Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Mam takie małe pytanie czy mogę moim necromancerem(to jest postać w canthcie odblokowac herosa(tego assasinaz kainingen center) , mam nightfala i factions, czy mogę go odblokować tylko posatcią z elony?? Troche to pomotałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 19:38, Ziloh napisał:

Mam takie małe pytanie czy mogę moim necromancerem(to jest postać w canthcie odblokowac herosa(tego
assasinaz kainingen center) , mam nightfala i factions, czy mogę go odblokować tylko posatcią
z elony?? Troche to pomotałem.

Ja - postacią z Tyrii - mogłem wykonać zarówno quest na Oliasa, jak i na Zenmai. Więc pewnie możesz zdobyć Zenmai nekrusem z Kintaju (kocham tą nazwę).
Szukaj Imperial Guardsman Linro w Kaineng Center, zaraz obok wyjścia do doków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 19:38, Ziloh napisał:

Mam takie małe pytanie czy mogę moim necromancerem(to jest postać w canthcie odblokowac herosa(tego
assasinaz kainingen center) , mam nightfala i factions, czy mogę go odblokować tylko posatcią
z elony?? Troche to pomotałem.


masz na koncie key''a z nightfall = mozesz odblokowywac herosow

ja mam postac z tyrii, najpierw odblokowalem herosa z canthy, potem z tyrii, a teraz poplynalem do elony :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie, że w Factions jest gdzieś kolektor z taką bronią. Ja osobiście też sprzedałem Ragos''a i kupiłem taką broń, z tą różnicą, że ja powkładałem od niego upgrady, a nie wymieniałem od kolekcionera, bo nie miałem wtedy Factions jeszcze :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 20:05, czapla56 napisał:

Zdaje sie, że w Factions jest gdzieś kolektor z taką bronią. Ja osobiście też sprzedałem Ragos''a
i kupiłem taką broń, z tą różnicą, że ja powkładałem od niego upgrady, a nie wymieniałem od
kolekcionera, bo nie miałem wtedy Factions jeszcze :>


Najlepszym staffem dla Fire Ele , jest Rago''s Flame Staff i narazie się to jeszcze nie zmieniło nie licząc , Halle Staff''a od kolektora , on jest niby najlepszy , widziałem go i byłem w lekkim szoku , co do statystyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 19:28, ManiakPL napisał:

A jak już kupie GW i GW:F i GW:N to będe musiał płacic abonament??


nie, w GW nie ma miesiecznych oplat

chociaz z drugiej strony, kupowanie co 6 miesiecy gry za 129zl to tak jakby 7$ miesiecznie wychodzi :P

ale oczywiscie nikt ci nie kaze kupowac kolejnych czesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 20:08, oOreVenOo napisał:

Najlepszym staffem dla Fire Ele , jest Rago''s Flame Staff i narazie się to jeszcze nie zmieniło
nie licząc , Halle Staff''a od kolektora , on jest niby najlepszy , widziałem go i byłem w
lekkim szoku , co do statystyk.


A gdzie go znaleźć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o takim staffie mówie;) staty identyczne jak ragos a jaka cena.... ;P Ja opyliłem ragosa i za kilka tysięcy zaledwie kupiłem identyczny staff tylko z innym skinnem ;P Garczo - nie wiem gdzie w Factions go znaleźć, bo dopiero się wtajemniczam w fabułe, ale czytałem gdzieś, że napewno takowy jest;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tym trialem z CDA. Kiedy chce go zainstalować, łączy mnie z ArenaNet. I własnie ten pasek na dole okienka dochodzi do pewnego momentu i staje. Nawet po parunastu minutach nic sie nie dzieje. Wie ktoś czym może być spowodowany problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey mam pytanie, ponieważ jestem Nowy i nie za bardzo wiem co zrobić...

Gdy miałem Party.. i zginąłem... a osobom z party skończyły sie już czary wskrzeszjące..to co ja mam zrobić zeby przy najblizszym checkpoincie sie odrodzić.. ? Czy jedyną metodą jest teleport do miasta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki...Jeszcze mam kilka pytań..moze zapisze je w jednym poście..

1. Czy mogę używać tylko tych 8 czarów którem mam na dole? Tzn w mieście mogę je zmieniać, ale na expowisku mogę tylko te 8 ?

2. Gdzie kupować zbroje? Bo mam jakieś defaultowe odzienie i nie za bardzo mi się podoba...

3. Jak mam przydzielać punkty skill''i?

4. Co to znaczy i jak to zrobić, zeby było PvP?

5. Co mi daje bycie w gildii?

Wcześniej nie grałem w takie gry, ale Guild Wars nawet mnie wciągnął.. ponieważ mam z CDA, oczywiście Factions....

Może nawet kupię... ale teraz już chyba wybiorę Nightfall''a.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 20:59, Wiecha14 napisał:

Ok dzięki...Jeszcze mam kilka pytań..moze zapisze je w jednym poście..

1. Czy mogę używać tylko tych 8 czarów którem mam na dole? Tzn w mieście mogę je zmieniać,
ale na expowisku mogę tylko te 8 ?

Tak.

Dnia 03.12.2006 o 20:59, Wiecha14 napisał:


2. Gdzie kupować zbroje? Bo mam jakieś defaultowe odzienie i nie za bardzo mi się podoba...

U tych co robią Armory ;)

Dnia 03.12.2006 o 20:59, Wiecha14 napisał:


3. Jak mam przydzielać punkty skill''i?


Idź do SKILL Trainera.

Dnia 03.12.2006 o 20:59, Wiecha14 napisał:


4. Co to znaczy i jak to zrobić, zeby było PvP?


To jest tryb w którym walczysz z innymi gracvzami. Po prostu stwórz nową postać i wybierz Only PVP, lub idź postacią PvE na arenę.

Dnia 03.12.2006 o 20:59, Wiecha14 napisał:


5. Co mi daje bycie w gildii?

Pomoc gildiowiczów :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Factions mogę utworzyć team dwuosobowy??? W jaki sposób??? Czy będzie to miało jakiś wymierny wpływ na rozgrywkę???
Pytam, bo mam triala z CDA i może pograłbym w teamie z siostrą a potem może bym się skusił na full wersję.
Póki co jeszcze nie instalowałem, bo:
- nie ma polskiej wersji;
- czekam, aż siostra przyjedzie z Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 20:59, Wiecha14 napisał:

Ok dzięki...Jeszcze mam kilka pytań..moze zapisze je w jednym poście..

Ufff, w końcu ktoś, kto myśli, a nie spamuje posta za postem :D.

Dnia 03.12.2006 o 20:59, Wiecha14 napisał:

1. Czy mogę używać tylko tych 8 czarów którem mam na dole? Tzn w mieście mogę je zmieniać,
ale na expowisku mogę tylko te 8 ?

Tak.

Dnia 03.12.2006 o 20:59, Wiecha14 napisał:

2. Gdzie kupować zbroje? Bo mam jakieś defaultowe odzienie i nie za bardzo mi się podoba...

W niektórych miastach/outpostach bedą NPC w rodzaju cing-ciang-ciong[Armor] , u nich możesz kupić nową zbroję za kasę + materiały (zdobywane z potworów, przez rozkładanie przedmiotów (salvage kit), kupowane od [(Rare) Material Trader] bądź od raczy.

Dnia 03.12.2006 o 20:59, Wiecha14 napisał:

3. Jak mam przydzielać punkty skill''i?

Naciśnij K i masz panel do przydzielania punktów. Na Explorale areas możesz je tylko przydzielać, a w miastach i outpostch - dodatkowo odbierać (i rozdysponować ponownie).

Dnia 03.12.2006 o 20:59, Wiecha14 napisał:

4. Co to znaczy i jak to zrobić, zeby było PvP?

Najprościej - utworzyć nową postać, ale w trybie PvP. Dostaniesz się na mały samouczek o tej "dyscyplinie". Radzę poszukać też ta www.guildwars.pl w archiwum newsów "State of the Game", które od pewnego czasu wyjaśniają podstawy gry PvP.

Dnia 03.12.2006 o 20:59, Wiecha14 napisał:

5. Co mi daje bycie w gildii?

Tag gildii wyświetlany koło twojego nicka, grono nowych znajomych (lista postaci w tejże gildii + chat do rozmów pomiędzy gildią, oraz Alliance - czyli 10 zrzeszonymi gildiami i ew. walki GvG (ale mussiz się mocno podszkolić wpierw w PvP i odblokować sporo zdolności). W tej grze są tysiące gildii, jeżeli do jakiejś chcesz się zapisać, wystarczy poprosić kogoś odpowiedzialnego za rekrutowanie nowych (czyli oficerów). Najlepiej po prostu pokrzyczeć trochę "szukam polskiej gildii" (w końcu ktoś odpowie) :). W kążdej chwili możesz się z gildii wycofać, jeżeli nie odpowiada Ci w niej klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować