Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Wystarczy wejść do sklepu gram.pl tam wszystko wytłumaczone....

Nie potrzeba podstawki, żęby grać w którąkolwiek cześć.

Po drugie wydaje mi się że te dwie wersje Factions nie różnią się niczym innym tylko pudełkiem, może zawartością lub gadżetami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Bone Palace dostałem quest - zbierz shardy wypadajace z monolitów. No dobra, myślę sobie, łatwe zadanie. Ale.. rozwalam te potworki a tam nic oprócz złota nie wypada. Nie kapuje o co chodzi. To wypadnięcie tego tych shardów jest jak wypadnięcie zwykłych przedmiotów - trzeba miec szczęście lub małe party?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 08:12, HumanGhost napisał:

W Bone Palace dostałem quest - zbierz shardy wypadajace z monolitów. No dobra, myślę sobie,
łatwe zadanie. Ale.. rozwalam te potworki a tam nic oprócz złota nie wypada. Nie kapuje o co
chodzi. To wypadnięcie tego tych shardów jest jak wypadnięcie zwykłych przedmiotów - trzeba
miec szczęście lub małe party?


I szczęście i małe party. Jak masz mape , wyjdz do exprolable area tej co jest na prawo od Boon Palace. Tam przemieniasz się w glizdę i ładujesz nie umarlaków. A jeśli chcesz sobie nabic Sunspear Castellan , to robisz to samo tylko idziesz na góre , nie walczysz run , tak jak bys szedł do Lair of Forgotten , i przed portalem do nowej area jest prist z Huntem na undedach. Tam się nabija z 500-700pkt Sunspear w góra 10 min , więc bardzo szybko leci no i odrazu zrobisz sobie tego questa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 07:43, ChrisOS napisał:

ale czy morzna to wszystko polączyc a jak tak to napisz mi (prosze) jakie morzna zeby nie byly
te same


Nie można niczego połączyć. Jeśli daną część rejestrujesz na jednym e-mailu to reszte części musisz również rejestrować na tym samym. Wogóle nie wiem w czym masz problem , tam wszystko pisze , co trzeba zrobic no ale tak po angielsku. Więc sie bierze słownik i czyta a nie spamuje na forum , a i polecam słownik języka polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
zastanawiam sie nad kupnem Guild Wars.
Na razie sciagnalem i zainstalowalem klienta do wersji podstawowej z guildwars.com.
Bardzo bym prosil o przeslanie klucza tymczasowego do podstawowej wersji GW na nex12@o2.pl lub gg.: 4327630.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 09:29, gans napisał:

I CDA grudniowe?


Tak, numer trzynasty. Klucz trialowy jest do Factions. Nie pisz paru postów pod rząd, to nie czat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nie da innego klucza, bo takich obecnie nie ma. Były kiedyś dodawane do niektórych pism w Stanach lub kart graficznych. Ale to kiedyś. Teraz chyba nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 09:41, Krejt napisał:

Naprawdę przydałby się podwieszony temat z FAQ, jak za starych, dobrych czasów... -_-


Niestety nic nie jesteśmy wstanie zrobić z tym. Pogadam z jakimś modkiem , może uda się przywrócić FAQ.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja opowiem czemu mnie agresja strzela...
se robie legendary survivor ele... no i jak to ele... dosyc kruche stworzenie wiec trzeba byc zabezpieczonym (a ze earth magic oferuje nam ladne opancerzenie to sie dlugo niezastanawialem).... no i ruszylem z takim fajnym planem...
ide na elone... biore exp scrolle (200%/30s albo 50%/10m) i do tego biore insect hunt dla 2x exp... no i z takim zamierzeniem wchodze do Marga Coast z Yohlon Heaven.. gadam z priestem... dostaje insect hunt... bije insecty lvl 20... no i expa dostaje tak jakby nie dzialal ten insect hunt... sprawdzilem tez w arkjok ward.... kombinowalem na wszystkie mozliwe sposoby ale niespecjalnie wyszlo....
pisalem pare razy do anet.... narobili updatow od wtedy... ale to oczywiste ze mnie przegapili ^^
jezeli zna ktos jakies dobre miejsce na bezpieczne expienie ele do LS to chetnie uslysze opinie ^^ (zmierzam na trolle... moze tym razem nie beda mnie nawalac na zasieg...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować