Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Ja się tak wtrące troszkę do tematu bo mało się tu udzielam ;) ale czy ktoś wie, do kiedy trwa (lub trwała) promocja w empiku 2 kampanie za 100zł ?
Z góry dziękuje i proszę o szybką odpowiedź bo być może zaraz będe w empiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 19:55, Matir007 napisał:

Ja się tak wtrące troszkę do tematu bo mało się tu udzielam ;) ale czy ktoś wie, do kiedy trwa
(lub trwała) promocja w empiku 2 kampanie za 100zł ?
Z góry dziękuje i proszę o szybką odpowiedź bo być może zaraz będe w empiku ;)


Z tego co mi wiadomo to do 20 kwietnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gram bardzo krutko i tak się zastanawiam, czy zbroje dla mojej postaci moge znaleźc w trakcie walki (gram PvE) czy jedynym sposobem jest jej wykonanie w mieście, co oczywiście kosztuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 20:49, BuuBuu napisał:

Witam. Gram bardzo krutko i tak się zastanawiam, czy zbroje dla mojej postaci moge znaleźc
w trakcie walki (gram PvE) czy jedynym sposobem jest jej wykonanie w mieście, co oczywiście
kosztuje??

Jedyny sposób to wykonanie zbroi, nie dość że kosztuje to trzeba jeszcze mieć odpowiednią liczbę surowców na jej wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Rozważam kupno Gild War ale mam problem następujący. Moi koledzy odradzają mi zakupienie tej gry ponieważ jak twierdzą trzeba na początku zakupić klucz uruchamiający grę . Czy to prawda czy może ich wybujała wyobrażenia.Proszę o odpisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wraz z grą, otrzymujesz klucz aktywujący ;) Więc to chyba żaden problem, swoją drogą, koledzy mieli rację, lecz nie wiem, w czym im to przeszkadza, może nie umieją go wprowadzić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 21:08, globinho7 napisał:

Cześć. Rozważam kupno Gild War ale mam problem następujący. Moi koledzy odradzają mi zakupienie
tej gry ponieważ jak twierdzą trzeba na początku zakupić klucz uruchamiający grę . Czy to prawda
czy może ich wybujała wyobrażenia.Proszę o odpisanie.


Jak kupisz gre np. na gram.pl cz w Empiku to odrazu dostajesz w niej klucz, dzięki któremu możesz założyć konto w grze. Każda z części (podstawka, Factions i Nightfall) ma swuj klucz. a jednym kącie możesz mieć lklucze do wszystkich trzech co da Ci możliwość kożystania ze wszystkich opcji w tych częsciach na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś ekspertem, ale dla mnie req dyskwalifikuje te łuki na starcie.
Nawet mody nic nie warte IMO, tak więc nie ma sensu ich wyciągać i trudzić się sprzedawaniem.

Dodatkowo pospolite skiny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 21:15, Bartuc napisał:

Witam. Proszę o wycenę, z góry dziękuję :)

(warte to coś jest czy do mercha mam się z tym udać?)

Jeśli grsz w NF to daj 1 łuk herosce.Jedyne co mógłbyś opchnąć to 19%enchant a to i tak z wielkim trudem.Mysle,że ebon stringi za 500g sprzedasz.Ecnahnt 19% to coś koło 1,5k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisze tutaj bo temat o polskich gilgiach jest mało uczęszczany. Nie szuka jakaś gildia członka. Jestem w jakiejś zagranicznej, ale jakoś czuje się tam samotny. Nie ma do kogo po polsku gębo otworzyć???? Niedawno zaczołem grać, ale miłoby byo gdyby jakaś gildia mnie zechciała??? W jakich wy jesteście i jakie są polskie dobre??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dużo osób na forum jest w jednej gildii zamknęła ona jednak niedawno swoją rekrutację, a co do wątku- mimo wszystko powinieneś dopisać sie do tamtego

Ogre slaying knife- zapłaciłem za swojego 4k, zdaje sie że liczy sie on jako miecz- na pewno działają skille na miecz na nim, czyli z dragon slasha jedziesz za te 40, a przeciw ogrom to w ogole ładny dmg, a po customize to rakieta a nie nóż :P

btw kupowanie zbroi- nie trzeba kupować jej w miastach, można ją dostać od collectorów, to jest opcja dla biedniejszych, czy skąpych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pochwale ze dzis zrobiłem wyczyn roku. A mianowicie: Miałem pojsc w party do fow, koles mowi ze po 200g(5ppl fow) no wiec ide do storage wyciagam kase daje kolesiowi ten zaakceptowałi uciekł z party. Mysle ale noob dla 200g sie posępił ale nic grma se gram ide od storage i patrze i . Ku##a gdzie moje 20k-_- co sie stało chyba mowic nie musze. Uwazam sie za kompletnego idiote nooba pałe szalenca, debila, itp itd.. A nadodatek w uw jak nie leciało tak nie leci.
BuuBuu-> jak odpowiada ci gildia 80%noobkow(gildia zostałą reaktywowana wiec trzeb znalezc nowych) 20% graczy ktorzy cos umieja no i ci co cos umieja to farmerzy TO chetnie cie przyjme:Pjak cos napisz swoj NICK w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo za inicjatywe!Swoją drogą ja dawno temu kolesiowi pożyczyłem 1,5k i do tej pory mi nie oddał-myślałem,że to było głupie :P Kiedyś też kupiłem materiały od kolesia za 1k i dałem mu 1g zamiast tego :P Po chwili mi powiedział o całej sprawie,ale ponieważ nie lubie przekręcać ludzi to mu dałem pozostałe 999g :D Na przyszłość-uważaj czym handlujesz.

Budo->z tym Knifem to chyba sobie jaja robisz,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2007 o 23:24, Jarzy napisał:

Budo->z tym Knifem to chyba sobie jaja robisz,co?


Nie. A wiesz jaka zabawa, jak ludzie z party oczy wybałuszają :P
Jego w zasadzie nie widać w dłoni ^^
Oczywiście mówię o grze for fun, poważniejsze wyzwania niestety dyskwalifikuja ten mini mieczyk :)
Ale imo każdy prawdziwy rębajło powinien to mieć w kolekcji, w końcu jeden ze sprzętów Lorda Victo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować