Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2007 o 11:50, Krejt napisał:

Guildwiki wie.
Otwórz sobie stronę z greenami, zobacz jakie upy cię interesują i ruszaj na farm interesującej
cię kosy.

Mój angielki jest raczej opłakany, unikam tej strony jako mogę ;-) ale dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 11:53, DevilQ napisał:

Mój angielki jest raczej opłakany...

Sądząc po tym zdaniu z polskim też niezbyt dobrze u Ciebie. ;) Słownik w dłoń lub www.translate.pl i czytaj GWWiki - to Ci nie zaszkodzi, a co więcej: pomóc może. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 11:36, HumanGhost napisał:

> Elswyth''s Recurve Bow

O cholerciaa. Zmylił mnie obrazek kamadanu w tle. Ehh spojrzałem na staty nie czytajac nazwy
łuku. Takie staty dla łuku z Desolation sa też i chodziło mi o tamten. Mała pomyłka. Za dużo
tych greenów. ;-)


Wy tak Tu sobie gadu gadu, to szmelc, ten za tani, inny znów za darmo rozdajecie. A dla mnie z perspektywy newbie to jest sprzęt marzeń xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 12:00, boogie85 napisał:

A dla mnie z perspektywy newbie to jest sprzęt marzeń xD

A czy ktoś napisał, że ten łuk to szmelc? Wydaje mi się, że nie - to jest dobry łuk nie tylko z punktu widzenia newbie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 12:00, boogie85 napisał:

A dla mnie z perspektywy newbie to jest sprzęt marzeń xD


Hehe kazdy tak miał na początku. Z czasem spowszednieją Ci zielone bronie, szczególnie te bardziej popularne. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Teraz szcześciem jest zdobyć jakiegoś fajnego golda, najlepiej z niskim req i niezbyt pospolitym skinem. :)
Greeny są już tak powszechne, że nie robią żadnego wrażenia - no i nie można ich skroić na miarę, bo nie są modyfikowalne, nie można ich przemalować itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 12:04, HumanGhost napisał:

> A dla mnie z perspektywy newbie to jest sprzęt marzeń xD

Hehe kazdy tak miał na początku. Z czasem spowszednieją Ci zielone bronie, szczególnie te bardziej
popularne. :-)


Hehe jak dotąd zielonej broni na oczy nie wiedziałem :) ba zdziwiłem się przed chwilą, że są goldy które merchant wycenia powyżej 300 szt złota xD Ja tam narazie się cieszę złotą tarczą za bodajże 260 szt zł.

Jedno jest pewne gra jest wybitna jak z bicza mineło 100h spędzonych nad nią, a bardzo niewiele tytułów może sie tym pochwalić :) Wczoraj do kolekcji dołączył Nightfall, wreszcie będę miał własnych herosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem źle zagospodarowano greenami. Jest ich za dużo i zbyt łatwo się zdobywa znaczną ich część. Przez to ceny sezonowo leca na łeb na szyję, jak tylko ktoś wpadnie na pomysł farmu. Greeny z łatwych farmów sa bezwartościowe, trudno je sprzedać a jesli się uda to za marne grosze. Więcej przez ten czas uzbierało by się grając normalnie.

Ciekawe czy w GW 2 tez będzie takie samo rozróżnienie przedmiotów, tzn. białe, niebieskie, filotetowe, złote i zielone. Zobaczymy pewnie za rok. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 12:24, DevilQ napisał:

Ale jak to jest jeżeli jakiś bos ma geena to ten przedmiot zawsze z niego wylatuje czy na chybił trafił ?


Nie zawsze. Jest na to bardzo mała szansa - w granicach rzedu kilku procent. Trzeba miec po prostu wiele szczęścia żeby wypadł green. Z henchami czy hero to już w ogóle szansa jest nikła, choć niektórym i wtedy wypada green. Szczęscie i tyle. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 12:24, DevilQ napisał:

Ale jak to jest jeżeli jakiś bos ma geena to ten przedmiot zawsze z niego wylatuje czy na chybił
trafił ?

Jest jakieś 10% szans przy solo farmie, że boss wypluje greena. Więc nie zawsze.
Wyjątek to Rotwing, on zawsze daje swój łuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 11:04, DevilQ napisał:

Mogę prosić o małą wycenę ;-)

Balthazars Fury to coś koło 15k.Ja ja srzpedałem na guru za 36 albo 35k.
Muro->najpewniej poszli z buildem Splinters Weapon.

Boogie->ja mam jakies złotko za 560g.

Krejt->skąd wiesz,że Rotwing zawsze pluje na zielono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 12:24, DevilQ napisał:

Ale jak to jest jeżeli jakiś bos ma geena to ten przedmiot zawsze z niego wylatuje czy na chybił
trafił ?


Mi wypadl green jak mialem 6 lvl (Boss monk - factions) a taki byl z niego shit ze u kupca moglem sprzedac go za 10g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 13:28, Jarzy napisał:

Muro->najpewniej poszli z buildem Splinters Weapon.


Oo, Splinter Weapon jest kochany! Jakiś czas temu byłem na Urgozie z dwoma Splinter Barragerami, Spirit Spammerem, dwoma Monkami, BiP, Sin Lurer i reszta SF. Pewnie używa się tego od dawna, ale ja na Urgoza bardzo rzadko chodzę, więc wybaczcie tą niewiedzę. W każdym razie Splinterki w połączeniu z SF i EoE sprawiali, że grupy 20 potworów na 28 poziomie kładły się w niecałe 10 sekund :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to był ten kolo z Crimson Skull na wyspie noobów a zielsko było oparte na Smiting Prayers?

Qrczak->ja niedawno obczaiłem ten build.Jest po prostu genialny!Niby prosty,ale jaki skuteczny!Musze go wypróbować w najbliższym czasie.Szczególnie w queście Battle For Turais Procession,bo margonitów tam dostatek.Normalnie chyba też do Urgoza sie wybiore jak mi sie zachce :D Ciekawe tylko co w przyszły weekend zaserwuje nam AN?Akurat wtedy będe w domu i zacznie sie wielka sprzedaż śmieci typu sunder string 20/20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 14:31, Jarzy napisał:

Pewnie to był ten kolo z Crimson Skull na wyspie noobów a zielsko było oparte na Smiting Prayers?


Nie to jeszcze latwiejszy boss byl mial 6 lvl i byl monkiem/manditą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 14:44, Yamamoto napisał:

Czy możesz podać ten build??


Zakładam, że to jest arcy-popularny ostatnio na forum Splinter Barrager. Opiera się właściwie tylko na 2 umiejętnościach (Barrage, Splinter Weapon) i duszkach (może być FW, WW, EoE). Reszta całkowicie opcjonalna, zależna od lokacji, do której się wybieramy. Na Tomby to pewnie pety się bierze na bloka, jakiś Stance albo self-heal no i res.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować