następnie powiedziała mu o zamachu na jego życie. Nie wiemy, czy miał się naprawdę wydarzyć, a sam Shiro po prostu oszalał, i o ile on został unicestwiony, to nie wiadomo nic o tej sile, która popchnęła go do tego czynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2006 o 09:01, PAZ3R napisał:

A gdzie mozna farmic miniosy (przy jakim miescie) i burrowery (tez gdzie) ???


Burrowerów sie nie bardzo opłaca, a oba rodzaje farmi się w misji Elona Reach na samym początku- jeden run na wszystkie minosy to kilka minut, wg mnie jest to opłacalne- rano czesto lecą goldy i silver dye, w innych godzinach przeważnie różne bronie (też purple), horny, skóry i farbki oraz kasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2006 o 20:51, MaQPunisher napisał:


sprawdz czy da sie odczytac zawartosc drugiej plyty (np skopiuj ja na dysk)

jezeli ci to nie przeszkadza to sciagnij klienta z sieci i pozwol aby gra sie kawalkami dociagala z neta
klient jest tu: http://guildwars.com/downloads/gwsetup.zip (klient ma tylko 100KB)
(po uruchomieniu sciagnie ok 40MB, a potem bedzie dociagal dane przy przejsciach do nowej planszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2006 o 21:12, MaQPunisher napisał:

Skopiowałem zawartość 2 płyty do folderu z grą.
Tyle, że gra waży nieco ponad 800 MB a powinna ponad 1.8 Gb... :/


jezeli udalo sie ja skopiowac to znaczy ze plytka jest w porzadku,
ja bym teraz skopiował wszystki plytki do osobnego katalogu i uruchomil recznie instalke, moze to pozwoli na zainstalowanie gry

ale nie wiem czy jest to mozliwe

ja osobiscie uruchamialem gre poprzez klienta sciagnietego z neta (przez ostatnie 11 miesiecy gra sciagnela prawie 2GB)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 11:26, keitaro napisał:

A tak wogóle to na kiedy jest planowana PL wersja Guild Wars???


T nie tyle PL wersja, co zrobienie dodanie polskiego języka do listy lokalizacji GW (w opcjach można wybrać język)
Ma być podobno zrobiona do końca roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Factions wejście do lokacji z misją jest o tyle dziwne, że dzwi są zamknięte. Aby je otworzyć trzeba wypełnić jakiś quest. Więc jakie questy mam zrobić aby odblokować misje Gyala Hatchery oraz The Eternal Grove? Gdzie moge znaleźć tego questa (kto go daje) ?
Jestem za leniwy, aby robić wszystkie questy (póki co robie quest z Keineng).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 13:47, Arar napisał:

W Factions wejście do lokacji z misją jest o tyle dziwne, że dzwi są zamknięte. Aby je otworzyć
trzeba wypełnić jakiś quest. Więc jakie questy mam zrobić aby odblokować misje Gyala Hatchery
oraz The Eternal Grove? Gdzie moge znaleźć tego questa (kto go daje) ?
Jestem za leniwy, aby robić wszystkie questy (póki co robie quest z Keineng).


guildwiki.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 13:47, Arar napisał:

W Factions wejście do lokacji z misją jest o tyle dziwne, że dzwi są zamknięte. Aby je otworzyć
trzeba wypełnić jakiś quest. Więc jakie questy mam zrobić aby odblokować misje Gyala Hatchery
oraz The Eternal Grove? Gdzie moge znaleźć tego questa (kto go daje) ?
Jestem za leniwy, aby robić wszystkie questy (póki co robie quest z Keineng).


Jeśli są to miasta z misją to nie ma innego sposobu na nie, niż pójście śladem Primary Questów. To ma zapobiegać runnerom, bez tego Amulet of the Mist byłby tanim śmieciem, bo każdy "runnowałby" do 2 ostatnih misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie drobne pytano ;). Co trzeba zrobi, by moc postacia z Canthy udac sie do Tyrii? Udalem sie do Briana, zrobilem quest ''Going Home'' i... lipa :/. Moge sie wybrac statkiem tylko do Temple of Balthazar :/ - co mnie wcale nie urzadza :D. Jak zrobilem ta misje moim W/Me z Tyrii to spokojnie moglem sie cofnac ''na stare smieci''. Z gory dziekuje za info :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 17:31, Piotrek K. napisał:

Mam takie drobne pytano ;). Co trzeba zrobi, by moc postacia z Canthy udac sie do Tyrii? Udalem
sie do Briana, zrobilem quest ''Going Home'' i... lipa :/. Moge sie wybrac statkiem tylko do
Temple of Balthazar :/ - co mnie wcale nie urzadza :D. Jak zrobilem ta misje moim W/Me z Tyrii
to spokojnie moglem sie cofnac ''na stare smieci''. Z gory dziekuje za info :-)


Going Home to nie jest misja do dojścia do Tyrii. Jest gdzieś w Kaneining Centre gościu co daje Questa do Dojścia do Tyrii, albo w tym porcie jest ten Quest. ( dokładnie nie pamiętam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 23:33, Kamil.i.Maciek napisał:

Po co się zbiera Factions ? :)

Aby wymienic sobie na ambery albo przelać na swój sojusz. Sojusz który ma odpowiednio dużo factions otrzymuje kontrolę nad jednym z miast (a tym samym do elite missions, choć to ma sie zmienić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować