Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2007 o 18:42, PirO 17 napisał:

Wy narzekacie, że fow''y nie są najlepsze, a co ma powiedzieć monk? Dla mojego jest tylko jeden
ładny armor, i to Istan :/

A tak btw, za ile pójdzie shadow shield, gold, 16 def, req 10 str, -2 while ench

W sumie niewiele.Może z 5k?

Ashakel->ale duszy polonisty to Ty nie masz XD

Co Wy na to? -> http://www.guildwarsguru.com/auction/item.php/id=374739/

Łeber->pierwszy rzut oka na guru i już widze Urgoz Longbow za 100kafli równo i flatbow za 35k spróbuj tam kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 19:07, qrczak90 napisał:

Na pewno tak, ale nie wiem ile. Bo Bleeding nie jest aż tak przydatny, ale z drugiej strony
jest req9 i niezłe pozostałe upy...W każdym razie nie sprzedawaj merchantowi.

Upy zawsze można wymienić. No ale - niestety - łuki (oraz wszystko inne) bez slotu na inskrypcję zawsze będą tańsze niż ich odpowiedniki inscribable.
Do tego skin Jade Longbow nie jest jakiś hiper unikalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm na pewno ? A nie przypadkiem Urgoz Flatbowa ? W każdym razie jeżeli ktoś chciał sprzedać Longbowa za 60k trzeba było brać bez zastanowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 20:29, żyrafa napisał:

czy ten gold jest cos warty??


Góra 20k.

Dnia 17.03.2007 o 20:29, żyrafa napisał:

ps lol nie wiedzialem ze w fow derwem mozna rowniez farmic na opancerzonych pajakach...


Głównie po to ten farm jest żeby na tych pająkach farmić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ten gold... bouns jest +19under50%... Merch albo wyjmij Zealous i za 1-3k opchnij. 20k to może ledwo za +15^50 dało by się wyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz dołączyć do gildii/sojuszu, który opowiedział się po jednej ze stron. Ewentualnie możesz założyć własną gildię i zrobić to samodzielnie w HzH albo Cavalonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wygrzeb z niego zealous i opchnij za dobrych pare kafli-polecan guru.Potem,jęsli miecz sie nie zniszczy to wyjmij +7physical-też możesz za niego coś dostać.

Nie wiem czemu,ale ludzie chcieliby teraztylko Shadow Blade''y dziś wyceniać ;) Ach ten event XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już mnie to qrcze tak wkurza że chyba nie wyrobię!

Wytłumaczę od początku:Misja z centaurami,NF,Kourna.Dziś to była moja...zaraz...niech no policzę...to była moja 16 próba przejścia tej misji.I znowu wszystko było cacy aż do momentu ataku na fort...za jednym zamachem wszystko się spier******!No ja już nie wytrzymuję!Tym bardziej że 5 ostatnich razy próbowałem z gościami którzy przeszli całą kampanię,z elite armorami itepe.I co to dało?Gów**,za przeproszeniem.Tu już chyba nawet sam Balthazar by nie pomógł :P.Już od 3 tygodni mam taaaaki zastój w Nightfallu.Normalnie ot bym teraz farmił w FoW z elite ss armem 15k,i ze skończoną kampanią!A tu takie kwiatki!Błagam,pomóżcie w misji,albo poradźce coś bo już mnie szlag trafia powoli...

Pozdrowienia,

Ash

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny sposób to nie pchać się na chama do fortu.
Najpierw rozwalasz patrole i kolejno grupki na schodach, żeby się nie pałętały pod nogami przy ataku.
W samym forcie tłumek jest rozdzielony na dwie grupy, więc jedną z nich (bez Overseerów) można wyciągnąć na zewnątrz. Wyłuskujesz Priestów (jest bodajże dwóch) i dalej już z górki. Przy ich pacyfikowaniu trzymaj się Z DALEKA od centrum fortu, żeby nie zainteresować sobą grupy z Overseerami.
No i na koniec zostaje grupka z Overseerami. Tutaj to już banał.
I tak jak pisze Rev - weź MMa. Trupków nie zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedna odpowiedź mi się nasuwa:dzięki :).Spróbuję,mam nadzieje że się uda.Chociaż jeśli 3 razy próbowałem z obecnym leaderem TsH...to albo ten lader jest słaby albo te grupki są boskie :/.Spróbujemy,zobaczymy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, nie powinieneś był mieć problemów z tą misją...Na przyszłość przed przystąpieniem do wykonywania misji sprawdź sobie, co na jej temat mówi wiki, bardzo się przydaje czasami ;) Ale trudno Ci będzie w następnych - szczególnie Jennur''s Horde i Gate of Madness. Pamiętam, że nawet ja, największy pr0 na forum, miałem z nimi problemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam takie pytanie czy będzie jakiś TERAZ dodatek do GW ? Bo wiem że ma być w 2009 to Eye of The North czy jakoś tak, ale czy coś będzie wcześniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 23:27, oOreVenOo napisał:

Słuchajcie mam takie pytanie czy będzie jakiś TERAZ dodatek do GW ? Bo wiem że ma być w 2009
to Eye of The North czy jakoś tak, ale czy coś będzie wcześniej ?

Eye of the North będzie w tym roku. III kwartał.
w 2009 to będzie GWII. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiłem już wywiad pośród członków gildii, ale powiedzieli orientacyjnie. Czy mógłby ktoś wycenić poniższą tarczę i łuk? Ile za nie żądać? Z góry dziękuję :)

20070317233203

20070317233211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obydwa itemy góra 15k, tarcza całkiem całkiem ale nie ma max armoru a łuk req 12, ale sam skin w sobie jest rare i bardzo ciekawy. Poluje na tego skina u Fire Staff i do tej pory nie mogę znaleźć, cholernie rzadki skurczybyk.

@Krejt Dzięki wielkie. :) Czyli trzeba się go spodziewać w okolicach sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 23:37, oOreVenOo napisał:

@Krejt Dzięki wielkie. :) Czyli trzeba się go spodziewać w okolicach sierpnia.


No, o ile nie będzie jakichś "niespodziewanych" opóźnień...Ale akurat panowie z AN dotrzymują terminów, oby tak i było tym razem ;)

Nie wklejajcie tu tych wszystkich goldów, bo aż chciałbym sobie teraz pofarmić a nie mogę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować