Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2006 o 12:17, graczomaniak napisał:

> Można powiedzieć że Nightfall już przerobiony (100% elony, kartograf i wszystkie elity)

To masz Grandmastera Elony, czy Carographera? Bo już teraz nie rozumiem Cie :D. Masz 100% Elony
i Cartographera?:>


Ups, mały mistake ;p Powinno być 100% elony, protector... :) Sry za pomyłkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę kupić cukierki!!! 100g za jednego!!! chcecie sprzedawać?? skontaktujecie się z osobą w podpisie :D

Sephirath --> spis miast, w których jest organizowany event jest na www.guildwars.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 12:27, Selv napisał:

Tacy twardzi jesteście?
Ja ze swoja narzeczona przeszedłem cała gw:p i gw:f z samymi henhami/herosami w gw:n ;)
Ponoć to wyczyn niemożliwy :D


No to was było dwóch playerów... ja przeszedłem wszystkie misję (na master) (oprócz dwóch ostatnich - z pitahem i tych, które potrzebują margrid - z kumplem z gildii) sam z hero+hench w nightfall. W prophecies wszystkie misje zrobiłem sam z henchami (wcale nie takie niemożliwe, a nawet prostsze niż z ludźmi - z RoF nie miałem problemów)

Factions zaczynam własnie robić, ale używając 6 herosów (2 playerów) to żadne wyzwanie, naprawdę. Pamiętam jak kiedyś, podczas preorderu factions męczyłem się niemiłosiernie z vizunah square, potrzeba było dwóch dobrych teamów i wogle. Teraz z pomocą henchów przeszliśmy przez misję jak burza (master), nahpui tak samo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: gdzie, kiedy i jak można zdobyć świąteczne czapki, cukierki i inne prezenty? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo już grasz dużo i to latwe ;)
GW ma to do siebie ze tutaj nie postać lepsza, tylko człowiek który nia gra:)
Dla niektórych to dalej niemoliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2006 o 19:30, Selv napisał:

Dla niektórych to dalej niemoliwe :)


No cóż, postać jednak ma coś do rzeczy, ja dopiero pod koniec rozwoju swojej postaci dojrzałem do wpakowania najlepszych run, czy kupna dobrego sprzętu, jednak cały ekwipunek też się liczy i umiejętnie dobrany skillbar. To gdzieś tak 40% sukcesu. Pozostałem 60% to obycie i mózg na właściwym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 19:47, Sephirath napisał:

Jak można wypisać się z gildii? Bo chcę zmienić...

klikasz G znajdujesz swoj nick , i po lewej masz taka ikonke z głowa klikasz na nia i dajesz kikc of the guild czy cos takiego i po robocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko jak mozna sobie zmieniac ubranko(czapke spodnie itp.) i jak mozna sobie robic tatuaze itp.
z góry dzieki I jeszcze jedno po co w kamadanie jest sniezny krasnolud opdiszczei prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko: Wstąpiłem do gildii... i nie umiem z niej odejść!!! Proszę o dokładne wytłumaczenie jak porzucić gildię. Stworzyłem nową postać i ona od razu należała do tej gildii w której była stara postać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Use wiki Leia. W angielskiej wersji monastery quarter master w shing jea monastery i seitung harbory wymieniaja je na roznorakie itemki. Podobne itemy sie dostaje za questy w miescie/lesie kurzikow/ morzu luksonow/ calej elonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 20:12, Solstheim napisał:

> Jak można wypisać się z gildii? Bo chcę zmienić...
klikasz G znajdujesz swoj nick , i po lewej masz taka ikonke z głowa klikasz na nia i dajesz
kikc of the guild czy cos takiego i po robocie

O.o. Gildia jest na konto, nie postac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 21:06, totek11 napisał:

jaka najlepiej dac sobie druga profesje do derwisza


Taką, która Ci najbardziej odpowiada ;) Co człowiek, to build i preferencje. Derwiszem da się praktycznie bez drugiej profesji grać, ja wybrałem najprościej - monka. Mam 7 skilli derwisza i jeden monka (do wskrzeszania, żeby nie był jednorazowy)

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, tegoroczna bitwa na snieżki bawi równie dobrze jak rok temu. A myślałem, że taka powtórka z rozrywki szybko mi się znudzi.
Dotychczasowy rekord? 25 consecutive wins. Miałem doskonały team, który świetnie wiedział, że tutaj chodzi o targanie paczek, a nie bezładne latanie za przeciwnikami. :) Pogralibyśmy dalej, ale jeden musiał na kolację, inny siusiu, a i mnie zaczęła myszka boleć. ;)
Widzieliście, że za każdą wygraną bitwę rośnie całkiem-nowy-tytuł?

Dobra, a teraz do priesta wydać ciężko wypracowane 10000 Balthazarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować